Závislí od seba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Závislí od seba Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Závislí od seba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Závislí od seba


Alayna Withersová dosiaľ pestovala len jeden typ vzťahu, poznačený jej posadnutosťou a prenasledovaním partnerov, preto to vždy dopadlo zle. No po tom, čo jej Hudson Pierce otvoril svoje srdce, rozhodla sa odstrániť medzi nimi posledné bariéry, aby sľubný vzťah mohli postaviť na niečom väčšom než len na skvelom sexe. Cíti, že zničenie tejto lásky by znamenalo jej koniec. Lenže nielen ona, aj Hudson má svoje tajomstvá.
Minulosť ich čoraz väčšmi vťahuje do spleti zbytočnej nedôvery, a tak sa Alayna obracia na jedinú osobu, ktorá muža jej života pozná najlepšie – na Celiu, ženu, s ktorou sa kedysi takmer oženil. Alayna sa s ňou spriatelí v nádeji, že získa informácie od niekoho, kto pozná príbeh z inej strany. Zájde to však priďaleko, o Hudsonovi sa dozvie niečo, čo opäť ohrozuje ich lásku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Závislí od seba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Závislí od seba (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Závislí od seba zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Závislí od seba.pdf (EUR-0.00)

  Závislí od seba.epub (EUR-0.00)

  Závislí od seba.doc (EUR-0.00)

  Závislí od seba.txt (EUR-0.00)

  Závislí od seba.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Závislí od seba.PDF – (EUR 0.00);

  Závislí od seba.MOBI – (EUR 0.00);

  Závislí od seba.EPUB – (EUR 0.00);

  Závislí od seba.DOC – (EUR 0.00);

  Závislí od seba.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Fixed (2.)

  Originální název:

  Found in You (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Evka3814

  17.12.2017

  Super, zajímavý děj. Pěkné se čte

  luciefeix

  12.12.2017

  líbilo se mi že to není jen o sexu ale má to i hlubší příběh

  SilviaKovacikov

  24.11.2017

  Aj táto druhá časť sa mi páčila rovnako ako prvá. Teším sa na ďalšiu. 🙂

  Amitiel76

  12.11.2017

  Musím říct, že tento druhý díl byl ještě daleko lepší než první. Děj byl pestřejší, zajímavější, a od knížky se nedalo odtrhnout. A ožehavé téma stalkingu, ještě v žádné knize popsané nebylo. Pro mě novinka…. Autorka skvěle vystihla jak se tento problém odrazil v životě hlavní hrdinky. Jak ovlivnil její myšlení, a jednání. A to takovým způsobem, že se člověk dokázal naprosto přesně vžít do jejích pocitů, a chování. A od samého počátku ji fandil. A její vztah s Hudsonem? Uf….romantika, úžasný sex, budování vzájemné důvěry a současně vypořádání se s temnou minulostí jejich obsesí…. Ale jelikož Hudson je klaďák a supermuž v každém ohledu, je již dopředu jisté, že to oba zvládnou.
  Už se těším na třetí díl 🙂

  bafuskyBaf

  18.10.2017

  Druhý díl skvělé série..:-) za mě super…:-)

  jolca-jolly0953

  17.10.2017

  Zajímavé…. Tento díl dokonce trošku "detektivní". Jsem zvědavá, co se dozvím v tom posledním.

  ardeas

  19.05.2017

  V pokračovaní som uzrela celú pravdu, napriek tomu som si prečítala aj tretí diel, ale už od polky tejto som žiaľ vedela, ako to skončí.

  veronika9143

  09.02.2017

  Kniha opět splnila svůj účel a dokonce si myslím, že byla lepší jak první díl. Doufám, že závěrečný díl, bude stejně dobrý jsem zvědavá co se dozvím o Hudsonovi. Pořád ještě zůstává záhadou.

  alnahu

  02.12.2016

  Docela příjemná oddechovka : bohatý krasavec se sexy tělem ,jako nenasytný milenec ,co víc by si měly ženy přát. Kniha je nabitá erotikou ,ale bez vulgárností. Četla se dobře, akorát jsem začala druhým dílem, takže teď si přečtu první díl, jak se Alayna s Hudsonem seznámili .Kniha má pěknou obálku.

  alzbeta4340

  01.10.2016

  První díl byl vynikající a originální především citlivým a chápajícím začleněním tématu stalkingu do děje. Tento druhý díl už zákonitě tak originální být nemůže. Snad proto mi trvalo trochu déle než jsem se začetla, ale za pár stran mě příběh zase chytil. Líbí se mi, že se Alayna ani Hudson nechtějí navzájem zraňovat, ba právě naopak, připouštějí možnost, že by si vzájemně pomohli.

  Samira

  09.08.2016

  Po druhém díle se nebojím označit sérii za skvělou. Vyniká především výborně, detailně, ale zároveň lehce propracovaným vnitřním životem hrdinů, psychických dopadů a jejich životních posunů. Tenhle pár má problémy, ale řeší je.
  Trošku mě štvalo, že chudák Alayna díky podrytému sebevědomí přestala věřit instinktinktům a unikly jí věci naprosto zjevné. Ale do budoucna se o ni nebojím, protože je stále lepší hrdinkou.
  Moc se těším na díl závěrečný. Určitě patří mezi to nejlepší v žánru.
  Doporučuji!

  cukrovka

  04.08.2016

  Zajímavé pokračování příběhu, které je o důvěře ve vztahu a k partnerovi. Oba si nechávají pro sebe některá tajemství a to vede k nedůvěře. Musejí na tom spolu pracovat a o tom je vztah.

  Michaela887

  18.07.2016

  Krásné pokračování příběhu, už se těším na závěrečný díl :). Dokonce kvůli této knize jsem si objednala slovenskou verzi a poprvé budu číst knihu ve slovenském jazyce 😀

  Zusaninka

  14.03.2016

  Pokračovanie príbehu Hudsona – bohatého obchodníka, ktorý hráva so ženami manipulatívne hry a Alayny, ktorá sa zas až priveľmi viaže na partnerov. Tentokrát už vzťah nepredstierajú, sú naozaj spolu, no chýba ich vzťahu to najdôležitejšie a to je dôvera, obaja majú tajomstvá, ktoré sa postupne odtajňujú. Jednotka bola skvelá, dvojka sa trochu dlhšie rozbiehala, asi v polovici to už ale nabralo grády.
  Samozrejme je v knihe kopa sexu – v sprche, limuzíne, na streche…. no ved ako v každej eroťárne. Kniha končí celkom šťastne, aj keď je ešte dosť vecí ktoré nie sú jasné a ja sa už nemôžem dočkať kedy ich odhalím.  TAGS:

  Online Závislí od seba ebook, Kniha Závislí od seba FB2, Download Závislí od seba PDF , Download Závislí od seba MOBI, Online Závislí od seba kniha, Zdarma Stažení Závislí od seba IPhone, Online kniha Závislí od seba PDF, Zdarma Závislí od seba DJVU, Zdarma Stažení Závislí od seba TXT, Stažení Závislí od seba RTF, Online Závislí od seba FB2 , e-kniha Závislí od seba stažení TXT, Zdarma Závislí od seba stažení kniha, e-kniha Závislí od seba download MOBI, Stažení Závislí od seba IPad, Číst Závislí od seba MOBI, Číst Závislí od seba DOC, Zdarma Závislí od seba AWZ, Download e-kniha Závislí od seba iPad , Zdarma Závislí od seba DJVU, Download Závislí od seba e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Závislí od seba DVD, Číst Závislí od seba TXT, Book Závislí od seba stažení DJVU, Závislí od seba stažení kniha zdarma, Závislí od seba stažení kniha pdf zdarma, Závislí od seba pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Závislí od seba pdf zdarma, Závislí od seba stažení kniha epub zdarma, Závislí od seba ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply