Zámek (komiks) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zámek (komiks) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zámek (komiks) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zámek (komiks)


Komiksová adaptace slavného románu. Když je zeměměřič K. zámkem povolán do vesnice, musí se nejprve vypořádat s nepřehlednou hierarchií pomocníků, poslů, úředníků, tajemníků – a také milenek. Jak ale může získat správné instrukce, když nikdo neví, jak jeho zaměstnavatel vypadá, telefony vyzvánějí bez odpovědi a navíc, jak se zdá, ve vesnici vlastně žádná práce pro zeměměřiče není? Jeden z nejvýznamnějších románů 20. století, jehož černý humor a grotesknost ani po bezmála devadesáti letech od prvního vydání neztratily nic ze své živosti.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zámek (komiks) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zámek (komiks) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zámek (komiks) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zámek (komiks).pdf (EUR-0.00)

  Zámek (komiks).epub (EUR-0.00)

  Zámek (komiks).doc (EUR-0.00)

  Zámek (komiks).txt (EUR-0.00)

  Zámek (komiks).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zámek (komiks).PDF – (EUR 0.00);

  Zámek (komiks).MOBI – (EUR 0.00);

  Zámek (komiks).EPUB – (EUR 0.00);

  Zámek (komiks).DOC – (EUR 0.00);

  Zámek (komiks).TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Komiksy, Literatura česká
  Vydáno: , Labyrint
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  madonna6956

  06.11.2017odpad!

  Franze Kafku obdivuji, komiks hezky nakreslený, ovšem děj pro mě zmatený.

  Tomas@S

  26.10.2017

  Kafkuv Zamek jsem znal pred timto komiksem pouze ze stejnojmenneho filmu. Podobne jako u filmu jsem se i v deji komiksu nekolikrat ztratil v nepochopitelnych logickych skocich. Nevim jestli i puvodni Kafkuv text tyto skoky obsahuje, zrejme ano. Graficka stranka je podobna jako v jinych autorovych komiksech, je to graficky zajimave a hezke, nicmene k vysvetlovani pri slozitosti a zmatenosti deje to moc nepomaha, naopak atmosfere pribehu styl odpovida.

  Jizi

  08.09.2017

  Po grafické stránce úžasná záležitost s neskutečně hutnou atmosférou, scénář je ovšem příliš fragmentární a rozpadá se do neuchopitelných střípků. Argumentovat tím, že ani původní kniha není čtení na dobrou noc, není cesta – jsou zkrátka díla, která zle adaptovat a potom díla, u nichž si autor nevyhnutelně musí rozbít čumák, nicméně jeho bolest odnese čtenář, na něhož v tomto případě čeká sto padesát stran vizuálně nesmírně poutavé, leč stále, zmatenosti.

  gersie

  27.08.2016

  Hezky udělaný komix. A co se týká příběhu ?? Prostě boj s větrnými mlýny. Kdo jednou narazil na úředníky co si o sobě myslí že jsou bohové co tvoří tenhle svět, tak ten ví o čem to je. A hlavně ví jaký vlastně tito lidé svět stvořili.

  hladko

  09.03.2016

  Jsme děti Sudet a tak nás černobílá bere. Máme ji nakoukanou, mnohokrát už jsme se v ní rozpustili. Jaromír 99 má tak u nás pevné místo v srdci, protože jeho černobílá koncepce vtiskává naše prožitky a představy na papír. Kafka je svou izolovaností v jistém slova smyslu také dítě Sudet a proto správně je a měl by být černobílý. Dokážu si představit Kafku v jiném uměleckém provedení, nedokážu si však představit Kafku barevného. Kafka a Jaromír jakoby patřili k sobě. Jaromír 99 musí Kafku niterně chápat. Je konec konců také dítě Sudet.

  …když nad tím přemýšlím, Mad Season, kteří mi hrají v uších, když projíždím vlakem černobílým Severem, jsou asi taky místní… 😉

  Tak to máme výtvarnou stránku, která je sama o sobě sice dostatečně nosná na to, aby kniha byla sama o sobě velmi zajímavá a pěkná, bohužel však nestačí to na to, abych o Švejdíkově a Mairowitzově Zámku mohl s klidem duše říct, že je to dílo komplexně vyvážené. Příběh na mě působí roztříštěně a zmatečně. Tuším, že v originále sice nebude příběh snadno čitelný a lehce pochopitelný a dokážu si představit, jak náročné asi je vytvořit z Kafkova díla komiksový scénář, přesto bych od výsledku očekával trochu větší návaznost, srozumitelnost, prostě lépe uchopitelný příběh. No nic – je třeba si Kafkův Zámek přečíst.

  Peter.Melon

  13.01.2016

  Dobrá komiksová kniha.Celkem mě potěšila.Snad jen mohla být barevná.

  Willandra

  06.12.2015

  Já jsem jednou z těch, kterým se komiks líbil, a to možná i proto, že jsem se už dávno odpoutala od snahy mermomocí vše pochopit. Jen jsem se nechala unášet atmosférou a "WTF" momenty. 🙂 Je to taková třešnička na původním příběhu, kterou jsem si fakt vychutnávala.
  Mojí nejoblíbenější replikou je: „Tady je nějaký Zámek?“

  Johner

  31.08.2015

  Nejasnosti, které se mohou ztrácet v originále, se v komiksovém provedení ztrácejí ještě více. Komiks bych nedoporučil nikomu bez znalosti knihy, což je škoda, protože se mi zdá, že komiks měl dílo přiblížit většímu okruhu čtenářů, což se nestalo. Jako doplňková četba k původnímu (vynikajícímu) Zámku je to dobré – i přes přes všechny nešvary způsobené převodem do přímé řeči (ač se jim vyhnout asi nedalo).

  p3tris

  26.12.2014

  Původní Zámek jsem nečetl a to má velký vliv i na celkové vyznění této knihy. Styl Švejdíkovi kresby mi sedí a ke Kafkovi se perfektně hodí, ale scénář komiksu je pro mě zmatečný, neuchopitelný a to znamená i nepochopitelný. Což se musí odrazit i na celkovém hodnocení.

  Pistácie

  19.10.2014

  Pokud člověk nepřečte původní dílo Zámek od Kafky, jen stěží pochopí, o co se jedná. I já jsem měla dost velké problémy. Některé pasáže a části komiksu jsem nepochopila, ať jsem se sebevíc snažila. Ač jsem si tu pasáž četla vícekrát dokola. Je to tajemné a záhadné i když to člověk vidí před sebou nakreslené. Naopak se mi líbí, jak se dá kniha z 20. let 20. století zpracovat do moderní doby 21.století. Nevšední, a přitom tak zajímavé zpracování.
  Pokud se ale někdo chystá jako první na komiks, nedoporučuju. V orientaci komiksu se bez prostudování originálu nejspíše neobejdete.

  evickakyticka

  26.09.2014

  Tak tohle mi vůbec, ale vůbec nic neřeklo. Nic, jedno velké NIC..

  Gooverka

  08.09.2014

  Komiksové zpracování Jaromíra 99 – na to prostě nic nemá. Jeho styl se ke Kafkovu nestylu přímo hodí, o to větší potěšení bylo tuto knihu číst. Velké připomínky mám však ke sestavení děje, přišlo mi, že pro člověka, co Zámek nikdy nečetl, mohl být komiks dost matoucí a některé pasáže prostě nemusel pochopit. Děj se chvílemi ztrácel, nebyly návaznosti, takže jsem byla ve výsledku ráda, že jsem Zámek v jeho originální podobě četla.

  Harry_

  15.03.2014

  Asi jediný způsob, jak přečíst tuto hard-core knihu je právě komiks. Knihu jsem zvládl asi do třetiny. Těžký jazyk, psychedelické pasáže, milimetrový posun v ději, který se točí v kruhu. Marnost, zmatení a deziluze v komiksu dobře odráží zmar osudu hlavního hrdiny, zeměměřiče K., v knize. Kafkovi jeho život opravdu nezávidím.

  PS: Nestěžujte si, že je děj v komixu nejasný, taková je i kniha.

  OldaB

  26.02.2014

  Knihu jsem nečetl, takže jsem se nechytal (i když moc nevěřím, že by to po jejím přečtení bylo lepší). Je to hodně ponuré, absurdní, ty milostné pasáže mi tam vůbec neseděly, ale ono to možná bude tím, že Kafka byl také tak trochu mimo. Přesto zajímavý zážitek.

  KarlaP

  26.02.2014

  Při čtení komiksu se mi nevyplatilo to, že jsem nečetla knihu, i když jsem si původně koupila právě Zámek kvůli tomu, aby mě nezklamal. Jenomže Zámek je rozsáhlé dílo a udělat z něj komiks není určitě jednoduché. Občas tak chyběly některé segmenty, čímž se ztrácela návaznost v ději. Kdo Zámek přečetl, určitě má obrovskou výhodu. Kresby byly ale povedené a komiks se stal příjemným zpestřením dne.  TAGS:

  Online Zámek (komiks) ebook, Kniha Zámek (komiks) FB2, Download Zámek (komiks) PDF , Download Zámek (komiks) MOBI, Online Zámek (komiks) kniha, Zdarma Stažení Zámek (komiks) IPhone, Online kniha Zámek (komiks) PDF, Zdarma Zámek (komiks) DJVU, Zdarma Stažení Zámek (komiks) TXT, Stažení Zámek (komiks) RTF, Online Zámek (komiks) FB2 , e-kniha Zámek (komiks) stažení TXT, Zdarma Zámek (komiks) stažení kniha, e-kniha Zámek (komiks) download MOBI, Stažení Zámek (komiks) IPad, Číst Zámek (komiks) MOBI, Číst Zámek (komiks) DOC, Zdarma Zámek (komiks) AWZ, Download e-kniha Zámek (komiks) iPad , Zdarma Zámek (komiks) DJVU, Download Zámek (komiks) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zámek (komiks) DVD, Číst Zámek (komiks) TXT, Book Zámek (komiks) stažení DJVU, Zámek (komiks) stažení kniha zdarma, Zámek (komiks) stažení kniha pdf zdarma, Zámek (komiks) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zámek (komiks) pdf zdarma, Zámek (komiks) stažení kniha epub zdarma, Zámek (komiks) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply