Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zajatec Londýna - Pohled na Angličany francouzskýma očima


Autor vypráví na základě své vlastní zkušenosti Francouze přesídleného do Londýna, kde žije již šest let. S laskavým humorem líčí každodenní situace, do nichž se dostává jako Francouz, který se narodil na slunném jihu Francie a neumí skoro ani slovo anglicky, popisuje všelijaké anglické nešvary a zvláštnosti, s nimiž se běžný turista v Anglii nesetká. Je to nanejvýš vtipné, odpočinkové čtení s přesnými portréty a postřehy a velmi přínosné pro každého, kdo byl v Londýně nebo se do něj chystá.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.pdf (EUR-0.00)

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.epub (EUR-0.00)

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.doc (EUR-0.00)

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.txt (EUR-0.00)

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.PDF – (EUR 0.00);

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.MOBI – (EUR 0.00);

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.EPUB – (EUR 0.00);

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.DOC – (EUR 0.00);

  Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  andy_nejedla

  22.12.2017odpad!

  Čekala jsem něco víc. Něco, co bylo slibované na obálce, ale tohle? To je strašné…

  qydko

  23.11.2017

  Stále jsem čekala na ten humor avizovaný na zadní straně a on pořád nikde… ok, dávám dvě hvězdičky za snahu a obálku v britských barvách.

  kamise

  05.09.2016

  Celkem zklamání, i jako čtení na cesty do autobusu. Pár vtipných postřehů, jinak celkem zmatečné a obávám se, že spoustu narážek jsem nepochopila. Ale objevila jsem díky této knize hudbu Marianne Faithfull – takže přece jen přínosné.

  LenkaLuna

  24.02.2016

  Už po deseti stránkách jsem toho autora měla plné zuby. Hold francouz jak má být. My jsme ti nejlepší a všichni ostatní jsou negramotní suchaři. Knížku jsem přečetla letmo ale už nikdy více.

  Vendea28

  17.07.2015

  Na deštivý letní den nebo dlouhé zimní odpoledne je to průměrný bonbonek a svou délkou 133 stran neurazí. Kdyby jich bylo více, zřejmě by kniha skončila nedočtená. Je mi líto, francouzský humor absolutně nechápu, ale kdo ho má rád, bude s příběhem spokojený. Dávám tři hvězdičky, protože se jedná o průměr, a i přes velkou řádku výhrad se našla místa, která mě bavila a za ty si autor pochvalu zaslouží.

  Vendea28

  04.05.2015

  Naprostý průměr. Neurazí, nenadchne, autor mi přišel trochu jako nafoukaný trouba, který pořádně neví, proč vlastně knihu píše, ale jako bonbonek se to dalo. Mít to víc stran, vzdám to v polovině.

  Nerolinka

  08.03.2015

  Kniha nic moc. Autor skáče mezi jednotlivými ději a čtenář se díky tomu ztráci v kontinuitě příběhu. Byly tam i části, u kterých jsem nezavzně vyprskla smíchy, ale jinak je tato kniha velkým zklamaním.

  jajaza

  06.02.2015

  Musím přiznat, že i já jsem byla zklamaná. Po celou dobu, kdy jsem knihu četla jsem si lámala hlavu, proč se autor do Anglie vlastně stěhoval a proč se raději nevrátil domů. Chvílemi se navážel do jiných autorů – Angličanů, kteří napsali své dojmy ze svého života ve Francii. Možná právě jim chtěl ukázat, že ani jejich národ není dokonalý, ale moc se to nepovedlo.

  anais

  07.12.2014

  kniha byla pro mě velkým zklamáním, ani jsem ji nedočetla, nudila mě

  MissBlack

  05.08.2013

  Tuto knihu jsem otevírala plná očekávání, jak bude úžasná. A zklamalo mě to. Víc než jsem čekala. Myslela jsem, že si přečtu opravdu skrz na skrz vtipné momenty člověka, který se přestěhoval do Londýna, který anglicky nemluví a pokouší se nějakým způsobem přežít.
  Ale dočkala jsem se, krom pár světlých momentů, které rozhodně nepřevažovaly, jen velebení Paříže a spousty historek z dětství, případně pár informací o tom, jak v Londýně funguje sféra stavebnictví a kdo Vám pošle fakturu.
  Přemýšlela jsem, že knihu odložím – ani styl psaní mi nesedl, to absolutně vůbec, respektive myšlenkové pochody by byly v pořádku, ale žádné očíslování apod., takže to bylo jako nějaká jedna táhnoucí se změť něčeho. Nakonec jsem dočetla, jen proto, abych dílo mohla posoudit celé, ne jen z několika stránek.
  Za mě nedoporučuji, je to spíš kniha pro Francouze, než pro laiky, do francouzské kultury nezasvěcené. Každopádně hodlám zkusit "Zápisky z malého ostrova" od Billa Brysona, snad potěší víc.  TAGS:

  Online Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima ebook, Kniha Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima FB2, Download Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima PDF , Download Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima MOBI, Online Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima kniha, Zdarma Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima IPhone, Online kniha Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima PDF, Zdarma Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima DJVU, Zdarma Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima TXT, Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima RTF, Online Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima FB2 , e-kniha Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima stažení TXT, Zdarma Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima stažení kniha, e-kniha Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima download MOBI, Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima IPad, Číst Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima MOBI, Číst Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima DOC, Zdarma Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima AWZ, Download e-kniha Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima iPad , Zdarma Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima DJVU, Download Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima DVD, Číst Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima TXT, Book Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima stažení DJVU, Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima stažení kniha zdarma, Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima stažení kniha pdf zdarma, Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima pdf zdarma, Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima stažení kniha epub zdarma, Zajatec Londýna – Pohled na Angličany francouzskýma očima ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply