Zákon mužov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zákon mužov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zákon mužov Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zákon mužov


Kniha v českém jazyce!


Stažení Zákon mužov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zákon mužov (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zákon mužov zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zákon mužov.pdf (EUR-0.00)

  Zákon mužov.epub (EUR-0.00)

  Zákon mužov.doc (EUR-0.00)

  Zákon mužov.txt (EUR-0.00)

  Zákon mužov.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zákon mužov.PDF – (EUR 0.00);

  Zákon mužov.MOBI – (EUR 0.00);

  Zákon mužov.EPUB – (EUR 0.00);

  Zákon mužov.DOC – (EUR 0.00);

  Zákon mužov.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Prokletí králové (4.)

  Originální název:

  Les Rois Maudits, La Loi des Males (1966)

  Žánr:
  Literatura světová, Historie
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Mrejča

  05.03.2016

  Zákon mužů navazuje na předchozí díly tématem, místem, časem, intenzitou. Červen 1316 až leden (únor?) 1317. Napínavá cesta Filipa z Poitiers za tím, aby z něj byl Filip. V.

  "Viděl se takový, jaký skutečně byl: špatný člověk s nadáním velkého krále."
  "Zdálo se, že tomuto pětadvacetiletému králi, který se k moci dostal díky své pevné vůli, využil výhod, jež mu přinesl zločin, a měl všechny vlastnosti dobrého panovníka, ve skutečnosti vůbec nic nechybí.
  Čas trestů mohl začít."

  Takže bez zbytečných odkladů jdu na další díl – zjistit, jaký bude ten čas trestů.

  darthvader77

  23.08.2015

  Drsný masakr, prozatím nejkrutější, nejzvrácenější a nejdrsnější díl série, kde se bez skrupulí vraždí děti a boří staré lásky. Konflikt mezi Filipem z Poitires a Karlem z Valois o regenství napsaný skvěle. Mazané kličky jako převzetí regenství či volba papeže nemají chybu. Několik postav už se nebojí ničeho. Robert z Artois bezostýšně vypaluje Artois, jeho vojáci vraždí a znásilňují, jako by se nechumelilo. Mahaut z Artois otráví mladičkého krále. Konflikt, který se vyostřuje mezi Francií a koalicí Anglie, Burgunska a Flander začíná nabírat na obrátkách. Konec vztahu mezi Marií a Gucciem je nejdepresivnější pasáž knihy. De Bouvillouvi mne naštvali, nevím, co bych na jejich místě dělal já, ale v tenhle moment by bylo lepší tam dát opravdového krále, popřípadě ho schovat, takhle upřednostnili smrt jendoho kojence před druhým a bonusové zničli psychicky dva lidi. Těším se na další díl.

  astroweb

  24.08.2013

  Perfektní historický román, už čtvrtý v řadě a stále hodně dobrý. Poučná i poutavá četba.

  mysce

  10.08.2012

  Čtvrtý román z cyklu Prokletí králové mě okamžité vtáhl do děje a udržoval v napětí do poslední stránky. Vstupujeme do období, kdy křesťanský svět nemá papeže a ve Francii se po smrti Ludvíka X. Hašteřivého rozhoří boj nejdříve o regentství a následně o samotný francouzský trůn. Osobní tragédie a smutky se prolínají se zásadními otázkami volby papeže, regenta i samotného krále. Láska se setkává s nenávistí a život se smrtí ve strhujícím příběhu plném vášní a touhy po moci.  TAGS:

  Online Zákon mužov ebook, Kniha Zákon mužov FB2, Download Zákon mužov PDF , Download Zákon mužov MOBI, Online Zákon mužov kniha, Zdarma Stažení Zákon mužov IPhone, Online kniha Zákon mužov PDF, Zdarma Zákon mužov DJVU, Zdarma Stažení Zákon mužov TXT, Stažení Zákon mužov RTF, Online Zákon mužov FB2 , e-kniha Zákon mužov stažení TXT, Zdarma Zákon mužov stažení kniha, e-kniha Zákon mužov download MOBI, Stažení Zákon mužov IPad, Číst Zákon mužov MOBI, Číst Zákon mužov DOC, Zdarma Zákon mužov AWZ, Download e-kniha Zákon mužov iPad , Zdarma Zákon mužov DJVU, Download Zákon mužov e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zákon mužov DVD, Číst Zákon mužov TXT, Book Zákon mužov stažení DJVU, Zákon mužov stažení kniha zdarma, Zákon mužov stažení kniha pdf zdarma, Zákon mužov pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zákon mužov pdf zdarma, Zákon mužov stažení kniha epub zdarma, Zákon mužov ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply