Vraždění lazebnic Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vraždění lazebnic Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vraždění lazebnic Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vraždění lazebnic


Na dvoře císaře Rudolfa II. na Pražském hradě je sadistickým způsobem zavražděna jedna lazebnice. Podezřelým se stane i císařův levoboček Julius, který se několikrát projevil jako uzurpátor a surovec. Případ má vyšetřovat velitel hradních trabantů hejtman Pablo Ortiz. Následně dochází k dalším dvěma nápadně podobným vraždám služek. Vyšetřování choulostivého případu se začne zamotávat a ani hejtman Odtiž netuší, jaké tragické rozuzlení ho očekává na konci tohoto příběhu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vraždění lazebnic zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vraždění lazebnic (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vraždění lazebnic zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vraždění lazebnic.pdf (EUR-0.00)

  Vraždění lazebnic.epub (EUR-0.00)

  Vraždění lazebnic.doc (EUR-0.00)

  Vraždění lazebnic.txt (EUR-0.00)

  Vraždění lazebnic.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vraždění lazebnic.PDF – (EUR 0.00);

  Vraždění lazebnic.MOBI – (EUR 0.00);

  Vraždění lazebnic.EPUB – (EUR 0.00);

  Vraždění lazebnic.DOC – (EUR 0.00);

  Vraždění lazebnic.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Ikar (ČR), Euromedia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  konicekbily

  28.07.2016

  Pokus o historickou prózu. Moc se nevydařil.

  sgjoli

  21.05.2016

  Vraždění lazebnic je i přes tragický konec příjemnou oddechovou knihou, která je napsaná živě a s lehkostí. Čtení velmi rychle ubíhá a než se člověk naděje, je najednou konec. Velmi kladně oceňuji zvládnuté reálie doby (autor je vystudovaný historik), které příběhu dodávají na přesvědčivosti a reálnosti. Přitom jsou do příběhu vetknuty naprosto přirozeně a nenuceně, že má čtenář pocit, jako by v té době skutečně žil a procházel se rudolfínskou Prahou spolu s postavami s naprostou jistotou. Knihu bych určitě doporučila, zvláště těm, kteří se při čtení rádi vracejí do dob dávno minulých, mají rádi příběhy s prvky detektivky, ale zároveň si u knihy chtějí odpočinout. Tento román jsem si i přes smutný konec rozhodně užila!

  Hanaa

  02.05.2016

  Nečekejte historický román ani tvrdý thriller. Je to velice příjemné čtení, má spád, a když se chcete pobavit a odpočinout, je to přesně ono.

  Tobík

  02.05.2016

  Hezky psané, vtipné, lehké, oddychové. Na dovolenou – proč ne.

  Galadwen

  19.02.2016

  V okamžiku, kdy jsem pochopila, že tohle nesmím číst jako detektivku a už vůbec ne jako historický román, ale jako (černo)humoristickou novelu s kontrastním tragickým (byť ne neočekávaným, protože historie Rudolfova levobočka je mi známa) koncem v pseudohistorických kulisách, začalo mě to ohromně bavit. Na odreagování nadočekávání dobré.

  kuky921

  20.10.2015

  Souhlasím, že o detektivku se opravdu nejedná. Odehrává se zde příběh kolem hejtmana a kolem se míhá občas nějaká zavražděná lazebnice. Co mě pobavilo, tak na str. 34 (vydání Euromedia r. 2013), tak ze schodů se na něj dívá zprvu královna, která se o pět vět níže stává lazebnicí, kterou nechce pouštět tatínek ven….. Trochu to kulhá. Takže amígo, opravdu se k této knize nikdy nevrátím….

  Babsie

  18.08.2015

  To se nedalo číst…Napsáno naprosto příšerně, bylo to o ničem, a ani historicky to nebylo přínosné. Snažila jsem se na tom najít cokoliv, co by z toho nedělalo úplný brak, ale nic jsem neobjevila, tak nemůžu hodnotit jinak.

  svitim

  04.04.2014

  Tak to jsem nepochopila. Detektivka to určitě není, historický román taky ne, vraždy se dějí, ale nevyšetřují, pointa mi asi unikla 🙁 Navíc mi dost vadilo, že kniha je psaná nespisovnou češtinou dnešní doby, kterou se mezi sebou baví dnešní mládež – amígo, čoveče………

  Tiama

  18.02.2014

  Detektivka bych tomu asi neříkala. Hlavní hrdina se sice přichomýtl k nějakým zločinům, ale nedá se říct, že by něco vyšetřoval. Spíš se to dělo okolo něho. Pokud bych to brala jako román z rudolfínské doby, přišlo by mi to přesnější a líp by to naplnilo očekávání, které jsem od knížky mohla mít.

  isobel2000

  26.08.2013

  Jako přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II. dobré, ale jako historická "detektivka" nic moc. A že to byla celkem útlá knížka, dalo se to přečíst.

  MBubu

  16.05.2013

  Miluju historické detektivky a doba císaře Rudolfa II. je velmi barvitá a zajímavá. To se samozřejmě odráží i na samotné knize. Není dlouhá, nejspíš i proto má spád a nic se tam nepopisuje nějak rozvláčně.  TAGS:

  Online Vraždění lazebnic ebook, Kniha Vraždění lazebnic FB2, Download Vraždění lazebnic PDF , Download Vraždění lazebnic MOBI, Online Vraždění lazebnic kniha, Zdarma Stažení Vraždění lazebnic IPhone, Online kniha Vraždění lazebnic PDF, Zdarma Vraždění lazebnic DJVU, Zdarma Stažení Vraždění lazebnic TXT, Stažení Vraždění lazebnic RTF, Online Vraždění lazebnic FB2 , e-kniha Vraždění lazebnic stažení TXT, Zdarma Vraždění lazebnic stažení kniha, e-kniha Vraždění lazebnic download MOBI, Stažení Vraždění lazebnic IPad, Číst Vraždění lazebnic MOBI, Číst Vraždění lazebnic DOC, Zdarma Vraždění lazebnic AWZ, Download e-kniha Vraždění lazebnic iPad , Zdarma Vraždění lazebnic DJVU, Download Vraždění lazebnic e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vraždění lazebnic DVD, Číst Vraždění lazebnic TXT, Book Vraždění lazebnic stažení DJVU, Vraždění lazebnic stažení kniha zdarma, Vraždění lazebnic stažení kniha pdf zdarma, Vraždění lazebnic pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vraždění lazebnic pdf zdarma, Vraždění lazebnic stažení kniha epub zdarma, Vraždění lazebnic ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply