Základy neurologie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Základy neurologie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Základy neurologie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Základy neurologie


Učebnice pro lékařské fakulty.
Monografie je určena pro pregraduální výuku studentů lékařských fakult. Text je psán stručnou a věcnou formou, ale se snahou, aby byl výstižný, přehledný a obsahoval vše podstatné z klinické neurologie. Pro snazší pochopení je doplněn více než 150 obrázky. Problematika neurologie je z didaktických důvodů rozdělena na dvě části – obecnou a speciální. V obecné neurologii je stručně zopakována základní neuroanatomie a fyziologie a je probírána symptomatika a syndromologie při postižení jednotlivých struktur a systémů centrálního i periferního nervstva. Propedeutika popisuje konkrétní postup neurologického vyšetření, včetně základního vyšetření nemocných v bezvědomí a vyšetření novorozenců a kojenců. Speciální neurologie se zabývá jednotlivými nozologickými jednotkami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Základy neurologie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Základy neurologie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Základy neurologie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Základy neurologie.pdf (EUR-0.00)

  Základy neurologie.epub (EUR-0.00)

  Základy neurologie.doc (EUR-0.00)

  Základy neurologie.txt (EUR-0.00)

  Základy neurologie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Základy neurologie.PDF – (EUR 0.00);

  Základy neurologie.MOBI – (EUR 0.00);

  Základy neurologie.EPUB – (EUR 0.00);

  Základy neurologie.DOC – (EUR 0.00);

  Základy neurologie.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdravotnictví
  Vydáno: , Galén
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  myelka

  28.02.2017

  stručně, jasně, výstižně. Není tam žádná přebytečná omáčka, jen důležité věci, velmi dobře napsaná, pochopitelná. Na základě této knihy jsem se rozhodla pokračovat v neurologii…

  knedlik

  17.01.2015

  Jako základy poskytující kniha je tato neurologie naprosto dostačující učebnicí. Přehledná, s názornými obrázky, orientačními poznámkami po stranách. Zájemce o hlubší průnik do tajů této disciplíny by nejspíš neuspokojila, ale to ani není cílem. Za mě optimální.  TAGS:

  Online Základy neurologie ebook, Kniha Základy neurologie FB2, Download Základy neurologie PDF , Download Základy neurologie MOBI, Online Základy neurologie kniha, Zdarma Stažení Základy neurologie IPhone, Online kniha Základy neurologie PDF, Zdarma Základy neurologie DJVU, Zdarma Stažení Základy neurologie TXT, Stažení Základy neurologie RTF, Online Základy neurologie FB2 , e-kniha Základy neurologie stažení TXT, Zdarma Základy neurologie stažení kniha, e-kniha Základy neurologie download MOBI, Stažení Základy neurologie IPad, Číst Základy neurologie MOBI, Číst Základy neurologie DOC, Zdarma Základy neurologie AWZ, Download e-kniha Základy neurologie iPad , Zdarma Základy neurologie DJVU, Download Základy neurologie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Základy neurologie DVD, Číst Základy neurologie TXT, Book Základy neurologie stažení DJVU, Základy neurologie stažení kniha zdarma, Základy neurologie stažení kniha pdf zdarma, Základy neurologie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Základy neurologie pdf zdarma, Základy neurologie stažení kniha epub zdarma, Základy neurologie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply