Žila jsem již před staletími Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Žila jsem již před staletími Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Žila jsem již před staletími Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Žila jsem již před staletími


Kniha v českém jazyce!


Stažení Žila jsem již před staletími zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Žila jsem již před staletími (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Žila jsem již před staletími zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Žila jsem již před staletími.pdf (EUR-0.00)

  Žila jsem již před staletími.epub (EUR-0.00)

  Žila jsem již před staletími.doc (EUR-0.00)

  Žila jsem již před staletími.txt (EUR-0.00)

  Žila jsem již před staletími.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Žila jsem již před staletími.PDF – (EUR 0.00);

  Žila jsem již před staletími.MOBI – (EUR 0.00);

  Žila jsem již před staletími.EPUB – (EUR 0.00);

  Žila jsem již před staletími.DOC – (EUR 0.00);

  Žila jsem již před staletími.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Lady of Hay (1986)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Brána, Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (109)

  Přidat komentář

  Lucie66

  18. ledna

  Výborná kniha, doporučuji 🙂

  Radasek

  18. ledna

  Kniha se me libila.Byl to zase jiny styl cetby,ale hned od zacatku zaujala.Muzu ji doporucit.

  Sandalkar

  13. ledna

  Začátek knížky byl ohromně napínavý, nadchla mě jak současná tak historická dějová linka. Hltala jsem každé slovo. V půlce knihy jakoby autorka vystřílela všechny trumfy. Čtení je zdlouhavé, nudné. Posledních 100 strach zase dobrých, jen stále nechápu úlohu Richarda de Clera. Taky už jsem byla alergická na stránky typu: Ne, Jo, už nikdy hypnózu nepodstupuj… Tři hvězdičky za prvních 200 a posledních 100 stran.

  PavlínaAlžběta

  09. ledna

  Toto rozšířené vydání o do moji oblíbené spisovatelky díky narozeninám je mé také. Obsáhlý román o 572 stran v krásném paperbacku od Brány zaujme na první pohled. Dočítám posledních pár stran a vím, že je tento román můj nejoblíbenější, který jsem kdy četla od autorky. Román se čte velmi dobře, přesto tloušťka knihy dává zabrat. Námět celého skvělého románu mě nadchl, který si se čtenářem doslova pohrává, netušíte zda jste na straně dobra či zla. V knize nechybí putování časovými obdobími, nechybí spoustu akce, ale hlavně napětí, musím uznat, že nápad autorky se zdařil a podala to na papíře čtenáři výborně., kde nenajdete hluchá místa, která by nudila. Tento žánr a takovéto romány mohu číst stále.Doporučuji

  RipaRiba

  08. ledna

  Četla jsem již knihu Ohěn je Tvým Osudem a ačkoliv jsem dala autorce ještě šanci, opakoval se naprosto stejný scénář…a sice…kniha má vcelku zajímavý začátek, ale postupně se zvrhne do červené knihovny a po několika set stránkách toho, kdy už je člověk otráven plytkými vztahy, a až groteskně vylíčeným záporákem….to nezachrání ani vcelku zajímavý konec.

  Lenka40

  22.12.2017

  Vůbec nevím , jak mám tuto knihu hodnotit . Příběh byl velice zajímavý historie vs současnost . Musím říct ,že se mi více líbila linka historická .Kdyby byla celá kniha pouze příběh Matyldy vůbec by mi to nevadilo a asi bych si knihu užila víc . Ale i tak knihu doporučuji k přečtení .

  LenysekC

  28.11.2017

  Tuhle knížku jsem četla někdy před dvanácti lety, ještě na střední. Byla jsem z ní úplně urvaná, tak jsem si ji teď, když vyšla po pětadvaceti letech s dodatečnou kapitolou, zase koupila. A nedala bych jí ani dvě hvězdy. Tři jako průměr obou čtení.
  Z dnešního úhlu pohledu – dialogy šroubované (OK, to může být překladem), postavy ploché, nepoučitelné a s prominutím fakt blbé. Chápu, že někdy jednaly pod vlivem lidí z minulosti, nebo hypnózy, ale o to prokreslenější a jasnější charakter by měli mít v "normálu", ne?
  (SPOILER!)
  Ale i postavy v minulosti se chovaly neskutečně hloupě. Hrdost nespočívá v tom, že si na někoho jenom otvírám hubu, ale že si ji otvírám s vědomím toho, jaký to bude mít následky. A ne se pak divit, že skončím v hladomorně.
  A dodatečná kapitola? Nikdo se nikam nepohnul, nikdo se nepoučil, prostě pětadvacet let zdrhají. A pak se někdo jednou pomodlí a pohoda, problem solved. Styl psaní akčnější než Dan Brown, podtón určité senzačnosti za každou cenu, nulové poselství. Ne-e prostě.

  Radasek

  07.11.2017

  UZASNA KNIHA.JEN TAK DAL.

  gordon13

  05.11.2017

  Oslňující a nesmírně zajímavý příběh, první z dlouhé řady autorčiných dalších knih a pro mne stále jedinečný…

  KlaraJahoda

  28.10.2017

  Uf. Na to jak mám B.E. ráda, tak tato kniha mi dala zabrat. Nese v sobě úžasný příběh, kde do minimálně poloviny knihy netušíte, kdo je klaďas a kdo zlý hoch. To je super. Skvěle propracované a v ostatních knihách B.E. to nenacházím, takže za to určitě palec nahoru. Krásné mě dokázala oklamat. Ale celkově je kniha nějak hutnější než další její díla. Nečetlo se mi to úplně nejlépe a za to hvězda dolů.

  Devorah

  23.10.2017

  Opět klasická Erskine, minulost se prolíná s přítomností, tak jak jsme si u této autorky zvykli. Děj má neuvěřitelný spád a dvě roviny příběhu se nám krásně prolínají, aniž by měly rušivý efekt. Vše v této knize je v naprosté symbióze a vyvrcholení děje je skoro dech beroucí.

  iam_librarian

  22.10.2017

  Úžasná kniha! Děj mě držel od počátku až do samého konce v napětí. Opravdu skvělá kniha, které nemám, co vytknout.

  katerina.l.

  15.10.2017odpad!

  Nevím, jestli jsem náročná já, nebo autorka nenáročná.. Na tuto knihu jsem se opravdu těšila, super hodnocení a zajímavé téma. Mám ráda romány, ve kterých se prolíná více časových rovin. Ale… Za prvé bych ráda vytkla absurdní jednání postav (hlavně současných). Další, co se mi opravdu nelíbilo, jak zpracovala autorka křečovitě návraty do minulosti. V mém okolí ani v okolí mého okolí není jediný hypnotizér, za to v životě Joanny jím byl každý, koho potkala.. A poslední – ten konec. Bohužel jsem měla půjčené rozšířené vydání, takže konce jsem zažila hned dva a nevím, který byl horší. Nastavit můžu kaši, ale pro knihu to tady rozhodně nezafungovalo.. Čtivou knihu si představuju jinak. Když jsem si v hodnocení přečetla, že tohle je nejlepší román autorky, tak už určitě nikdy po její knize nesáhnu.

  princesse

  02.10.2017

  Opět jsem se nemohla odtrhnout. Ostatně jako u všech knih Barbary Erskine. Nesetkáte se zde s nudnými pasážemi. Čte se prostě jedním dechem a prolínání minulosti s přítomností je v jejím podání prostě skvělá záležitost. Doporučuji.

  Ila117

  20.09.2017

  Četla jsem na doporučení lidí kolem mě. Byla jsem velmi zklamaná, připadalo mi to jako lehká telenovela…mam ho ráda..nemam ho ráda, bojim se ho, ale miluju ho….Doufám, že ostatní knihy budou lepší, jak okolí opět tvrdí.

  mariva

  22.08.2017

  Přečetla jsem většinu autorčiných knih, ale teprve nyní jsem se dostala k té první a nejznámější. Úžasná, napínavá četba, od které se nedá odtrhnout, nedá se odložit a jít spát. Opravdu jde asi o její nejlepší dílo a nové vydání navíc obsahuje pokračování děje. Kdyby to bylo možné, přidala bych ještě další hvězdičky k hodnocení.

  Melaanie

  07.08.2017

  Knížka se mi líbila, byla čtivá, ale občas mě tam až vadil ten trojúhelník dva bratři a Jo. Nevím proč, ale nějak mi to tam vadilo. Dále mě občas rušilo přeskakování v časových liniích, protože tak rada bych četla trochu déle o Matyldě, jejíž příběh mi přišel zajímavější než Jo.

  ApolenkaS

  07.08.2017

  Kniha mě zklamala. Nápad skvělý, ale výsledek podivný. Chování Jo naprosto nelogické a divné. Sam? Fakt zvláštní figurka. A vlastně jsem nějak vůbec nepochopila žádnou z postav současnosti. Rozhodně bych si raději přečetla jen příběh Matyldy. Tři hvězdy za Matyldu, ta se mi líbila moc.

  Hrdlička1

  26.07.2017

  Knihy od této autorky se mi většinou líbily moc. Několik jich mám i ve své knihovně. Ale na tohle už mi, bohužel, asi ujel vlak. To bylo TAK naivní…

  jitus.drahotska

  25.07.2017

  Skvělý nápad a příběh. Líbí se mi, že paní B. Erskinová je přímo historička, která má všechna fakta podložena, a proto si člověk může knihu číst s pocitem, že opravdu takhle to bylo 🙂
  Jediné mínus je překlad názvu knížky, ale s tím už nikdo nic neudělá.

  jarrmilla

  22.07.2017

  Jednoznačně vtáhne a pohltí, doporučuji.

  veverka@ořech

  06.07.2017

  Asi tak do s. 100 jsem si říkala – hezké, čtivé, zajímavé. Poté, co autorka představila blíže jednotlivé postavy, tak přešla do akce. Postavy se najednou začaly pěkně vybarvovat a já se nepřestávala divit.
  Zajímavé prolínání přítomnosti a minulosti. Přehledné, i když autorka často skáče v čase a v prostoru. Během četby jsem měla potřebu vyhledat si na mapě jednotlivá místa, o nichž se v knize píše.

  normita12

  27.06.2017

  Já jsem dočetla tu poslední verzi včera večer. Dle mého názoru zbytečně natažený děj a konec Matyldy byl takový laciný. Čekala jsem od toho víc. Navíc mě vadilo, že se vrátila vždy do minulosti tak na dvě stránky a pak zase přítomnost a to už s ní každý třásl, nabízeli ji neustále kávu a sklenku. Už bych ji znovu nečetla

  Len04

  25.06.2017

  Pridam se k vetsine, pasaze z minulosti byly velmi dobre. Pasaze ze soucastnosti (nebo tedy z osmdesatych let minuleho stoleti) byly od zacatku slabsi, od takove tretiny knizky uz vyslovene tragedie. Bratri byli psychopati a Jo takova zvlastni loutka. Proste bych tyto pasaze (a zdalo se mi, ze je jich vetsina) oznacila za odpad. Historicka cast se mi zdala dojemna, napinava, dobre napsana.

  hranostaj13

  16.06.2017

  V knize mě mnohem víc bavily pasáže o Matyldě de Braose, než pasáže ze současnosti. Chování hlavní hrdinky Jo mi přišlo chvílemi dost otravné a celkově její neustálé dohady s bratry Franklynovými akorát knihu zbytěčně natahovaly. Kdyby byla kniha trochu stručnější, vůbec by to neškodilo.

  Maus

  09.06.2017

  Moc pěkná kniha. Jedna z nejlepších co jsem od ni zatím četla. Jen bych tam nemusela mít ten epilog, co bylo potom. Ale to už je jen detail. Kniha naprosto úžasná.

  Eeli

  08.06.2017

  Kniha mě nenadchla. Nápad není špatný, ale příběh je zdlouhavý, místy nepřehledný a dost často přehnaný. Rozuzlení je takové nijaké. Čtenář se nedokáže pořádně vcítit do postav a jejich prožitků. Kniha se opírá o reálná historická fakta, což lze ocenit, avšak s jistou rezervou.

  skipiii

  06.06.2017

  Moje první kniha od Barbary Erskinové a asi jako většině se i mě více líbila část, jež se odehrávala v minulosti. Četla jsem to rozšířené vydání, které tam dle mého nemuselo být,ale budiž. Samozřejmě je několik věcí, které mi v knize vadily, nebo tam dle mého byly zbytečné,ale celkově se mi kniha líbila a doporučuji 🙂 A možná se někdy dostanu i k jiným knihám od této autorky 🙂

  mekkejla

  12.05.2017

  Tak bohužel – ani tímto dílem mě autorka nepřesvědčila. Začatek byl velmi slibný, ale potom se příběh ze "součastnosti" začal čím dál tím víc nesmyslně zamotávat a bylo to pořád to samé dokola -chci tě, nechci tě, ach můj bože… Už jsem to psala u 2 předchozích autorčiných děl,které jsem četla-úplně bych se vykašlala na šroubované propojování s přítomností a radši bych si od ní přečetla čistokrevný historický román. Jo a dodatkovou povídku asi prozatím vzdám.

  Jane417

  11.05.2017

  Krásný ženský historický román. Dějová linka z minulosti, kde hlavní hrdinkou byla Matylda, se mi líbila více. Děj neměl hluchá nebo nudná místa. Díky autorce jsem se přenesla naprosto lehce do 12. stol. a zažívala krutý středověk. Druhá část příběhu o novinářce Jo, která probíhala v současnosti, mě v poslední třetině knihy už moc nebavila. Vše se pořád opakovalo a Jo mi už začínala být nesympatická svými stavy. Kdyby tyto části byly kratší, bylo by to, podle mě, ještě lepší. Povídka, která je součástí nového vydání knížky, mi přijde zbytečná… takové tlačení na pilu.
  TAGS:

  Online Žila jsem již před staletími ebook, Kniha Žila jsem již před staletími FB2, Download Žila jsem již před staletími PDF , Download Žila jsem již před staletími MOBI, Online Žila jsem již před staletími kniha, Zdarma Stažení Žila jsem již před staletími IPhone, Online kniha Žila jsem již před staletími PDF, Zdarma Žila jsem již před staletími DJVU, Zdarma Stažení Žila jsem již před staletími TXT, Stažení Žila jsem již před staletími RTF, Online Žila jsem již před staletími FB2 , e-kniha Žila jsem již před staletími stažení TXT, Zdarma Žila jsem již před staletími stažení kniha, e-kniha Žila jsem již před staletími download MOBI, Stažení Žila jsem již před staletími IPad, Číst Žila jsem již před staletími MOBI, Číst Žila jsem již před staletími DOC, Zdarma Žila jsem již před staletími AWZ, Download e-kniha Žila jsem již před staletími iPad , Zdarma Žila jsem již před staletími DJVU, Download Žila jsem již před staletími e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Žila jsem již před staletími DVD, Číst Žila jsem již před staletími TXT, Book Žila jsem již před staletími stažení DJVU, Žila jsem již před staletími stažení kniha zdarma, Žila jsem již před staletími stažení kniha pdf zdarma, Žila jsem již před staletími pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Žila jsem již před staletími pdf zdarma, Žila jsem již před staletími stažení kniha epub zdarma, Žila jsem již před staletími ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply