Vykupující láska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vykupující láska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vykupující láska Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vykupující láska


Psal se rok 1853, Kalifornii zachvátila zlatá horečka. Muži byli ochotni prodat svou duši za pár valounů zlata a ženy prodávaly své tělo, jen aby měly kde hlavu složit. Angel nečeká od mužů nic než zradu. Jako dítě ji prodali do nevěstince a přežívá jen díky své nenávisti a hrdosti. Ze všeho nejvíc nenávidí muže, protože jejich vinou se cítí vnitřně prázdná a mrtvá. Potom však potká Michaela Ozeáše. Muže, který tvrdí, že mu milující Bůh řekl, ať si ji vezme za ženu. Podaří se mu svou láskou roztavit ledy, které svírají Angelino srdce? Nebo je toho schopen jen Ten, který svou láskou převyšuje každé lidské stvoření? Silný příběh založený na osudu proroka Ozeáše živě popisuje, jak vykupující, bezpodmínečná a překrásná láska proměňuje život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vykupující láska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vykupující láska (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vykupující láska zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vykupující láska.pdf (EUR-0.00)

  Vykupující láska.epub (EUR-0.00)

  Vykupující láska.doc (EUR-0.00)

  Vykupující láska.txt (EUR-0.00)

  Vykupující láska.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vykupující láska.PDF – (EUR 0.00);

  Vykupující láska.MOBI – (EUR 0.00);

  Vykupující láska.EPUB – (EUR 0.00);

  Vykupující láska.DOC – (EUR 0.00);

  Vykupující láska.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Redeeming Love (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Návrat domů
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Terka18

  28.05.2017

  Nádherná kniha,plná romantiky a boží vůle. Řekla bych , že se bude líbit i lidem, kteří nejsou věřící. Já jsem věřící člověk a kniha mi dala opravdu hodně. Krásný konec, není co vytknout.

  helenkan

  21.03.2017

  Romantika s pohádkovým koncem a s trochou náboženství.

  Laviii

  13.11.2016

  Úžasná kniha, samozřejmě Ti, kterým se příčí knihy s křesťanským příběhem, jí z velké části budou hodnotit špatně. Mě neskutečně zaujala a cítím její hloubku a jen se mi potvrzuje, že úžasné příběhy jde stvořit i bez rozmazávání erotických scén. 🙂

  biki

  01.02.2016

  Naprostý omyl.

  lidunka1

  26.01.2016

  Tak tohle není můj šálek kávy, knihu odkládám.

  jaroslava5402

  08.06.2015

  Je to kresťanská spisovateľka a preto je kniha síce romantická ale veľa sa v nej hovorí o morálnych hodnotách. A Občas aj o Bohu. Je to predovšetkým romantická kniha o nádeji na lepší život v časoch 19 storočia na západe USA. A o tom, že správni chlapi nevymreli . Kto sa dokáže povzniesť nad mravné ponaučenia tomu by sa kniha mohla páčiť. V novom vydaní ju vydalo vydavateľstvo kresťanskej literatúry Kumran na Slovensku. Nové vydanie má krásnu obálku.

  knihovnaVP

  27.01.2015

  Moc jsem si poplakala…..věřící nejsem,ale kniha nádherná!

  Katschka

  01.07.2014

  Kupovala jsem s tím, že vím do čeho jdu, ale spletla jsem se. Romány mám ráda a občas si něco podobného s chutí přečtu, v tomto případě jsem ale sáhla hodně vedle. Knihu jsem pořídila v angličtině protože jsem nevěřila tomu, že by český překlad za něco stál. Bohužel, nechytla mě ani v originále.
  Začátek se mi líbil, ale pak už to šlo z kopce.
  Už ta skutečnost, že se panic ožení s prostitutkou, kterou absolutně nezná, mi mohla napovědět, že tohle asi nebude to pravé oddechové a ořechové. Nicméně jsem četla dál s tím, že alespoň milostné scény by to třeba mohly zachránit, jenže ani ty se nekonaly.
  Přiznám se, že jsem nedočetla, i když jsem se moc snažila, prostě to nešlo.

  kleria

  14.09.2013

  Mám dotaz: Nevíte někdo kde bych sehnala tuto knihu?? 🙂 Moc byste mi pomohli.

  Anne Leyyd

  27.08.2013

  Naprosto úžasná, SRDCERVOUCÍ kniha, která ukazuje, jak má vypadat vztah partnerů, víra, láska, sex, odpuštění a to, že začínat každý den znovu MÁ cenu. Vedle TÉHLE knihy, se všechny „trháky“ ve smyslu 50 odstínů šedi (a jim podobných) můžou jít ZAHRABAT pod zem a rozložit na mikroskopické částice.

  Nechci sem přepisovat svou recenzi, takže pokud vás zajímá můj celý názor na tuto knihu, mrkněte se sem 😉
  http://zefill.blogspot.cz/2013/08/vykoupena-laska.html

  Monique2f

  09.02.2013

  Naozaj príjemné čítanie – odporúčam

  MarieN

  04.11.2012

  Nejlepší ,nejskvělejší knížka ,kterou jsem kdy četla!!! Přečetla bych si ji klidně znova 🙂 Moc krásná knížka!!! Na začátku docela smutná,ale pak je vážně krásná!! No nemám slov! 🙂 Doporučuji! Zvlášť lidem,kteří věří v Ježíše Krista. 🙂  TAGS:

  Online Vykupující láska ebook, Kniha Vykupující láska FB2, Download Vykupující láska PDF , Download Vykupující láska MOBI, Online Vykupující láska kniha, Zdarma Stažení Vykupující láska IPhone, Online kniha Vykupující láska PDF, Zdarma Vykupující láska DJVU, Zdarma Stažení Vykupující láska TXT, Stažení Vykupující láska RTF, Online Vykupující láska FB2 , e-kniha Vykupující láska stažení TXT, Zdarma Vykupující láska stažení kniha, e-kniha Vykupující láska download MOBI, Stažení Vykupující láska IPad, Číst Vykupující láska MOBI, Číst Vykupující láska DOC, Zdarma Vykupující láska AWZ, Download e-kniha Vykupující láska iPad , Zdarma Vykupující láska DJVU, Download Vykupující láska e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vykupující láska DVD, Číst Vykupující láska TXT, Book Vykupující láska stažení DJVU, Vykupující láska stažení kniha zdarma, Vykupující láska stažení kniha pdf zdarma, Vykupující láska pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vykupující láska pdf zdarma, Vykupující láska stažení kniha epub zdarma, Vykupující láska ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply