Vykoupení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vykoupení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vykoupení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vykoupení


Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže – žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé… a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?Kniha v českém jazyce!


Stažení Vykoupení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vykoupení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vykoupení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vykoupení.pdf (EUR-0.00)

  Vykoupení.epub (EUR-0.00)

  Vykoupení.doc (EUR-0.00)

  Vykoupení.txt (EUR-0.00)

  Vykoupení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vykoupení.PDF – (EUR 0.00);

  Vykoupení.MOBI – (EUR 0.00);

  Vykoupení.EPUB – (EUR 0.00);

  Vykoupení.DOC – (EUR 0.00);

  Vykoupení.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Andělé (4.)

  Originální název:

  Rapture (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (101)

  Přidat komentář

  vladanabernat

  25. ledna

  Pád je naprosto skvělá série…. Bohužel, nikde nemohu sehnat tento poslední díl. Proto jej od kohokoliv velmi ráda odkoupím. Pište mi prosím s nabídkou do zpráv. Předem děkuji…

  Clare C

  25. ledna

  Kniha je místy už trochu rozvleklá. Opakované popisování míst místo rychlejšího děje může kazit náladu, ale když se dostanete ke konci a Luce zjistí kdo doopravdy je, tak vás to dostane.

  Vikos

  03.12.2017

  Ještě nikdy jsem snad nebrečela tolik, kvůli dvoum lidem, jako na konci téhle knížky.
  Prostě.. oni jen tak všechno co spolu prožili, zapomněli a je hrozně deprimující, že tohle je jejich poslední život. Můj bože už zas řvu! Série se mi moc líbila a čekám na Unforgiven, který jak jsem se dozvěděla, vychází v listopadu.
  Každopádně strašně moc hezká a smutná knížka. Jako vždy dávám pět hvězdiček.
  – A přeju Danielovi a Luce krásný poslední život.

  MizNaďa

  28.10.2017

  Miluji tuhle sérii.

  tessa.mik

  23.10.2017

  Díl byl napsán krásně, ale za ten konec prostě nemůžu dát více hvězd, protože se mi prostě nějak nelíbil a přišlo mi to trochu nedomyšlené.
  To, že se museli vzdát andělství, dobře – ale že byla možnost že by se nepotkali? Že se museli znovu narodit – takže Luce přišla o rodinu a přátelé, které měla ve svém posledním životě? A přitom v epilogu bylo, že uběhlo 12 let od jejich rozhodnutí zůstat spolu jako lidi. A Luce s Danielem byli na vysoké škole?
  Prostě ten konec mi přišel hrozně nedořešený, rychle splácaný…

  TerezaMondeková

  30.07.2017

  Tento díl se mi líbil asi nejvíc společně s prvním, pořád se tam něco dělo takže jsem nemohla přestat číst. A tozjištění, že Luce a Lucifer vymysleli lásku? To jsem teda nečekala. A že je anděl? Páni!
  Ale hrozně mě zklamalo, že se Luce a Daniel museli vzdát nesmrtelnosti a křídel, aby mohli být spolu. Přišlo mi to jako kravina. Umírali pro sebe 6000 let proboha. A oni tohle? Podle mě si zasloužili být už konečně spolu a žít nesmrtelně. Už to že se ztráceli 6000 let a stále se milovali a jenom, proto aby mohli být spolu, tak by to všechno podstoupili znova je důkaz opravdové a skutečné lásky. Podle mě to mělo dopadnout jinak. Mylím si, že konec autorka nevychitala, že by jsme si přály, aby to dopadlo jinak. Já bych konec udělala jiný. Jinak mě mrzí, že už to končí.
  Obálka opět nádherná a název knihy taky. Celou sérii určitě doporučuji. Teť už se těším na díl Zamilovaní andělé.

  KaP

  26.07.2017

  Celou sérii jsem četla jedním dechem… a konec ve mně zanechal hořké pocity.

  Věřím tomu, že rodina je to nejdůležitější a že Bůh chce, abychom žili v rodinách a u Něj. Volba buď žít sám u Boha, nebo v rodině (pouze smrtelné, tedy dočasné) bez Něj se mi vůbec nelíbí.

  FeyreR

  22.07.2017

  Celá série je úplně skvělá, jsem ráda, že jsem ji četla. Má hloubku. Už se těším na další knížky od této spisovatelky.

  nai.ivka

  09.07.2017

  Tento díl mě tak nebavil, bylo to roztahané a krůček od nudy.

  Princezna22

  06.07.2017

  Za mě naprosto nezvládla série,nápad super ale to zpracování stalo za prd… Omluvte mě za malé hodnocení,ale já prostě musím…. Tohle se za mě prostě nedalo číst.

  hanina7

  26.06.2017

  Nejlepší kniha z celé série. Nejradši bych se do toho příběhu vžila sama. Jen na konci jsem měla jako u skoro každé knížky ten nostalgický pocit, ze to končí. Naštěstí jsou ale i další dvě knihy, takže je hodlam přečíst, i když ta jedna je stále v angličtině. Urcite celou sérii vrele doporučuji…

  Denčaa

  25.06.2017

  Naprosto strhující závěr. Tento díl byl ze všech top. Děj krásně plynul, nebylo snad zbytečné pasáže. Sice jsem uz od půlky tušila jak to s Luce bude, ale vynahrazovalo to spoustu dalších faktorů. Závěr knihy byl jedinečný. Škoda že už je konec.

  betka2467

  24.06.2017

  Je pro mě teď trochu těžké psát tady komentář a zhodnocení, protože když píšu tyto řádky brečím jak malá holka… Úžasný díl, už od začátku jsem se nemohla dočkat jak celá série dopadne a konec je přesně takový jak jsem si představovala … Ten pocit když brečíte štěstím, že to dopadlo dobře, ale zároveň víte, že už je konec a přemýšlíte co budete dělat se svým životem po dočtení. Ale jinak samozřejmě ohledně knížky jen pozitivní pocity a určitě si celou sérii zase někdy přečtu … 🙂

  EvikU.

  06.04.2017

  Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Dopadlo to přímo skvěle. Jo jo a jo.

  1259

  30.03.2017

  Zakončení bylo vážně úžasný. Musím přiznat, že jsem trochu doufala, aby Luce byla jedna z andělů a to se mi vyplnilo. Celá knížka byla velmi nepředvídatelná a úchvatná. A, i když byl konec trochu smutný, tak i přes to to je moje oblíbená série s anděli.

  PeťkaW.

  28.03.2017

  Podle mě jde o solidní zakončení série. Celá kniha měla mnohem lépe vystavěný děj, než její tři předchůdci. Byl tu vidět velký vývoj, který autorka ušla od prvního dílu. Příběh si držel celou dobu slušné tempo a bylo tu minimum hluchých míst o ničem(na rozdíl od trojky, která mi přišla zbytečná skoro celá). Líbilo se mi, že jsme se dočkali i několika zajímavých zvratů a překvapení, které člověk nečekal. A závěr? Promyšlený, dobře propracovaný. Vzhledem k postavám v knize mi to přišlo trošku nefér, ale vyloženě sladký happyend by asi taky nebyl to pravé ořechové, takže v rámci možností to vlastně autorka udělala šikovně :).

  MíšaK.

  16.01.2017

  Neskutečná krása! Knížka měla spád a byla nejlepší z celé série. Jsem sice zvyklá číst takové lehké romanťárny, kdy nezáleží na detailech, takže si myslím, že mi spousty věcí uniklo a mám je pomíchané. Takže bych prosila někoho, aby mi do zpráv napsal, zda to opravdu bylo tak, jak si myslím:
  SPOILER!!! Luce na začátku byla zamilovaná do Lucifera, ale pak zjistila, že chce moc a zvolila si Daniela. A s ním nevolili ani Trůn ani peklo. Pak tedy nastal Pád a na ně byla uvalena kletba, že kdykoli se Luce dostane k vysvětlení, kdo vlastně je, zemře. Takhle teda prožili někol životů. Pak ale přišla Lucinda Priceová, která ?tím že nebyla pokřtěna? měla šanci to zjistit. A toto všechno zjistila.
  Pak teda dokončil Lucifer Pád a oni se ocitly “na samém začátku“, kdy opět zvolili lásku.

  Což mi teda připomíná konec, ze kterého jsem byla překvapená. Je pravda, že kdyby to končilo happy endem, že Luce by byla anděl a navždy by spolu žili bez jakýchkoli reinkarnací, tak by to bylo trochu moc přeslazené. Ale toto? Celý čtyři díly se honí za tím, aby zjistila, kdo vlastně je a nakonec skončí, jako smrtelnice se ztracenou pamětí? To jako nemohli všichni žít pokojně v Trůnu a být šťastni? Jojo, asi bych se tady mohla rozčilovat hodně dlouho a tato knížka ve mně zachovala opravdu silný požitek. V každém případě si to budu muset ještě někdy jednou přečíst, abych to pochopila. Kdybych tu plácala myšlenky, byly by jak páté přes deváté, protože to prostě nechápu.

  misamnukova

  05.01.2017

  Knížka je podle mě úžasná, ale mrzí mě, že zatím nebyl přeložen další díl ze série andělé :/ 🙁

  Napůlanděl

  11.12.2016

  Zakončení série se mi moc nelíbílo, ale i tak jsem se zakončením spokojená…série je oddechová a miloučká. Neurazí, ale ani nějak pořádně nenadchne…Prostě oddechová série….

  KateChatt

  06.11.2016

  Konec se mi vůbec nelíbil.

  P.S: Víc se mi líbí dvojice Lucifer-Lucinda než Daniel-Lucinda. no nic.

  Ladydwarf

  15.10.2016

  Ten konec mě prostě štval… To je jako kdyby jste nemuseli číst celou sérii ale jen pár posledních stránek. Přišli o přátele, o všechno co tak těžce nacházeli. Série se četla jedním dechem, ale konec fakt hrůza!

  Karol015510

  21.09.2016

  Kdyby Luce a Daniel na konci knihy nezačali znovu bez všech vzpomínek ze svých minulých životů a všeho co si spolu prožili, rozhodně bych dala pět hvězdiček 🙂 Ale přišlo pro mě zklamání. Přišlo mi škoda, že zapomněli na to, jak se poprvě seznámili nebo všechno dobrodružství. Takže dávám jen čtyři hvězdičky, ale jinak moc krásná série. Doporučuju:-D

  Natyyy4444

  11.09.2016

  Konec by mohl být rozhodně lepší. Daniel a Lucy by si zasloužili něco víc, než krátký posmrtný život. Ale celá série byla vážně úžasná. Teda až na druhý díl. Nevím proč, ale když se nad tím zamyslím, tak u všech serií je druhý díl strašný. (Zavržený, Andělé, Selekce, Čas čarodějnic a mnoho dalších seriích)

  Adriana21

  01.09.2016

  Co to sakra má být ten konec 🙁 Tak to jsem opravdu nečekala. Takže tak strašně moc let se Luce a Daniel nacházeli a zase ztráceli, aby nakonec, až si Luce na vše vzpomene a můžou být s Danielem spolu se vlastně zase navzájem ztratí a po dvaceti letech, kdy se jako smrtelníci shledají si vlastně vůbec nic nepamatují. Nepamatují si, co spolu prožili… ACH JO!!! Díl se mi líbil, ale ten konec mě fakt zklamal. Čekala jsem něco jiného.
  A co se stalo s rodiči Luce? To jsme se v knize už nedozvěděli.

  Lolaniky

  25.07.2016

  no nebyla špatná 🙂

  Meridea

  25.07.2016

  Tak tento díl byl nejlepší, zajímavý od začátku do konce! Už se těším, až si přečtu ten další 🙂

  ivana0281

  22.05.2016

  Tak, takhle mě knižní série ještě nedostala 🙂 Úplně se bojím teď číst něco jiného, protože se myslím, že se to téhle knížce prostě už nevyrovná. Většinou je nejlepší knížka v sérii ta první, ale tady hodnotím tuhle knihu tou nejlepší. Myslím, že jsem celou dobu tušila kdo Lucinda doopravdy je. Čekala jsem sice trochu jiný konec, ale i tak hodnotím jako jednu z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

  Milášek

  22.03.2016

  ÚCHVATNÝ. Kniha, jako ty přední, nezklamala. Už od prvního dílu jsem se nemohla dočkat, jak ten napínavý příběh dopadne. Ke konci, už jsem pomalu začala tušit, ale nemyslela jsem si, že to takhle dopadne. Bejvávala bych asi radši, kdyby nebe a peklo udělalo kompromis a Luci s Danielem spolu mohli žít navždy na zemi. Nevadí.Konec jsem zase obrečela( Kdo by nebral takovouhle lásku?!!). No a epilog je nádherné zakončení překrásné série.

  maca1245

  27.01.2016

  Tak konečně mám tuto serii za sebou. Tenhle díl se mi líbil ze všech. Musím říct že 1,2 díl mě moc nenadchli, ale jelikož mám tendenci dočíst tak jsem to přetrpěl. Kdyby všechny díly byl jako tento tak by to bylo super serie. Musím též podotknout že nápaditost této serie je pěkná, ale mám pocit že mohla být více vytěžený. Proto celou serii hodnotím 4/5

  DeniskaD

  03.01.2016

  Musím přiznat, že po přečtení recenzí jsem měla trochu obavy z toho, jak celý příběh dopadne. Ale řekla bych, že si s tím autorka knihy celkem hezky poradila a milostný příběh Daniela a Lucindy skočil šťastně. 🙂 Jen mě mrzí, že se nedozvíme, jak dopadli ostatní.
  TAGS:

  Online Vykoupení ebook, Kniha Vykoupení FB2, Download Vykoupení PDF , Download Vykoupení MOBI, Online Vykoupení kniha, Zdarma Stažení Vykoupení IPhone, Online kniha Vykoupení PDF, Zdarma Vykoupení DJVU, Zdarma Stažení Vykoupení TXT, Stažení Vykoupení RTF, Online Vykoupení FB2 , e-kniha Vykoupení stažení TXT, Zdarma Vykoupení stažení kniha, e-kniha Vykoupení download MOBI, Stažení Vykoupení IPad, Číst Vykoupení MOBI, Číst Vykoupení DOC, Zdarma Vykoupení AWZ, Download e-kniha Vykoupení iPad , Zdarma Vykoupení DJVU, Download Vykoupení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vykoupení DVD, Číst Vykoupení TXT, Book Vykoupení stažení DJVU, Vykoupení stažení kniha zdarma, Vykoupení stažení kniha pdf zdarma, Vykoupení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vykoupení pdf zdarma, Vykoupení stažení kniha epub zdarma, Vykoupení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply