Zbojníkova dcéra Ronja Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zbojníkova dcéra Ronja Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zbojníkova dcéra Ronja Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zbojníkova dcéra Ronja


Kniha v českém jazyce!


Stažení Zbojníkova dcéra Ronja zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zbojníkova dcéra Ronja (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zbojníkova dcéra Ronja zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zbojníkova dcéra Ronja.pdf (EUR-0.00)

  Zbojníkova dcéra Ronja.epub (EUR-0.00)

  Zbojníkova dcéra Ronja.doc (EUR-0.00)

  Zbojníkova dcéra Ronja.txt (EUR-0.00)

  Zbojníkova dcéra Ronja.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zbojníkova dcéra Ronja.PDF – (EUR 0.00);

  Zbojníkova dcéra Ronja.MOBI – (EUR 0.00);

  Zbojníkova dcéra Ronja.EPUB – (EUR 0.00);

  Zbojníkova dcéra Ronja.DOC – (EUR 0.00);

  Zbojníkova dcéra Ronja.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ronja rovardotter (1981)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (51)

  Přidat komentář

  VikJones

  17.12.2017

  Astrid Lindgrenova a jeji knihy jsou soucasti asi vetsiny deti, jimz rodice cetli (a nebo v lepsim pripade, ktere cetly samy).
  Jak si to tak precitam v dospelosti, autorka ma neotrely zpusob psani a vypraveni. Jiste, vetsina jejich charakteru se bohuzel vyjadruje ponekud otravne, ale mozna prave tato otravnost je hlavnim znakem Lindgrenove a jejiho stylu. Vetsinou je to i docela roztomile.
  Jeji knizky jsou super, tuto nevyjimaje. Predne se mi libi jemne hororovy nadech, ktere maji urcite useky.

  broskev28

  05.09.2017

  Luccy78 zmiňuje "po-po-tvůrku po-podivnou", v naší rodině frčí skřítci čumbrci, kteří se poznají podle širokých zadečků. Takže pro své tři syny jsem jednoduše čumbrčí maminka . . .
  Podobná úsloví najdeme v Pipi (nábosilku děti vyloženě milují) i v Bullerbynu (dědeček vzdychající "achjojo, zase na oslavu!") a určitě i ve všech dalších knihách. Paní Lindgrenová je zkrátka nesmrtelná. Jestli je A. Christie první dáma zločinu, pak A.L. je první dámou idylického dětství.

  Květinka008

  23.08.2017

  Miluju 🙂 i film 🙂

  InaPražáková

  21.07.2017

  Ronja je spíš pro starší děti, které už tuší, jaké to je, zjistit, že rodiče nemají vždycky pravdu, ale že i tak je máme rádi a oni nás. Že povinnosti a rozhodnutí můžou počkat, ale nejde jim natrvalo utéct ani do lesní jeskyně.
  Poprvé jsem knížku četla až jako dospělá, ale místy jsem měla málem slzy v očích.

  Magdalena5

  18.07.2017

  Prvně jsem viděla film, který miluju, a později jsem přečetla kouzelnou knížku

  blimba

  18.07.2017

  Moje odvěká srdcovka.

  Miyako

  16.06.2017

  V reakci na komentář pana "witiko" můžu říct asi tolik, že ač jsem jako dítě mívala až chorobný strach ze smrti, knížky Astrid Lindgrenové ho ve mě nijak nepodněcovaly, zcela naopak ho u mě dokázaly tišit, a to i v případě této knížky, která mě v mých asi 11 letech zcela okouzlila a dodnes na ni nedám dopustit.

  Madlenka_Knihy

  08.06.2017

  Je to krásná kniha. Je napínavá, čtivá, místy strašidelná.. kouzelná!

  MOu598

  24.05.2017

  Četla jsem v únoru 2007. Podle mých poznámek:
  Hezká knížka, nejen pro malé děti.
  Po Dětech z B. nejhezčí od A. Lindgrenové.
  Dojemné, částečně napínavé, i pohádkové – různé lesní bytosti, ale hlavně o přátelství a o lásce.

  witiko

  22.03.2017

  Knížka je pěkná, ale už tady mě zarazilo něco, co mi v jiných knihách Astrid Lindgrenové začalo vadit natolik, že jsem je dětem přestal vypůjčovat a číst. Nemohu to vyjádřit jinak, než že tato autorka měla zvláštní patologickou zálibu probouzet v dětech smutné, trýznivé pocity. Způsob, jakým se tu Ronja trápí strachem a úzkostí ze smrti, je toho typickým příkladem. V jiných knihách to autorka žene do ještě krutějších extrémů. Nemoc, smrt, opuštěnost… Někdo argumentuje tím, že na temnější stránky života je třeba děti připravit. Já myslím, že děti tyhle věci vnímají úplně jinak, přirozeněji a méně bolestně než my dospělí, takže infikovat je svými dospěláckými úzkostmi znamená zkracovat jim dětství. Úniky do světa fantazie nejsou řešením. Proti knihám Astrid Lindgrenové stavím knihy našeho Eduarda Petišky. Tam je dětství takové, jaké je, jaké by mělo být a jaké nám v pozdějších životních těžkostech stále dává sílu.

  Briv

  23.02.2017

  Manžel se o téhle knížce několikrát zmínil a nakonec mě nalákal k tomu, že jsem si ji přečetla. Je ostuda, že jsem ji poprvé četla až v dospělosti, ale lepší pozdě než nikdy. Vzhledem k tomu, že jsem neznala děj, mě Ronja nečekaně překvapila. Je to dílo neskutečně krásně napsané. V knížce je totiž všechno – narození, smrt, láska, drama, vzrušení, dobré i špatné lidské vlastnosti. I když mám třicet, tak jsem vše prožívala s Ronjou a s Birkem. Obdivuji úžasně popsané lidské povahy. Je vidět, že se i loupežníci mají srdce, tedy aspoň když neloupí.
  Doporučuji ji všemi deseti a před paní Lindgren hluboko smekám.

  edith79

  11.01.2017

  Krásný pohádkový příběh od úžasné autorky, která dala světu Děti z Bullerbynu nebo Pipi dlouhou punčochu. Ronja je další v řadě úžasných dětských příběhů, které vás vezmou jako dítě za srdce a už nikdy nepustí.

  LuthyLaura

  27.12.2016

  Ronja, dcera loupežníka byla snad první kniha od Astrid, kterou jsem synkovi na dobrou noc dopřála. A pak jsme pokračovali dál, přeskakovali jsme snad jen ty smutné. Skvělý příběh, můžeme jen doporučit.

  Dakarianna

  23.12.2016

  Krásné, sice méně slavné než děti z Bullerynu, ale je to fakt skvělá knížka. Ani bych nespočítala, kolikrát jsem jako malá přečetla.

  Nelimilujeknihy

  18.11.2016

  Mě se kniha moc líbila a doporučovala bych všem, co mají rádi pani Lindgrenovou 🙂

  mot33

  11.11.2016

  Super .ale já dám o hvězdičku míň mám od Lindgrénoví radčí jiné kousky.

  Litocha

  21.09.2016

  Tuhle knížku mi naši kdysi koupili cestou na dovolenou – tehdy u nás vyšla poprvé. Vzpomínám si, jak mě zaujalo zpracování – poměrně úzký sloupec textu a kresbičky po stranách. Přečetla jsem ji tehdy během několika dní a dodnes je to asi můj nejmilejší příběh od Astrid Lindgrenové. Je to ta správná směs fantazie, tajemna, pevného přátelství a hledání svého místa na světě.
  Když jsem pak asi o patnáct let později byla jednoho mlhavého rána v polských Stolových horách, vzpomněla jsem si na tuhle knihu a připadala jsem si, jako bych vstoupila do Ronjina světa (přestože je to úplně jiný kout Evropy). Užuž jsem čekala, za kterým kmenem nebo kamenem vykoukne nějaký čumbrk nebo šedivík, ale asi se zrovna všichni schovávali…

  wiix

  05.06.2016

  Miestami príliš opisné a akoby dej zastal, čo u detí spôsobuje "nudenie sa", avšak pointa a celý príbeh bol krásny a netradičný.

  l001

  17.05.2016

  opravdu krásná knížka!

  Val

  10.05.2016

  Stejně tak jako Pipi i Ronju vyloženě miluju….. Knihy Astrid Lindgren jsou prostě úžasnou součástí dětství a já je mohu jen doporučit…. A těm, co se zdají anti-výchovné bych chtěla napsat, že vše je nutné brát s nadhledem. Co je v dnešní době plné facebooků a počítačových her plných stříleček výchovné ???

  Cinik

  02.04.2016

  Po řemeslné stránce je to geniální kniha, leč po stránce obsahové je spíše antivýchovná. (Což platí o mnoha knihách Astrid Lindgrenové…) A jelikož výchovná stránka je u dětských knih extrémně důležitá, těžko ji doporučit…

  Radegast2

  13.03.2016

  Skoro všechny věty a slova lesních skřítků jsou na písmeno P,p

  Kattynka20

  04.02.2016

  Opravdu překrásná kniha, ráda si ji přečtu i dnes.
  Moc se mi líbila část, kde bydlí sami v lese.
  Doporučuji všem mladším čtenářům 🙂

  Luccy78

  08.01.2016

  Další z mých oblíbených dětských knih. Byla pro mě plná loupežnického dobrodružství, napětí, chvílemi i strachu a touhy po svobodě. Prostě nádherná kniha, která se dočkala i velmi zdařilého filmového zpracování.
  A hláška: "Co-co-co-pak to-to-to děláš, po-po-potvůrko podivná…", je prostě nepřekonatelná..

  Anett05

  02.01.2016

  Překrásná knížka a také krásný film. Všem velkým čtenářům vřele doporučuji.

  marcela6183

  07.06.2015

  Byly to jedny super narozeniny v únoru 1989 – některé věci fakt utkví. Nevím, jak je to možné, ale Birk a Ronja mi byli oba kamarády – dokonce jsem nejlepšího kamaráda z domu odvedle (chudák malý) nutila, že si na ně budeme hrát.
  Jen z domu se utíká fakt blbě:-D
  Velký dík téhle úžasné spisovatelce, že si našla čas a to, co měla v hlavě, dokázala vtělit na papír.
  A povzdech o Nobelovce jsem už napsala jinde…http://www.databazeknih.cz/knihy/deti-z-bullerbynu-64445

  saez

  30.04.2015

  Knížku mi rodiče koupili kdysi dávno na zemědělské výstavě v Českých Budějovicích. Celou jsem jí jedním dechem přečetla v autobuse cestou domů a maminka lamentovala, že už mi žádnou knihu nekoupí, protože mi dlouho nevydrží 🙂

  jaja1989

  20.04.2015

  Moje oblíbená dětská kniha, kde holka dokázala víc než kluk:))))

  dryadka

  01.04.2015

  Jedna z nejkrásnějších knížek mého dětství. Dodnes ji miluju.

  jana.hud

  18.12.2014

  Nejdříve jsem viděla filmové zpracování, které mě zaujalo a proto jsem si půjčila knížku. Jedno lepší než druhé.
  Jak jinak, když jí napsala jedna z nejlepších dětských autorek.
  TAGS:

  Online Zbojníkova dcéra Ronja ebook, Kniha Zbojníkova dcéra Ronja FB2, Download Zbojníkova dcéra Ronja PDF , Download Zbojníkova dcéra Ronja MOBI, Online Zbojníkova dcéra Ronja kniha, Zdarma Stažení Zbojníkova dcéra Ronja IPhone, Online kniha Zbojníkova dcéra Ronja PDF, Zdarma Zbojníkova dcéra Ronja DJVU, Zdarma Stažení Zbojníkova dcéra Ronja TXT, Stažení Zbojníkova dcéra Ronja RTF, Online Zbojníkova dcéra Ronja FB2 , e-kniha Zbojníkova dcéra Ronja stažení TXT, Zdarma Zbojníkova dcéra Ronja stažení kniha, e-kniha Zbojníkova dcéra Ronja download MOBI, Stažení Zbojníkova dcéra Ronja IPad, Číst Zbojníkova dcéra Ronja MOBI, Číst Zbojníkova dcéra Ronja DOC, Zdarma Zbojníkova dcéra Ronja AWZ, Download e-kniha Zbojníkova dcéra Ronja iPad , Zdarma Zbojníkova dcéra Ronja DJVU, Download Zbojníkova dcéra Ronja e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zbojníkova dcéra Ronja DVD, Číst Zbojníkova dcéra Ronja TXT, Book Zbojníkova dcéra Ronja stažení DJVU, Zbojníkova dcéra Ronja stažení kniha zdarma, Zbojníkova dcéra Ronja stažení kniha pdf zdarma, Zbojníkova dcéra Ronja pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zbojníkova dcéra Ronja pdf zdarma, Zbojníkova dcéra Ronja stažení kniha epub zdarma, Zbojníkova dcéra Ronja ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply