Vražedná povaha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražedná povaha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vražedná povaha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vražedná povaha


Grace Peltierová nespáchala sebevraždu, i když někdo se hodně snažil, aby to tak vypadalo…
Ani starý masový hrob, objevený v nehostinném, větrném Maine, nejspíš neskrývá těla sebevrahů. Fanatická náboženská sekta, k níž nalezené oběti náležely, sice opustila tato místa před mnoha lety, ale místní na ni nezapomněli. Právě Grace připravovala k publikování obsáhlý materiál o ní. Byla tohle příčina její násilné smrti? Možná ano, když rukopis její práce zmizel. Avšak stojí zato roztáčet nové kolo vraždění po čtyřiceti letech, kdy se zdálo, že celý případ usnul?
To jsou otázky pro bývalého newyorského policistu, dnes melancholického soukromého detektiva Charlieho Parkera. Nedlouho poté, co se vzpamatoval z násilné smrti své ženy, musí se začít znovu prohrabávat hnilobnými nánosy minulosti, která prosákla do současnosti. Parker záhy zjišťuje, že Elmer Pudd, maniak, zamilovaný do pavouků, jejichž jed mu umožňuje zabíjet vyhlédnuté oběti, není jeho hlavním protivníkem, že je jen nástrojem kohosi mnohem chladnokrevnějšího a racionálnějšího v pozadí.
Stopa, při jejímž sledování překračuje mrtvá těla těch, kteří se uvolili osvětlit mu zpola zapomenuté stíny minulosti, jej postupně vede nejen k zakladateli sekty, známé dnes už jen pod vágním označením Bratrstvo, ale především ke kořenům, které do dnešních dnů neuhynuly. Tam nachází dodnes živý náboženský fundamentalismus, pěstující nenávist k menšinovým odlišnostem, rasismus, zpátečnictví. Charlie Parker je příliš vnímavým pozorovatelem, aby pochopil, že tohle jsou rysy, které nepatří jen čtyřicet let staré minulosti. Chce-li se s nimi jednou provždy vypořádat, bude muset provést radikální řez v živé tkáni současné místní komunity. A musí se připravit na to, že ta bude vzdorovat.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vražedná povaha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vražedná povaha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vražedná povaha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vražedná povaha.pdf (EUR-0.00)

  Vražedná povaha.epub (EUR-0.00)

  Vražedná povaha.doc (EUR-0.00)

  Vražedná povaha.txt (EUR-0.00)

  Vražedná povaha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vražedná povaha.PDF – (EUR 0.00);

  Vražedná povaha.MOBI – (EUR 0.00);

  Vražedná povaha.EPUB – (EUR 0.00);

  Vražedná povaha.DOC – (EUR 0.00);

  Vražedná povaha.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Charlie Parker (3.)

  Originální název:

  The Killing Kind (2001)

  Žánr:
  Detektivky, Fantasy
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Finn69

  30.12.2017

  I třetí díl se četl moc dobře, fanouškům horroru můžu jenom doporučit. Temné, mrazivé, za pana Pudda by se nestyděl ani mistr King.
  Čisté čtyři hvězdy si určitě zaslouží.

  davidurban1973

  11.10.2017

  Naprosto vynikající. Napínavé, mysteriózní… Podstatně lepší než první dva díly.

  betys6914

  04.02.2017

  Skvělý Connolly jako obvykle. Propletené osudy a pomalu odkrývané záhady z minulosti a do toho všeho ti odporní pavouci.

  hana4834

  01.12.2016

  tato kniha mi moc nesedla čekala jsem víc a bylo to dost na táhlí a zbytečně komplikovaný

  cie

  05.05.2014

  Celkem jsem se nudila…asi mám větší očekávání než je pak skutečnost, Connolly mě celkem nadchl prvním dílem, ale teď ho čtu spíš ze setrvačnosti.

  honajz

  26.04.2014

  Začátek knihy mne zcela uchvátil. Vtipné, mírně cynické, přirovnání, která by Chandler pohledal, příjemný nadhled. Mít kniha o polovinu míň stran, s pětihvězdičkovým hodnocením neváhám. Jenže – on tomu příběhu už před půlkou začne docházet dech a začínají se vršit jedna nesmyslná situace za druhou (včetně div ne „andělské“ komunity). Některé drastické popisy smrtí a mrtvých už se opakují, jsou zbytečné. Některá ta cestování po krajině působí až příliš popisně, a i když mi autor na několika stranách vylíčí cestu do Bostonu, nedokážu si to představit. Stačilo by mi místo popisných bloků, kterými lze natáhnout počet slov, za něž je autor placen, jen pár řádků s vystižením nálady. Podobně třeba popis muzea – kdo tam byl, nevybaví si, co stálo vlevo a co vpravo, a kdo tam nebyl, je mu to jedno. Stačilo nahodit atmosféru pár slovy, třeba že v tom deštivém počasí je uvnitř tísnivá nálada jak zmoklý pes u kamen. Vložené úryvky disertační práce rovněž postupně již nabourávají příběh i jeho vedení. A když Parker vidí už asi posedmé mrtvé lidi, s úsměvem na rtech vzpomenu Šestý smysl s Bruce Willisem. Humor a cynické poznámky časem odvane vítr z hor a z knihy se stává nezáživná bažina bez napětí, kde se již jen ploužíme ke konci a doufáme alespoň v nějaký zajímavější zvrat. Nutno se zmínit i o mizerném překladu knihy – WASP a nepochopení jména Bird, nebo dokonce jehovistický světoznámý časopis Strážná věž přeložit jako Pozorovací věž, to chce hodně neznalosti a oprsklosti zároveň.

  LucillaPeters

  04.03.2014

  Napínavé, děsivé, mrazivé … Výborný styl, který mi sednul, skvěle navozená atmosféra, zápletka dotažená k dokonalosti. Téhle knize nelze nic vyčíst 😉

  Patapuf

  22.11.2012

  Super počtení….. docela mě po přečtení každé jeho knihy mrzí, že je o další knihu míň, kterou sem nečetl….

  guru

  29.06.2012

  Vôbec mi nesadol štýl tejto knihy.
  Rozprávanie mi prišlo akési nezaujímavé, s mnohými odbočkami, nemohol som sa dostať do deja.
  K tomu nádych kadejakých blábolov o anjeloch a podobne – to už mi vôbec nesedí.

  čef

  23.12.2011

  Napínavé líčení detektivního pátrání po zvrácených vrazích. Určitě si musím přečíst ostatní knihy z této série.  TAGS:

  Online Vražedná povaha ebook, Kniha Vražedná povaha FB2, Download Vražedná povaha PDF , Download Vražedná povaha MOBI, Online Vražedná povaha kniha, Zdarma Stažení Vražedná povaha IPhone, Online kniha Vražedná povaha PDF, Zdarma Vražedná povaha DJVU, Zdarma Stažení Vražedná povaha TXT, Stažení Vražedná povaha RTF, Online Vražedná povaha FB2 , e-kniha Vražedná povaha stažení TXT, Zdarma Vražedná povaha stažení kniha, e-kniha Vražedná povaha download MOBI, Stažení Vražedná povaha IPad, Číst Vražedná povaha MOBI, Číst Vražedná povaha DOC, Zdarma Vražedná povaha AWZ, Download e-kniha Vražedná povaha iPad , Zdarma Vražedná povaha DJVU, Download Vražedná povaha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vražedná povaha DVD, Číst Vražedná povaha TXT, Book Vražedná povaha stažení DJVU, Vražedná povaha stažení kniha zdarma, Vražedná povaha stažení kniha pdf zdarma, Vražedná povaha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vražedná povaha pdf zdarma, Vražedná povaha stažení kniha epub zdarma, Vražedná povaha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply