Všichni lidé bratry jsou Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Všichni lidé bratry jsou Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Všichni lidé bratry jsou Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Všichni lidé bratry jsou


Rámcem tohoto dějově bohatého románu je příběh dvou bratrů, z nichž jeden má umřít úkladem druhého, nakonec se však sám stane obětí nájemného vraha. Čtenář je přitom vtahován do světa velkého obchodu, válečných zločinců, nočních podniků, do světa lásky a nenávisti, erotiky a kriminality. Přesto je to svět, kde zlo nezůstane bez potrestání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Všichni lidé bratry jsou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Všichni lidé bratry jsou (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Všichni lidé bratry jsou zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Všichni lidé bratry jsou.pdf (EUR-0.00)

  Všichni lidé bratry jsou.epub (EUR-0.00)

  Všichni lidé bratry jsou.doc (EUR-0.00)

  Všichni lidé bratry jsou.txt (EUR-0.00)

  Všichni lidé bratry jsou.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Všichni lidé bratry jsou.PDF – (EUR 0.00);

  Všichni lidé bratry jsou.MOBI – (EUR 0.00);

  Všichni lidé bratry jsou.EPUB – (EUR 0.00);

  Všichni lidé bratry jsou.DOC – (EUR 0.00);

  Všichni lidé bratry jsou.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Alle Menschen werdwn Bruder (1967)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (34)

  Přidat komentář

  bajinecka

  dnes

  Výtečná!!! Moje první kniha autora, určitě ale ne poslední. Protože na to, že je to taková bichle, byl děj celou dobu napínavý, pořád se něco dělo. Autor píše velmi čtivě a přesvědčivě a velice pěkně popsal válečnou a hlavně poválečnou situaci v Německu.
  Ať žije osudová láska 🙂

  Inka063

  08. ledna

  To je nestárnoucí kniha. Moc dobře promyšlená, vše do sebe s přesností zapadá, nic není tak, jak se na povrchu jeví. Je jiná než ostatní "klasické" detektivky tím, že odkazuje na historické události a vůbec celým stylem. Za mne nejlepší Simmelův počin.

  bigben

  11.12.2017

  Moje gymnazijní čtení, ke kterému jsem se vrátila a byla překvapena, jak dobře se knížka čte a jak mě baví. Na nervy mi lezla "osudová žena", tu bych hned hnala…

  YA-girl

  30.09.2017

  Chtěla jsem to zkusit, ale není to můj šálek kávy; na mě to bylo moc historické a taky rozvleklé, ztrácela jsem se v souvislostech i v reáliích, protože o situaci v Německu po druhé světové toho zase tolik nevím. I přesto mě to bavilo číst a dočetla jsem; je poznat, že je to hooodně dobře promyšlené… jenom se k tomu už asi nikdy nevrátím. Ale autorovi dám ještě šanci u jiné knihy ;).

  jana5843

  07.06.2017

  Úžasný román ..naprosto doporučuji

  intelektuálka

  09.03.2017

  Ironie už v názvu knihy- kéž všichni nejsou takovými bratry. Skvělá četba! Doporučím!

  Dagnov157

  26.02.2017

  Politický thriller v době, kdy se to ještě takhle nepojmenovávalo. Hodně dobré, hodně ostré, zvlášť začátek je brilantní.

  Vlastina67

  15.11.2016

  Skvělý román. Nejen, že jde o dobře napsanou detektivku, ale knížka se zabývá také závažným tématem života v Německu 20 let po 2. světové válce, kdy je spousta válečných zločinců ještě na svobodě a lidé, kteří jim pomáhají spravedlnosti unikat se zároveň snaží zpochybnit zvěrstva, která byla během válečných let spáchána. Nevadily mi různé časové roviny, ve kterých autor popisuje životy postav – docela dobře jsem se v nich orientovala. A díky tomuto podrobnému popisu se dalo pochopit jejich budoucí jednání. Všichni lidé bratry jsou druhou knihou J. M. Simmela, kterou jsem přečetla (první byla Láska je jen slovo) a zjišťuji, že si budu muset půjčit i další, protože mě příběhy, které píše, dost baví.

  rodak

  02.10.2016

  Moje třetí kniha od autora.Uf to byla jízda .Trošku hůře jsem se orientoval ,přechody mezi dějem nejsou označené ,ale nevadilo . Jak jsem níže přečetl ,musím souhlasit -je to dokonalé dílo.

  versusKnihy

  19.09.2016

  Všichni lidé bratry, kniha od německého autora Johannese Maria Simmela, je dle mého názoru dokonalé dílo. Proč si to myslím, zjistíte v mé recenzi.

  „Bratr se zeptal svého vraha, jak hodlá vraždu provést.“

  Už podle první věty v knížce máte pocit, že vás čeká něco jiného, něco co se odlišuje od běžných detektivek. A tento pocit se ukáže být správným. Sledujeme zde osud Richarda Marka a jeho přátel sem tam nepřítel. Jedná se opravdu o komplexní knihu, kde se vracíme k událostem na počátku minulého století, do druhé světové války a poválečného Německa.

  Nutno na začátek říci, že děj rozhodně není vyprávěn lineárně. Začátek se odehrává v roce 1966 a poté různě přeskakujeme do různých časových období. Na jedné stránce například čteme odstavec o událostech 30 let před dobou, ve které se odehrává hned následující odstavec. To vše bez jakéhokoliv varování a tak se občas stane, že čtete a najedou nechápete, co se děje a musíte si uvědomit, že autor si s vámi občas pěkně zahrává. Toto se naštěstí neděje moc často, protože jinak je vše geniálně napsané a světě div se, dává to i smysl.

  Děj začíná v Egyptě. Richard Mark nám začíná vyprávět jeho příběh. Z nějakého důvodu se Markův bratr odhodlá spáchat sebevraždu. Pak ještě zjistíme, že náš hrdina odevzdal nějaké, zřejmě důležité, dokumenty pravděpodobně špatnému Američanovi (Ano začátek je opravdu hodně bizarní). Zprvu si říkáte, že to nedává vůbec žádný smysl a moc se nechytáte, a právě ta touha poznat, že vše do sebe musí krásně zapadat vás nutí číst dál a dál.

  Už dlouho jsem nečetl knihu, kde by mi byl hlavní hrdina tak sympatický. Nejenže to není žádný terminátor bez emocí, ale dost často chybuje. Velice rychle se do něho vcítíte a budete si připadat, že je to váš vlastní bratr.

  Kniha nemá žádné kapitoly, dělí se pouze na 4 části a vše co jsem napsal o ději, je zhruba čtvrtina první část, a až poté začne jízda, která z této knihy dělá mistrovské dílo. Najednou se ocitáme o 20 let dříve, dovídáme o osudu nějakého člověka s východoevropským příjmením, a pak zase čteme o jistém Řekovi, a o jeho celé rodině. Řek žije v Paříži, kde se seznámí s jistou německou dívkou, a také o dívce se dozvídáme úplně vše, včetně toho jak zemřel její děda a jaký je její otec hajzl. A takhle poznáme zhruba půlku Německa, ale přísahám, že je to opravdu úžasná kniha.

  Z celého příběhu je cítit německý komplex z druhé světové války, která je zde hodně probírána. Dává na ní pohled i z druhé strany, než jsme z amerických filmů zvyklí, ale více než válka se zde řeší politika a poválečné vypořádání s nacistickými vrahy. Autor nahlíží na Německo opravdu kriticky, a skoro až se omlouvá za hříchy své vlasti a snaží se nám ukázat, že ne všichni Němci zvedali pravou ruku na pozdrav Führerovi.

  Nezbývá mi než knihu doporučit a až půjde kolem nějaké knihkupectví či antikvariátu neváhejte ani vteřinu a kupte si ji. Na internetu jsem dokonce viděl tuto knihu za 29 korun což je za jednu z nejlepších knih co jsem četl, super cena. Mimochodem můj výtisk měl opravdu hodně překlepů, ale ani to mě nezkazilo zážitek ze čtení.

  Johannes Mario Simmel – Všichni lidé bratry jsou 95%

  „Člověk má málo štěstí“ – Albert Einstein

  další recenze na www.mojeknizky.estranky.cz

  LutherKing

  24.04.2016

  Zatím nejlepší J.M. Simmel, kterého jsem četl.

  Babo

  12.04.2016

  Jak ráda bych dala počet hvězdiček , aby bylo 100 procentní hodnocení,protože jiné si ani nezaslouží.
  Je taky těžké napsat něco nového když už bylo vše řečeno.Skvělá zápletka , spád a hlavně poselství , že zlo se samo neztratí. Každá stránka posouvá děj dál , tolik zvratů a překvapení jsem už dlouho v knize nezaznamenala .
  Prostě žádná dieta, ale pořádně hutný a těžký zážitek .Chvílemi jsem se opravdu cítila unavená z té spousty informací .
  Román mi svojí atmosférou připomínal Tři kamarády od Remarqua …..

  destak

  02.02.2016

  Úžasná knížka, která má spád, napětí a úžasnou zápletku. Láska, nenávist, intriky. To všechno pan Simmel dokázal provázat v jeden neskutečně zajímavý příběh. A musím říct, že po téměř 50 letech od vydání knihy, je stále čtivá a směle se vyrovná současnému "kriminálnímu" žánru. Před nadčasovou stavbou románu i jazykem autora smekám klobouk. Nenechte se odradit stářím knihy, je jako víno, které zraje a na kvalitě neztrácí.

  pocitac311

  09.01.2016

  Úžasná kniha!
  A mrazí ma, keď si pomyslím, že všetci ľudia by sa mali k sebe správať ako bratia z románu….

  DarekDevil

  28.06.2015

  Je to skvělá kniha. Děj je bohatý, propletený, každá postava zde má přiměřeně vykreslenu svoji historii a díky tomu čtenář chápe lépe motivy jednotlivých postav. Velmi dobře a rychle se tato kniha čte. V knize není žádné hluché místo u kterého by se čtenář nudil, děj je napínavý od začátku až do konce. Taky autor hezky popsal lásku, která zaslepuje (vztah hlavního hrdiny k Lillian). Za mně 100%.

  niknikita

  02.11.2014

  Ano, je to bohaté vyprávění o lásce, zradě nenávisti, ale hlavně o válečných zločincích a nikoho nemůže nechat lhostejným…

  konformita

  26.10.2014

  Né tak dobré jako A Johny šel za duhou. Unikátní běh času. Člověk pořád myslí na to, kde se v dějové linii nachází. Výborný příběh. Všem doporučuju.

  Dymond

  10.10.2014

  Velice zajímavý příběh, určitě si přečtu další knihy od tohoto autora…

  mysticblueriver

  04.10.2014

  Vynikající!

  ritz

  22.07.2014

  Knihy pana Simmela jsou jedním slovem napínavé…

  ilona8570

  28.06.2014

  Napínavé vyprávění až do konce.

  ToVy

  01.05.2014

  Na tuto desátou knihu JMS jsem se vůbec nětěšil, jednou jsem ji už četl, ale moc jsem si ji nepamatoval, ale co jsem věděl před začátkem čtení bylo, že ji nemám rád. A teď absolutně nechápu proč. Je to jedna z nejlepších knih JMS, ne však příběhem, i když i ten je dobrý, ale úžasným stylem psaní. To co u JMS tolik mám rád, prolínání dějů. Kniha jakoby popisovala udáslosti z minulosti (vzpomínky na léta po válce a charakteristiky postav), přítomnosti (hlavní děj) a budoucnosti (úvahy z vězení). Opět jedna kniha, kdy kolikrát musíte přemýšlet, v kterém ději se zrovna nacházíte. Autor píše píše a najednou se objeví pár vět z minulosti a znovu jste zpátky, kde autor psal před chvílí. Kniha díky tomu dostává spád a není nudná.

  rasken

  14.04.2014

  Dnes již si málokdo vzpomene, jak těžce se v 80-sátých letech sháněly knihy. Dočetl jsem "Láska je jen slovo" a chtěl jsem víc "Simmela".
  Když konečně moje prsty začaly obracet stránky knihy. Věděl jsem, ano, to je ono. Opět mne Johannes nezklamal. Krásna kniha.

  felia

  02.01.2014

  Četl jsem to někdy v sedmdesátých letech. Výborná kniha, kterou jsem četl jedním dechem.

  alexpo

  07.10.2013

  Politický trilller? By to nazvali ve filmu? Ale i tak mě to bavilo, i když ty vztahy mezi bratry a "jejich" ženou byly prostě neúnosné. Ale je to moc dobře napsané, zvlášť ten začátek je překvapivý. Ale to už od Simmela čekáme, ne?

  Red_Fox

  22.07.2013

  Děj skáče ze současnosti do minulosti a postupně dává celý příběh smysl a dělá ho zajímavým. Naopak mi přišly strašně nezáživný pasáže o politice. Bohužel neměly až tak velký smysl, jak sem čekala, že mít na konci budou. Ale to bude možná i tím, že nejsem nadšenec politiky 🙂 …

  Skjaninka

  09.06.2013

  Jedna z kníh, ku ktorej som sa veľmi často vracala. Podrobne premyslený príbeh, písaný vo viacerých dejových líniach, ktoré sú trošku zložitejšie, ale o to pútavejšie, strhujúcejšie a premyslenejšie. Kniha je jedna z mála, ktorá Vám nedá vydýchnuť a Vám neostane nič iné, len žasnúť a naplno si vychutnávať každú stránku.

  AdaVinculin

  23.04.2013

  Opět skvělý kousek od tohoto autora. Stále se proplétá minulost s přítomností a budoucností, takže na konci Vás nemůže nic překvapit, což je škoda, protože jinak vždy překvapená jsem. Určitě výborná kniha, ale necítíla jsem z ní takovou sílu jako z ostatních Simmelových knih.

  kapllu

  22.04.2013

  Parádní knížka, postupně se nám odkrývají motivy a činy jednotlivých postav… Líbí se mi, jak jsou postavy zajímavě a reálně vykresleny. Že majitel strip klubu nemusí být pasák, že striptérka nemusí být děvka… Každý člvoěk je velice ovlivněn svou minulostí, to řídí jeho současné činy. Samotný čin v přítomnosti nemusí dávat žádný smysl, až když známe motiv, můžeme soudit.
  Další knížka, v které se mi potvrddilo, že krevní pouto sice nějaký význam má, ale přátelství může být mnohem opravdovější, silnější, pravdivější. A takových přátel je třeba si velmi vážit.

  princesse

  07.03.2013

  Tuto knihu mám v knihovně už mnoho let a nějak jsem se k ní nedostala, ačkoliv jsem od tohoto autora přečetla hodně knih. Až teď a rozhodně nelituji. Výborná kniha, úžasně čtivá, má spád, děj a pohltila mne od první do poslední strany. Určitě doporučuji, úžasně poutavý a silný příběh.
  TAGS:

  Online Všichni lidé bratry jsou ebook, Kniha Všichni lidé bratry jsou FB2, Download Všichni lidé bratry jsou PDF , Download Všichni lidé bratry jsou MOBI, Online Všichni lidé bratry jsou kniha, Zdarma Stažení Všichni lidé bratry jsou IPhone, Online kniha Všichni lidé bratry jsou PDF, Zdarma Všichni lidé bratry jsou DJVU, Zdarma Stažení Všichni lidé bratry jsou TXT, Stažení Všichni lidé bratry jsou RTF, Online Všichni lidé bratry jsou FB2 , e-kniha Všichni lidé bratry jsou stažení TXT, Zdarma Všichni lidé bratry jsou stažení kniha, e-kniha Všichni lidé bratry jsou download MOBI, Stažení Všichni lidé bratry jsou IPad, Číst Všichni lidé bratry jsou MOBI, Číst Všichni lidé bratry jsou DOC, Zdarma Všichni lidé bratry jsou AWZ, Download e-kniha Všichni lidé bratry jsou iPad , Zdarma Všichni lidé bratry jsou DJVU, Download Všichni lidé bratry jsou e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Všichni lidé bratry jsou DVD, Číst Všichni lidé bratry jsou TXT, Book Všichni lidé bratry jsou stažení DJVU, Všichni lidé bratry jsou stažení kniha zdarma, Všichni lidé bratry jsou stažení kniha pdf zdarma, Všichni lidé bratry jsou pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Všichni lidé bratry jsou pdf zdarma, Všichni lidé bratry jsou stažení kniha epub zdarma, Všichni lidé bratry jsou ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply