Zelená jako smaragd Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zelená jako smaragd Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zelená jako smaragd Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zelená jako smaragd


Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dech beroucí úprk do minulosti, a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)Kniha v českém jazyce!


Stažení Zelená jako smaragd zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zelená jako smaragd (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zelená jako smaragd zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zelená jako smaragd.pdf (EUR-0.00)

  Zelená jako smaragd.epub (EUR-0.00)

  Zelená jako smaragd.doc (EUR-0.00)

  Zelená jako smaragd.txt (EUR-0.00)

  Zelená jako smaragd.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zelená jako smaragd.PDF – (EUR 0.00);

  Zelená jako smaragd.MOBI – (EUR 0.00);

  Zelená jako smaragd.EPUB – (EUR 0.00);

  Zelená jako smaragd.DOC – (EUR 0.00);

  Zelená jako smaragd.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Drahokamy (3.)

  Originální název:

  Smaragdgrün – Liebe geht durch alle Zeiten (2010)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (219)

  Přidat komentář

  teri1003

  předevčírem

  Můj názor na celou sérii nebude jinak než opravdu kladný 🙂 ke knížkám jsem se dostala přes filmy, ze začátku jsem si myslela, že knížky číst nebudu ale nakonec jsem neodolala … Asi chyba byla, že první jsem viděla filmy, tím pádem už jsem neměla úplně svoji fantazii, ale můžu vám říct, že knížky se od filmů liší. První díl ne tolik jako poslední… 3.díl byl opravdu jiný a hodně mě překvapil.
  Nedokážu říct, co mě baví více … Jestli knížky nebo filmy , bez filmů bych se nedostala ke knizkam, stojím v názoru, že knížky jsou vždycky lepší než filmy ale tady bych byla opravdu skeptická… Takže moje odpověď je 50 na 50 🙂
  Celou trilogii knížek naprosto doporučuji, je to krásný romantický a ke konci napínavý příběh o cestování časem.

  zuzi509

  26. ledna

  Krásné dramatické vzrušující pasáže. Bylo to procítěné. Tahle kniha se mi četla úžasně a nemohla jsem se ji dočkat. Když jsem si myslela jak to skončí tak se to pokaždé začalo odvíjet úplně jinak. Ale přece jenom je tu nějaký zádrhel. Na to jak krásně a dramaticky dokázala autorka popsat nějaké situace, jak to bylo napínavé a nepředvídatelné, tak jsem čekala velkolepý konec. Ale mně konec bohužel prostě přišel jaksi odbytý možná autorku tlačil čas, ale konec pro mně byl zklamáním:(
  Jinak úžasné!!!

  chrastitko

  25. ledna

  Úžasné změny, které mě překvapili a které jsem nečekala.Vřele doporučuji a těším se na další knihy od autorky!

  Kiwisska

  19. ledna

  Krásné zakončení série, i když…. Jak to bylo vlastně dál? 😉

  Shanib

  17. ledna

  Škoda, že to byl poslední díl. Celá trilogie se mi moc líbila a určitě si ji znovu přečtu. Kupodivu se mi moc líbily i filmy, takže v obou případech můžu napsat jen samou chválu. Musím ale říct, že tolik opěvovaný Xemérius mě až tak nebral, zato hlavní dvě postavy byly dokonalé

  Ajda300

  16. ledna

  Kniha byla úžasná. Nejlepší z těch třech. Už jsem jí přečetla dvakrát a určitě si ji zase někdy přečtu znova. Ale vzhledem k tomu že mě nesmrtelnost děsí tak se mi ten konec úplně nelíbil. Já vím budou celou dobu a tak, ale názor stejně nezměním. Jinak je to senzační trilogie a všem co neví co číst doporučuji.

  Peťule115

  08. ledna

  čtivá trilogie – bavilo mě to – díky náhodě,že mi tuhle knihu podstrčila pod nos 🙂
  určitě se k této knize (trilogii) vrátím a přečtu i jiné knihy od K.Gier

  Rea1307

  03. ledna

  Skvělý závěr. Xemérius opravdu perlil, někdy jsem se smála i nahlas. Konečně dořešené všechny záhady a já můžu jenom chválit. Knize není co vytknout.

  anonym411

  30.12.2017

  Všechny knihy byli úžasné neni ani výjmka tahle .Vím že je i natočenej film zkoukla jsem ho byl zajímavy ale trochu se liši od te knihy.
  Doporučuji

  PavlínaAlžběta

  27.12.2017

  Závěrečné finále a já se cítím tak na 17. 🙂 Nakonec jsem ráda za tuto trilogii, protože nic podobného jsem dosud nečetla. Zdařený i třetí díl Drahokamů, mě nadchl, nejlepší díl pravděpodobně ze všech. Autorka si dala záležet na napínavosti, každopádně konec už jsem si pak lehce domyslela a trefila se. Její styl psaní je opravdu skvělý a čte se lehce, vykreslení postav, popisy, vtipné scény, romantika, která se zalíbila. Hrdinové se v trilogii měnili, alespoň mě to tak přišlo. Chyběli mi tam malá vysvětlení, které se v ději odehráli, ale to neovlivňuje to, že tato kniha i celá série je skvělým počtením, nejen pro mladistvé čtenáře.

  izfnp

  22.12.2017

  Záverečný diel trilógie mi prišiel najlepší zo všetkých, pretože sa v ňom konečne niečo dialo, a zároveň mi prišiel menej vývážený, pretože veci, ktorým sa bolo treba venovať, boli upozadené pre veci nepodstatné. Ale hrdinovia dostali priestor zažiariť a v poslednej Kierovej štaci tak získať dôležité sympatie u čitateľa. Nebudem riešiť koniec, v mnohých komentároch už zaznelo, že bol zbytočne rýchly, a je tomu vskutku tak. Ku knihe ako celku však môžem povedať, že som ju zhltla a prvý raz u drahokamovej série mala pocit, že skutočne potrebujem viedeť, čo bude ďalej. Veci do seba pekne zapadli, Gideon bol konečne čo k čomu, humor tu bol ešte o niečo lepší a knižka tak bola ešte o niečo zábavnejšia. Holt, z toho priemeru sme sa nedostali, ale celá séria je podarená a mladším čitateľom by som sa ju vôbec nebála odporučiť. Keď to porovnám s takou Selekciou, je to úplne iný (vyšší) level.

  PS: Epilóg ma svojím odkazom na význam Bernharda skutočne potešil a zahrial u srdca 🙂

  Leanis

  07.12.2017

  Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem, nešlo se od ní odtrhnout. Xemerius byl přesně to, co kniha potřebovala, při jeho hláškách jsem se nahlas smála. Jen konec mě zamrzel. Vyřešila se hlavní zápletka a o 3 stránky později už celá kniha končí. Takže jsme se vůbec nedozvěděli, co se s postavami stalo. Chtěla bych na konci pár stránek ještě pro Gwenny a Gideona, protože závěr knihy je takový "useklý".

  mišule5

  03.12.2017

  Úžasné úžasné úžasné. Jsem strašně ráda, že jsem tuto trilogii objevila, protože mě strašně bavila! Bravurně napínavý příběh, na který jen tak nezapomenu 🙂 všem vřele doporučuji.

  nikiem

  27.11.2017

  Kniha mě absolutně bavila. Skvělá řešení situací. Zajímavé výlety do minulosti a nádherný konec. Bohužel jsem si po dočtení pustila i film – zatímco předchozí dva díly se celkem daly – vcelku se drželi knihy, tak ten třetí bylo naprosté zklamání. Pokud mohu poradit, tak si u tohoto dílu film nepouštějte – zbytečně jsem si tak zkazila náladu, kterou jsem měla po dočtení knihy.

  Bekerče

  17.11.2017

  Super série. Škoda jen, že to bylo trošku předvídatelné. Nicméně to nic nemění na tom, že přečtení stálo za to! 🙂

  Eduarda

  15.11.2017

  To jo, ten konec Kerstin Gier asi už moc nebavil (bohužel ani mě ne). Jinak super trilogie.

  Lumíček

  10.11.2017

  Ze všech dílů jsem byla nadšená. Skvělé zpracování. Xemerius je bombový, fakt jsem se u některých hlášek zasmála. Je super, jak se spousta situací vysvětlí. Bohužel se přidávám ke zklamání z konce. Přišlo mi to, jako by se už autorce nechtělo přemýšlet a chtěla to mít už z krku,že by ji tlačil nějaký termín…?? Přijde mi to škoda, jinak to bylo perfektní.

  erulka

  03.11.2017

  Celá série se mi velmi líbila. Určitě bych ji doporučila k přečtení i dalším. Závěrečný díl byl takový zvláštní. Čtivost děje byla naprosto geniální, ovšem přišlo mi, že se 3/4 knihy nic nevyjasňuje spíš právě naopak. Nevím, jestli jsem jediná, koho zklamal konec. Myslela jsem si, že se toho dozvím daleko víc např. Jak potrestali hraběte, náznak jak probíhal život Gwendolyn a Gideona, nebo jak přijala Gwendolyn nového sourozence. Ale celou sérii obdivuji a jsem ráda, že jsem ji přečetla.
  Jen něco málo k filmu: Měla jsem pocit, že režisér četl pouze první díl a na zbytek se vykašlal a tomu odpovídaly i filmové díly. První film se mi líbil, ovšem s následujícími díly rozdíly narůstaly, až to vyvrcholilo závěrečným dílem. Nebyla tam snad jediná scéna (to trochu přeháním), která by se odehrála podle knižní předlohy. Dívala jsem se až do konce, jelikož mě zajímalo, jak to všechno dopadne, protože to, že jste přečetli knihu vám v tomto případě nepomůže. Dokonce to má i úplně jiný konec, který se mi nelíbil. Jsem ráda, že jsem všechny části zhlédla, ovšem dějově mě to velmi zklamalo.

  Silencia

  13.10.2017

  Na to, že se autorka během knihy často rozepisovala o hloupostech, konec docela usekla. Bylo to až moc rychlé. Nicméně série byla fajn. Rozhodně lepší než film, kde zvládli udělat víc nedořešeností, než je v knize.

  JajaCZ

  10.10.2017

  "Čooo?" :-O Pri tejto knihe som mala pocit akoby to písal niekto iný ako Kerstin. Prvá kniha ma nadchla (ako skvelá oddychovka), v druhej časti to sršalo napínavými alebo životu ohrozujúcimi pasážami, ktoré hrdinovia zvládali s humorom a chladnou hlavou. Samozrejme začalo pribúdať Gwendolynínho vzdychania nad krásou a dokonalosťou Gideona a záverečným dielom, do ktorého čítania som sa už nútila, skvelý potencial myšlienky autorka úplne pochovala 🙁 Bohužiaľ len 3 hviezdy

  markulka

  04.09.2017

  Velkolepé finále celé trilogie je na světě! Kniha měla rychlý dějový spád, byla čtivá a některé ty hlášky mě tak rozesmály, až mě břicho bolelo. Konec mi přišel možná trošičku uspěchaný, to ale neznamená, že mě neposadil na zadek (vážně, tohle jsem nečekala)… Na závěr už jenom: Gideon je fakt frajer a Xemerius ten nejlepší, nejchytřejší a nejkrásnější démon! 😀
  Celou trilogii všem vřele doporučuji.

  katallinka

  26.08.2017

  Tato kniha přinesla pěkné uzavření celé série. Na začátku jsem měla obavy z rozvleklých pasáží, ve kterých si Gwenndolyn vylévala své srdce, ale naštěstí zbytek knihy měl spád a všechny nejasnosti z předchozích dílu se uzavřely.

  Voluta852

  11.08.2017

  Moc se mi to líbilo, ale přišlo mi, že to autorka zakončila velmi rychle. Příště možná tak deset stran navíc a bylo by to geniální.;)

  MíšaS.

  09.08.2017

  Úžasná série, napínavá od začátku do konce, plná překvapení a skvělý příběh k tomu.

  vandalindakova

  08.08.2017

  Třetí díl série Drahokamy je pro mě nejlepší. Je tam dost hlášek, kterým jsem se musela smát. Úžasné bylo, jak se všechno z minulých dílů pomalu pospojovalo dohromady jako puzzle. A ten konec!!! Ten mě prostě dostal! Nejednou jsem zůstala zírat na stránky. Perfektní zakončení.

  jitka7

  08.08.2017

  Výborné, chytlavé, čtivé, napínavé. Nemám co dodat, super knížka.

  PeťkaW.

  05.08.2017

  Výborně vyprávěná série, u které člověk stráví příjemné chvíle. Skvěle se čte, stránky ubíhají skoro samy, děj je zajímavý a autorka má příjemný smysl pro humor, kterým obdařila i svoje vesměs sympatické hlavní hrdiny a já času stráveného čtením rozhodně nelituju. Nicméně… děj třetího dílu byl hodně uspěchaný. Po předchozích dvou dílech, které byly na děj dost skoupé, působí akcí nahuštěná trojka trochu zmatkovitě. Useknutý konec vyloženě zamrzel. Stejně tak mně osobně vadily nedotažené linky, sem tam nelogické události a nedovysvětlené motivy, kterých bylo víc než dost. Lásku doslova až za hrob, která vyústila v oběť nejvyšší po cca týdnu "vztahu", taky komentovat víc nebudu. Myslím si, že autorka si mohla s posledním dílem trochu více pohrát, protože celá série měla obrovský potenciál. Pokud ale nečekáte nic jiného, než relaxační četbu, kterou zaplácnete pár dní, neměli byste být zklamaní.

  gladya

  04.07.2017

  Hodnotím celou trilogii. Příjemné a docela vtipné oddechové čtení. Jistě, mladistvý vyvolený či vyvolená jako hrdina tady není poprvé. Ale v rámci žánru tahle knížka určitě patří k tomu lepšímu. Samozřejmě příběh má mouchy, nějaké to klišé se najde, některé postavy se nechovají moc logicky, hlavně strážci. Mladí hrdinové jsou jsou většinou cool a hustý. Lituju jen toho, že už dávno nejsem cílová skupina, jako náctiletá bych si to asi užila víc. Dodán, že Gven by vlastně teoreticky mohla být dokonce moje vnučka (stačilo by abych se stala matkou před dvacítkou a můj potomek by šel v mých stopách).

  Aeris

  21.06.2017

  Bohužel neuvěřitelně odbytý konec…

  kirsten6214

  12.06.2017

  Poslední stránky působily, jako by je spisovatelka chtěla mít už z krku.
  TAGS:

  Online Zelená jako smaragd ebook, Kniha Zelená jako smaragd FB2, Download Zelená jako smaragd PDF , Download Zelená jako smaragd MOBI, Online Zelená jako smaragd kniha, Zdarma Stažení Zelená jako smaragd IPhone, Online kniha Zelená jako smaragd PDF, Zdarma Zelená jako smaragd DJVU, Zdarma Stažení Zelená jako smaragd TXT, Stažení Zelená jako smaragd RTF, Online Zelená jako smaragd FB2 , e-kniha Zelená jako smaragd stažení TXT, Zdarma Zelená jako smaragd stažení kniha, e-kniha Zelená jako smaragd download MOBI, Stažení Zelená jako smaragd IPad, Číst Zelená jako smaragd MOBI, Číst Zelená jako smaragd DOC, Zdarma Zelená jako smaragd AWZ, Download e-kniha Zelená jako smaragd iPad , Zdarma Zelená jako smaragd DJVU, Download Zelená jako smaragd e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zelená jako smaragd DVD, Číst Zelená jako smaragd TXT, Book Zelená jako smaragd stažení DJVU, Zelená jako smaragd stažení kniha zdarma, Zelená jako smaragd stažení kniha pdf zdarma, Zelená jako smaragd pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zelená jako smaragd pdf zdarma, Zelená jako smaragd stažení kniha epub zdarma, Zelená jako smaragd ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply