Základy managementu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Základy managementu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Základy managementu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Základy managementu


Čtenář se v jednotlivých kapitolách seznámí se základními pojmy a vývojovými směry managementu, se styly řízení, plánováním, typy a hierarchií organizací. Podstatná část je věnována problematice řízení pracovního kolektivu, samotnému rozhodování a kontrolní činnosti vedoucího pracovníka. V závěru je pojednáno o činnostech, které probíhají v podniku při jeho úpadku a sanaci; kapitola se věnuje krizovému managementu. Výklad je obohacen o množství nározné grafiky a schémat, čtenář má k dispozici i řadu doplňujících informcací v podobě souvislostí, zajímavostí, dějinných událostí… Každá kapitola obsahuje i několik úkolů a cvičení, které si čtenář může vypracovat samostatně přímo do učebnice, příčemž správnost svých odpovědí si může ověřit v klíči. Na závěr tematického celku je zařazeno shrnutí, vymezení základních pojmů, náměty a otázky pro samostatnou práci a také kontrolní test.Kniha v českém jazyce!


Stažení Základy managementu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Základy managementu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Základy managementu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Základy managementu.pdf (EUR-0.00)

  Základy managementu.epub (EUR-0.00)

  Základy managementu.doc (EUR-0.00)

  Základy managementu.txt (EUR-0.00)

  Základy managementu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Základy managementu.PDF – (EUR 0.00);

  Základy managementu.MOBI – (EUR 0.00);

  Základy managementu.EPUB – (EUR 0.00);

  Základy managementu.DOC – (EUR 0.00);

  Základy managementu.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Učebnice a slovníky
  Vydáno: , Computer Media
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Seraphin

  08.05.2013

  Tohle je nejlepší učebnice managementu, místo nudného výkladu, nabízí učebnice stručný a jasný výklad, plný příkladů z praxe s poznámkami a testem na konci každé kapitoli s řešením na konci knihy.  TAGS:

  Online Základy managementu ebook, Kniha Základy managementu FB2, Download Základy managementu PDF , Download Základy managementu MOBI, Online Základy managementu kniha, Zdarma Stažení Základy managementu IPhone, Online kniha Základy managementu PDF, Zdarma Základy managementu DJVU, Zdarma Stažení Základy managementu TXT, Stažení Základy managementu RTF, Online Základy managementu FB2 , e-kniha Základy managementu stažení TXT, Zdarma Základy managementu stažení kniha, e-kniha Základy managementu download MOBI, Stažení Základy managementu IPad, Číst Základy managementu MOBI, Číst Základy managementu DOC, Zdarma Základy managementu AWZ, Download e-kniha Základy managementu iPad , Zdarma Základy managementu DJVU, Download Základy managementu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Základy managementu DVD, Číst Základy managementu TXT, Book Základy managementu stažení DJVU, Základy managementu stažení kniha zdarma, Základy managementu stažení kniha pdf zdarma, Základy managementu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Základy managementu pdf zdarma, Základy managementu stažení kniha epub zdarma, Základy managementu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply