Země zlatých plodů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Země zlatých plodů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Země zlatých plodů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Země zlatých plodů


Děj se odehrává v krajině kakaa, kolem brazilského města Sao Jorge dos Ilhéus. Kakao hraje hlavní roli v životě zdejšího lidu. Majiteli nedohledných plantáží jsou statkářští feudálové, život dělníků tu nemá cenu pytle kakaových bobů. V románu se rozvíjí boj mezi plantážníky a vývozci. Vývozci, především američtí a částečně i němečtí kapitalisté, stlačují uměle ceny kakaa a statkáře zničí. Za babku pak kupují jejich půdu. Brazilské kakao dobývá v pouhých třech letech Wall Street. Politiku stoupání a klesání cen kakaa prohlédli komunisté, varují lid před zkázou a organisují masy na obranu národních zájmů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Země zlatých plodů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Země zlatých plodů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Země zlatých plodů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Země zlatých plodů.pdf (EUR-0.00)

  Země zlatých plodů.epub (EUR-0.00)

  Země zlatých plodů.doc (EUR-0.00)

  Země zlatých plodů.txt (EUR-0.00)

  Země zlatých plodů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Země zlatých plodů.PDF – (EUR 0.00);

  Země zlatých plodů.MOBI – (EUR 0.00);

  Země zlatých plodů.EPUB – (EUR 0.00);

  Země zlatých plodů.DOC – (EUR 0.00);

  Země zlatých plodů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sao Jorge dos Ilhéus (1944)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Skip

  09.09.2013

  Kniha navazuje na Země bez konce. Tentokrát jsme opět v Ilhéu na jihu brazilského státu Bahía, ale o třicet let později. Setkáváme se s některými postavami z předchozí knihy. Krvavé doby dobývání země už minuly, pralesy jsou vykáceny, plantáže osázeny kakaovníky, plodícími zlaté plody, jejichž cena vystoupala výš než zlato, až se z toho mnohým zatočila hlava. Plantážníci si libují, protože haussa (vzestup cen cenných papírů, valut, komodit) se jim zdála být nekonečná. Neprokoukly špinavou hru vývozců kakaa, a když přišla baissa (opak haussy), bylo již pozdě. Opět velmi čtivě napsaný román o tehdejších událostech. Amado popisuje život bohatých i chudých, krirtizuje, ale ne nějak zhovadile tendenčně. Snad jedinou výhradu bych měl k častému opakování se, kdo co udělal nebo čím byl, proč je tam kde je apod. To mi přišlo docela zbytečné, ale jinak velmi dobrá kniha.  TAGS:

  Online Země zlatých plodů ebook, Kniha Země zlatých plodů FB2, Download Země zlatých plodů PDF , Download Země zlatých plodů MOBI, Online Země zlatých plodů kniha, Zdarma Stažení Země zlatých plodů IPhone, Online kniha Země zlatých plodů PDF, Zdarma Země zlatých plodů DJVU, Zdarma Stažení Země zlatých plodů TXT, Stažení Země zlatých plodů RTF, Online Země zlatých plodů FB2 , e-kniha Země zlatých plodů stažení TXT, Zdarma Země zlatých plodů stažení kniha, e-kniha Země zlatých plodů download MOBI, Stažení Země zlatých plodů IPad, Číst Země zlatých plodů MOBI, Číst Země zlatých plodů DOC, Zdarma Země zlatých plodů AWZ, Download e-kniha Země zlatých plodů iPad , Zdarma Země zlatých plodů DJVU, Download Země zlatých plodů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Země zlatých plodů DVD, Číst Země zlatých plodů TXT, Book Země zlatých plodů stažení DJVU, Země zlatých plodů stažení kniha zdarma, Země zlatých plodů stažení kniha pdf zdarma, Země zlatých plodů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Země zlatých plodů pdf zdarma, Země zlatých plodů stažení kniha epub zdarma, Země zlatých plodů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply