Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zbavte se negativní energie - Získejte dostatek energie doma i na pracovišti


Skvělá příručka zkušené léčitelky a autorky probírá různé druhy negativní energie, které působí na náš každodenní život. Škodí nám v mnoha směrech, a proto jsou rady v knize uvedené mimořádně cenné – ať už se potřebujeme bránit přejímání problémů jiných lidí nebo negativní energii vyzařované z nepříznivých míst. Obzvlášť cenná jsou doporučení, která člověk jinde těžko získá – zajímavý je například výklad o neblahém působení různých jídel a možnosti je před konzumací symbolicky "ozdravit" nebo o zemských elektromagnetických silách a o překonávání stresu. Srozumitelná a čtivá kniha, jaká na knižním trhu zatím scházela!Kniha v českém jazyce!


Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.pdf (EUR-0.00)

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.epub (EUR-0.00)

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.doc (EUR-0.00)

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.txt (EUR-0.00)

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.PDF – (EUR 0.00);

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.MOBI – (EUR 0.00);

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.EPUB – (EUR 0.00);

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.DOC – (EUR 0.00);

  Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  StihOMam

  06.02.2017

  Kniha je jednoduchym souhrnem a tak trochu navodem co by nam v zivote mohlo pomoci. Nejedna se o nic prevratneho, ale autorka pridava ke znamym faktum (tedy pokud se o energie alespon trochu zajimate) i neco navic. Jeji priklady me obcas nepresvedcily, nicmene realistu, pragmatika nebo nevericiho asi strucny popis vymytani zlych duchu prilis neoslni. Na druhou stranu povazuji za dulezite rozsirit si obzory a precist si o zazitcich a zkusenostech jinych, patrne mnohem vice otevrenejsich lidi, nez jsem ja. Anne Jonesova prijemnym a srozumitelnym zpusobem priblizuje svuj duchovne zalozeny pribeh plny skutecne neobvyklych udalosti.

  sira

  12.12.2016

  Knihu hodnotím jako velmi přínosnou. Autorka probírá negativní energie opravdu ve všech oblastech, shrnuje základní informace, jak s problémem pracovat a nabízí různé řešení, které může člověk vyzkoušet i sám.

  pecka02

  28.11.2013

  Řekla bych, že tak půlka knihy je přínosná pro každého. Pro tu druhou už je třeba být aspoň kapku otevřen ezoterice, protože pasáže o černé magii a vymítání duchů jsou místy dost neuvěřitelné. Mně osobně ale kniha dala nejvíce poučení v tom, jak se chovat k jednotlivým typům lidí, aby ze mě nevysáli poslední kapky energie, které ještě mám.Taky některé tipy využiji v boji proti stresu, ve výživě nebo v zařízení domova.  TAGS:

  Online Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti ebook, Kniha Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti FB2, Download Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti PDF , Download Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti MOBI, Online Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti kniha, Zdarma Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti IPhone, Online kniha Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti PDF, Zdarma Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti DJVU, Zdarma Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti TXT, Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti RTF, Online Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti FB2 , e-kniha Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti stažení TXT, Zdarma Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti stažení kniha, e-kniha Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti download MOBI, Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti IPad, Číst Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti MOBI, Číst Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti DOC, Zdarma Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti AWZ, Download e-kniha Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti iPad , Zdarma Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti DJVU, Download Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti DVD, Číst Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti TXT, Book Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti stažení DJVU, Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti stažení kniha zdarma, Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti stažení kniha pdf zdarma, Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti pdf zdarma, Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti stažení kniha epub zdarma, Zbavte se negativní energie – Získejte dostatek energie doma i na pracovišti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply