Zapomenutá vražda Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zapomenutá vražda Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zapomenutá vražda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zapomenutá vražda


Novomanželé Reedovi z Nového Zélandu se rozhodnou usadit se v Anglii. Zatímco Giles musí ještě na rodném ostrově vyřídit nějaké obchodní záležitosti, Gwenda je pověřena najít v Anglii vhodný dům. To se jí také podaří – v novém domě se cítí dobře, ale v jednu chvíli ji naopak přepadne podivný zlověstný pocit. Při zařizování se dějí zvláštní věci – Gwenda chce udělat cestu tam, kde už kdysi byla, chce vybourat dveře tam, kde kdysi bývaly, a nakonec najde ve skříni přesně takové tapety, jaké si představovala nalepit do jednoho z pokojů. Unavená a zmatená Gwenda ráda přijme pozvání Raymonda Westa a jeho tety Jane Marplové do Londýna, kde zajdou i do divadla. Při závěrečné scéně hry, ve které zazní: „Zahalte jí tvář… zemřela tak mladá…“, Gwenda nahlas vykřikne a uteče ze sálu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Zapomenutá vražda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zapomenutá vražda (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zapomenutá vražda zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zapomenutá vražda.pdf (EUR-0.00)

  Zapomenutá vražda.epub (EUR-0.00)

  Zapomenutá vražda.doc (EUR-0.00)

  Zapomenutá vražda.txt (EUR-0.00)

  Zapomenutá vražda.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zapomenutá vražda.PDF – (EUR 0.00);

  Zapomenutá vražda.MOBI – (EUR 0.00);

  Zapomenutá vražda.EPUB – (EUR 0.00);

  Zapomenutá vražda.DOC – (EUR 0.00);

  Zapomenutá vražda.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Slečna Marplová (13.)

  Originální název:

  Sleeping Murder (1976)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (40)

  Přidat komentář

  Paixan

  včera

  Naprosto fenomenální! Krásně a lehce se četlo, bývaly zdlouhavé momenty, která ale kniha musela obsahovat, aby odrážela situace a dialogy z reálného života. Všem doporučuji.
  (Nejlepší to bylo na dlouhé cestě autobusem nebo při nudných přestávkách ^_^.)

  Atanone

  19.12.2017

  (audiokniha)
  Ve srovnání s filmem mě v knihách vždy znovu zaujme autorčin cit pro detaily,se kterým vykresluje prostředí a postavy. Mnoho se skrývá v náznacích,mezi řádky. Zajímavá zápletka i rozuzlení.
  Prostě paní spisovatelka

  85098211

  06.12.2017

  Vynikající kniha, na kterou hned tak nezapomenete – ani já jsem i po letech nezapomněla ;-). Napínavá od první do poslední stránky. Všechny postavy jsou výborně popsané – prostě typická Agatha Christie. A konec je opravdu překvapivý. Jen mne mrzí, že se v této knize setkáme se slečnou Marplovou naposledy…

  Bumeso

  24.09.2017

  Dle mého názoru nejlepší kniha se slečnou Marplovou a jedna z nejlepších od Agathy Christie obecně

  MirijamFrankl

  28.07.2017

  Moje první setkání se slečnou Marplovou. Kniha se mi líbila, ale trochu mě iritovalo to, že pohnutkou k řešení byla čirá zvědavost a ne něěco urgentnějšího, neboť jsem se s tím nedokázala tolik ztotožnit, poněvadž já bych nechala zapomenutou vraždu asi spát.
  Každopádně postavy jsou velmi sympatické, zaujal mě postup řešení připadů slečny Marplové. Kniha se četla sama a nechybělo napínavé vyvrcholení a úžasně logické, a přitom prosté vysvětlení slečny M.

  astroweb

  26.06.2017

  Přečetl jsem již podruhé, ale úspěšně zapomněl, jiné se mi ale líbily od této autorky více.

  syskas

  29.04.2017

  Ako vždy – skvelá Agatha.

  Amalberga

  20.03.2017

  Slečnu Marplovou mám moc ráda. Vyzařuje z ní jakási moudrost. Narozdíl od Poirota není namyšlená, samolibá a nevychloubá se svými schopnostmi. Dokáže sedět tiše v koutku a poslouchat hovory jiných, pečlivě sbírat informace a všímat si detailů. Až zjistí vraha, opustí svůj temný koutek stoupne si doprostřed účastníků zápletky a jednoduše a logicky vysvětlí co se stalo a odhalí vraha.
  Bohužel tato kniha mi přišla na Christie poměrně slabá. Většinu knihy se zaobíráme mladým manželským párem, který není příliš zajímavý a celkově zápletka působí dost ohraně. Většinou se mi vraha odhalit nepodaří, ale v této knize jsem si tipla správně.

  bukiet

  14.03.2017

  Mám rád Poirota a tak nějak se snesu s Marplovou. Tím je řečeno vše. Ze všech třinácti knih se slečnou mne opravdu zaujala jen ta první a poslední, která ovšem nebyla poslední napsána. Ty ostatní nebyly špatné, ale… To odporné slůvko ale… Nejdůležitější postavou, hned po zločinci, je samozřejmě vyšetřovatel, detektiv. Přes jeho činy a myšlenky se chudák čtenář snaží nachytat autora na švestkách a vykřikovat, že už ví. A v tom je právě u příběhů slečny Marplové ten problém, stará paní sice každý případ vyřeší, ALE nevyšetřuje. Až na výjimky. Ve většině knih tohoto cyklu je nějaký detektiv, jehož si ani nezapamatujete a spousta dalších lidí, každý na něco přijde a zjistí, a pak na konci stará Marplová, řekne kdo byl vrah a jak se to všechno stalo. Takže, slečno, sbohem, ale do vaší vesnice už asi nezavítám, budu u pana Poirota.

  haki34

  19.11.2016

  Moje nejoblibenejsi … Na jednu stranu temny pribeh vrazdy , na druhou hezke prostredi anglickeho venkova a stastna novomanzelka ve vysnivanem dome… Kdo obcas nemel pocit "deja vu" nebo ze tady uz preci byl ??? Dvere za tapetou… Chrpy a vlci maky … A opici pracky – skvela smes desu na pozadi slunecneho dne… A tady jsem i tusila, kdopak je vrahem 😉

  dany512

  12.10.2016

  Stará, dobrá a ověřená klasika.

  Pet007

  07.05.2016

  Napínavá klasika. Žádný zločin nezůstane nepotrestán. I ten nejchytřejší pachatel je nakonec odhalen za pomoci slečny Marplové

  Modrina

  22.04.2016

  Naprosto skvělé.

  tess.for

  28.01.2016

  Jedna z nejlepších detektivek s Jane Marplovou, a také nejnapínavějších.

  Majdule

  24.01.2016

  Poslední případ Jany Marplové má úžasnou, tajemnou atmosféru, místy až hororovou. Je skvěle napsaný a výborně vypointovaný. A to navzdory tomu, že vražda, o kterou se jedná, je stará 18 let. Velmi se mi líbí, že ve svém posledním případě je slečna Marplová brána vážně, všichni ji naslouchali a řídili se jejími názory. A to včetně policie. Důstojné rozloučení bez patosu a zbytečných nebo nadsazených gest.

  Lucky011

  15.09.2015

  Přečetla jsem jí jedním dechem. Začátek byl takový tajemný, skoro hororový (tajemný starý dům, několik let stará vražda) a vyšetřování napínavé. A na konci samozřejmě překvapivé odhalení 🙂

  BasarMilesTeg

  19.08.2015

  Moje nejoblíbenější kniha se slečnou Marplovou. Této knize se u mě podařila zajímavá věc. Pokud přečtete hodně detektivek o Agathy Christie, tak vám jiich mnoho bude postupně splývat dohromady, a vybavit si po delší době jednu z nich samostatně, je téměř nemožné. Ale zrovna u této jsem s tím nikdy neměl problém, spolu s několika nejznámějšími Poirotovkami.

  kiki11

  07.08.2015

  Jedna z nejlepších detektivek.

  Kaety

  01.05.2014

  Výborná, vrah je až do poslední chvíle nepředvídatelný.

  MiaVanAcid

  28.10.2013

  MOje nejoblíbenější detektivka od Agathy.

  poetree

  06.08.2013

  klasika, která nezklame. Pěkně zpracovaná psychologie postav, která může vést k zamyšlení.. 😉

  Marčullkas

  24.07.2013

  Agatha královna detektivek. Dokáže člověka neuvěřitelně zatáhnout do děje.

  siamka

  30.06.2013

  moje nejoblíbenější detektivka 🙂

  siamka

  30.06.2013

  výborná knížka s tajemným dějem :-)doporučuji!

  mysiacik

  19.06.2013

  Jedna z tých lepších detektívok od Agathy 🙂

  kiddlinka

  02.06.2013

  Otřepaná zápletka, v roli detektivů nesnesitelný arogantní všeználek, dojmologická emocionální husa a slečna Marplová, která neštrykuje, ale sedí v koutě a nechává ty dvě telata spřádat překomplikované stupidnosti, přestože řešení zná. Já tu bábu nikdy neměla v oblibě.

  kattyV

  19.02.2013

  Někdy dokážeme nevhodné zážitky dokonale vytěsnit z paměti. A možná by bylo opravdu lépe je v zapomnění nechat. Ale to člověk nedokáže, že?

  kika 13

  25.01.2013

  Pěkný detektivní román.

  danuska

  11.01.2013

  Tuto detektivku som citala pocas zakladnej skoly, nemohla som ju prestat citat.

  i-v-u-l-a

  22.11.2012

  Paní Marplová by měla jít k policii, opravdu…její připomínky, to, jak nahlíží na informace, které slyší a jak je třídí a hledá řešení je prostě boží 🙂
  TAGS:

  Online Zapomenutá vražda ebook, Kniha Zapomenutá vražda FB2, Download Zapomenutá vražda PDF , Download Zapomenutá vražda MOBI, Online Zapomenutá vražda kniha, Zdarma Stažení Zapomenutá vražda IPhone, Online kniha Zapomenutá vražda PDF, Zdarma Zapomenutá vražda DJVU, Zdarma Stažení Zapomenutá vražda TXT, Stažení Zapomenutá vražda RTF, Online Zapomenutá vražda FB2 , e-kniha Zapomenutá vražda stažení TXT, Zdarma Zapomenutá vražda stažení kniha, e-kniha Zapomenutá vražda download MOBI, Stažení Zapomenutá vražda IPad, Číst Zapomenutá vražda MOBI, Číst Zapomenutá vražda DOC, Zdarma Zapomenutá vražda AWZ, Download e-kniha Zapomenutá vražda iPad , Zdarma Zapomenutá vražda DJVU, Download Zapomenutá vražda e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zapomenutá vražda DVD, Číst Zapomenutá vražda TXT, Book Zapomenutá vražda stažení DJVU, Zapomenutá vražda stažení kniha zdarma, Zapomenutá vražda stažení kniha pdf zdarma, Zapomenutá vražda pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zapomenutá vražda pdf zdarma, Zapomenutá vražda stažení kniha epub zdarma, Zapomenutá vražda ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply