Vražda potřebuje reklamu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda potřebuje reklamu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražda potřebuje reklamu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražda potřebuje reklamu


Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražda potřebuje reklamu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražda potřebuje reklamu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražda potřebuje reklamu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražda potřebuje reklamu.pdf (EUR-0.00)

  Vražda potřebuje reklamu.epub (EUR-0.00)

  Vražda potřebuje reklamu.doc (EUR-0.00)

  Vražda potřebuje reklamu.txt (EUR-0.00)

  Vražda potřebuje reklamu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražda potřebuje reklamu.PDF – (EUR 0.00);

  Vražda potřebuje reklamu.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražda potřebuje reklamu.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražda potřebuje reklamu.DOC – (EUR 0.00);

  Vražda potřebuje reklamu.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lord Petr Wimsey (9.)

  Originální název:

  Murder Must Advertise (1938)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Družstevní práce
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  katka134

  26.12.2017

  Exkluzivní čtení, důmyslný způsob vraždy a skvělý soukromý detektiv. Doporučuji milovníkům anglických detektivek. Pravda je, že tento styl se každému nelíbí

  dagsvob

  19.03.2017

  Některé postavy a úseky děje by se daly vynechat. Tohle není nic pro mě.

  Drgajda

  09.02.2017

  Napad vyborny, protnuti se dvou zlocinu, kdy jeden dovede vysetrivatele k druhemu, fajn. Ale ty anglicke detektivky me zmahaji rozvlacnym dejem a spoustou postav, ktere nejsou pro pribeh uplne podstatne. Takova Beckova az Ceckova Agatha Christie.

  ArwenAragorn

  03.01.2017

  Skvělá kniha, má napětí a pobaví. Doporučuju!

  Hanka_Bohmova

  15.12.2016

  Krásné kontrasty mezi "dnes a tehdy":

  V novinách píšou o schválení protikuřáckého zákona a tady "… tento plán by se měl obracet též k ženám: KUŘTE ŠLUČKY A OPATŘTE SVÝM DĚTEM PRÁZDNINY U MOŘE! Tak nějak. Musíme přimět ženy, aby se pustily do kouření cigaret docela seriosně. Dosud si s tím většinou jen hrály…. Zvýšíme-li kouření žen o 500 procent – a to půjde docela dobře – "

  A ty půvabné vysvětlivky pod čarou. Dáma zdraví nepatrným pokývnutím hlavy první, dává tak pánovi najevo, že ji smí pozdravit :o)

  Ale z každého "dvojuhličitanu sodnatého" mě rozbolela hlava, nesnesitelné pro mou moderně vyučenou mysl.

  wooloong

  15.05.2016

  Druhá kniha autorky. Kdyby se to tak o padesát stránek seškrtalo a trochu se přidalo na gradaci děje, bylo by to super. Ale chod reklamní agentury byl vykreslen báječně. Vlastně se nezměnilo skoro nic, jen reklamy dostaly díky rozmachu TV jiný rozměr. A ty novinové a časopisecké zestručnily na úderné stručné slogany.

  Knihomolkaa

  23.04.2016

  Od této autorky je to již má druhá knížka a rozhodně nezklamala. Miluji tento typ detektivek, kdy se prolínají dva případy a navíc (pro mě velké plus) je to detektivka založená spíše na logice, než na krváku. Což se od doby, ve které byla napsaná samozřejmě očekává, přesto mě to v souvislosti s dnešním světem tak nějak uklidňuje. Určitě se chystám na další její knížky. 🙂

  konicekbily

  19.03.2016

  Moje první knížka této autorky, přečteno v šestnácti letech, poté ještě dvakrát.

  MayB2

  21.11.2015

  Lord Petr tentokrát bez Harriet, zato s úplně novou identitou, v perfektně vykresleném prostředí. Popis chodu reklamní agentury před devadesáti lety mě opravdu bavil a ještě víc srovnání téhož prostředí s dnešní dobou.

  Plútarchos

  19.08.2015

  Sice to není špatná detektivka, ale přece jen trochu natahovaná, vyplňovaná, bez grand finále a hlavně – četl jsem už lepší. Pozitiva: Lord Petr Wimsey je sympaťák, systém distribuce je pro pozorného čtenáře odhalitelný. Negativa: Místy hluchá místa, kdo byl hlava kokainové organizace? Přesto tři hvězdičky jsou stále ke čtení. Death Bredon řeší inkognito případ úmrtí v Randallově reklamní firmě. Postupem času je úmrtí překvalifikováno na vraždu a harlekýn rozplete systém distribuce kokainové organizace…

  woodward

  20.06.2015

  K téhle knížce se opakovaně vracím už dlouhá léta. Je to chytré, je to zábavné, paní Sayersová s očividnou chutí využila své znalosti prostředí reklamní agentury, a navíc mě vždycky potěší aspoň na čas nakouknout do těch idylických let po Velké válce, kdy ještě nikdo netušil, že za rohem už číhá druhá, ještě větší a hroznější.

  h2220

  15.06.2015

  Kniha, kde autorka zúročila své působení v reklamní agentuře. Zápletka, totiž kdo zavraždil mladého muže v reklamní agentuře, směřuje k odhalení síťě kokainových dealerů. Děj se odehrává v Londýně, (Pro popisy starého dobrého Londýna mám slabost). Kniha je vtipná, hlavní postava musí vymýšlí různé reklamní texty do novin (Jeden šust – a byt je jako klícka/ Napojte nervy Nutraxem/ Víc mastnoty za méně mastnou cenu/ atd ) ; jak se ukáže, tyto texty jsou vodítkem pro odhalení zločinu.

  rafej

  23.02.2015

  Geniální překlad (původní první). Co práce muselo stát vymýšlet vhodné překlady všech v knize použitých reklamních textů. Navíc prý v době, kdy překlad vznikal neexistovala česká sportovní terminologie pro závěrečnou hru kriketu – i tu si musel překladatel sám vyřešit.
  Smekám!

  marmota-b

  14.10.2014

  Autorka prý sama pracovala v podobné agentuře a je to tady znát: to prostředí je hodně živé, barvité a opravdu jaksi působí velmi reálně, aniž by ztratilo na zábavnosti. Ta zápletka s harlekýnem naproti tomu působí jak z úplně jiné knížky. Radši si pamatuju tu knížku o reklamní agentuře…

  kattyV

  19.02.2013

  Vážně je tady lord Petr jaksi opravdovější. (I když ty části, kdy si hraje na Harlekýna, no…) Poznámka od Binýska o másle mne pobavila. Má pravdu, toť zásadní otázka :o)))  TAGS:

  Online Vražda potřebuje reklamu ebook, Kniha Vražda potřebuje reklamu FB2, Download Vražda potřebuje reklamu PDF , Download Vražda potřebuje reklamu MOBI, Online Vražda potřebuje reklamu kniha, Zdarma Stažení Vražda potřebuje reklamu IPhone, Online kniha Vražda potřebuje reklamu PDF, Zdarma Vražda potřebuje reklamu DJVU, Zdarma Stažení Vražda potřebuje reklamu TXT, Stažení Vražda potřebuje reklamu RTF, Online Vražda potřebuje reklamu FB2 , e-kniha Vražda potřebuje reklamu stažení TXT, Zdarma Vražda potřebuje reklamu stažení kniha, e-kniha Vražda potřebuje reklamu download MOBI, Stažení Vražda potřebuje reklamu IPad, Číst Vražda potřebuje reklamu MOBI, Číst Vražda potřebuje reklamu DOC, Zdarma Vražda potřebuje reklamu AWZ, Download e-kniha Vražda potřebuje reklamu iPad , Zdarma Vražda potřebuje reklamu DJVU, Download Vražda potřebuje reklamu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražda potřebuje reklamu DVD, Číst Vražda potřebuje reklamu TXT, Book Vražda potřebuje reklamu stažení DJVU, Vražda potřebuje reklamu stažení kniha zdarma, Vražda potřebuje reklamu stažení kniha pdf zdarma, Vražda potřebuje reklamu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražda potřebuje reklamu pdf zdarma, Vražda potřebuje reklamu stažení kniha epub zdarma, Vražda potřebuje reklamu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply