Zákoník práce – komentář s judikaturou Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zákoník práce – komentář s judikaturou Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zákoník práce – komentář s judikaturou Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zákoník práce - komentář s judikaturou


Komentář s judikaturou podle stavu k 1. lednu 2012, včetně novely účinné od 1. dubna 2012.

Nový komentář k zákoníku práce vychází v návaznosti na rozsáhlou novelizaci pracovněprávních předpisů, provedenou zákonem č. 365/2011 Sb. s účinností od 1. 1. 2012. Tato novela reaguje na nález Ústavního soudu, vyhlášený pod č. 116/2008 Sb., přináší však také významné koncepční změny frekventovaných pracovněprávních institutů, jakými jsou např. zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou, dočasné přidělení, zrušení pracovního poměru ve zkušební době, odstupné a dovolená, zakládá také např. nový výpovědní důvod ze strany zaměstnavatele spočívající v porušení režimu dočasně práce neschopného pojištěnce. V textu zákona i komentáře je zapracována též novela zákonem č. 375/2011 Sb., účinná od 1. 4. 2012.

Komentář je dílem autorů, kteří se pracovnímu právu dlouhodobě věnují a podíleli se výraznou měrou na přípravě poslední novelizace.

Autoři podávají ucelený výklad všech uvedených změn zákoníku práce i těch institutů pracovního práva, které změněny nebyly. Praktické je doplnění komentáře bohatými citacemi z použitelné judikatury.

Cílem komentáře je usnadnit čtenáři orientaci v novelizované právní úpravě a nabídnout výklad ustanovení, která by mohla v praxi vyvolávat nejasnosti nebo výkladové problémy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zákoník práce – komentář s judikaturou (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.pdf (EUR-0.00)

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.epub (EUR-0.00)

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.doc (EUR-0.00)

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.txt (EUR-0.00)

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zákoník práce – komentář s judikaturou.PDF – (EUR 0.00);

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.MOBI – (EUR 0.00);

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.EPUB – (EUR 0.00);

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.DOC – (EUR 0.00);

  Zákoník práce – komentář s judikaturou.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Zákoník práce – komentář s judikaturou ebook, Kniha Zákoník práce – komentář s judikaturou FB2, Download Zákoník práce – komentář s judikaturou PDF , Download Zákoník práce – komentář s judikaturou MOBI, Online Zákoník práce – komentář s judikaturou kniha, Zdarma Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou IPhone, Online kniha Zákoník práce – komentář s judikaturou PDF, Zdarma Zákoník práce – komentář s judikaturou DJVU, Zdarma Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou TXT, Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou RTF, Online Zákoník práce – komentář s judikaturou FB2 , e-kniha Zákoník práce – komentář s judikaturou stažení TXT, Zdarma Zákoník práce – komentář s judikaturou stažení kniha, e-kniha Zákoník práce – komentář s judikaturou download MOBI, Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou IPad, Číst Zákoník práce – komentář s judikaturou MOBI, Číst Zákoník práce – komentář s judikaturou DOC, Zdarma Zákoník práce – komentář s judikaturou AWZ, Download e-kniha Zákoník práce – komentář s judikaturou iPad , Zdarma Zákoník práce – komentář s judikaturou DJVU, Download Zákoník práce – komentář s judikaturou e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zákoník práce – komentář s judikaturou DVD, Číst Zákoník práce – komentář s judikaturou TXT, Book Zákoník práce – komentář s judikaturou stažení DJVU, Zákoník práce – komentář s judikaturou stažení kniha zdarma, Zákoník práce – komentář s judikaturou stažení kniha pdf zdarma, Zákoník práce – komentář s judikaturou pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zákoník práce – komentář s judikaturou pdf zdarma, Zákoník práce – komentář s judikaturou stažení kniha epub zdarma, Zákoník práce – komentář s judikaturou ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply