Zločiny ve jménu cti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zločiny ve jménu cti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zločiny ve jménu cti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zločiny ve jménu cti


Nenosí šátky, touží po vzdělání nebo zaměstnání, vezmou si muže, kterého jim neurčila rodina, tyto prohřešky, v našich očích nepříliš významné, jsou běžnými důvody, proč muži v mnoha zemích světa dodnes vraždí své dcery, manželky, sestry a neteře. Proč jsou hrdí na to, že mohli spáchat vraždu ve jménu cti? Kniha přináší šokující odhalení o krutých zvyklostech a srdcervoucích osudech nejen obětí, ale výjimečně také jejich vrahů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zločiny ve jménu cti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zločiny ve jménu cti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zločiny ve jménu cti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zločiny ve jménu cti.pdf (EUR-0.00)

  Zločiny ve jménu cti.epub (EUR-0.00)

  Zločiny ve jménu cti.doc (EUR-0.00)

  Zločiny ve jménu cti.txt (EUR-0.00)

  Zločiny ve jménu cti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zločiny ve jménu cti.PDF – (EUR 0.00);

  Zločiny ve jménu cti.MOBI – (EUR 0.00);

  Zločiny ve jménu cti.EPUB – (EUR 0.00);

  Zločiny ve jménu cti.DOC – (EUR 0.00);

  Zločiny ve jménu cti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Honour killing

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Scarllet

  30.07.2017

  Obraz toho jak to může vypadat v muslimských rodinách v 21století. Varovný příklad, proč tihle lidé nepatří do Evropy

  Jezinkabezinka

  18.06.2017

  Kniha je velmi jednoduše napsaná, tím pádem se rychle přečte. Jedná se o zpracování příběhů na základě vypravování vrahů plus domyšlené pocity jednotlivých dívek. Chybí tomu pořádný úvod či závěr, který by poukázal na to, že většinou šlo o případy z nejnižších sociálních vrstev, kde chudoba a negramotnost jdou ruku v ruce. Postrádala jsem mapu Turecka, chronologický přehled. Což samozřejmě nesnižuje hrůznost příběhů.

  lushi

  27.03.2016

  Děsivé a v očích naší kultury neuvěřitelné příběhy. Knize chybí jedna podstatná věc (ale chápu, že by nezměrně zvýšila rozsah) – sociální kontext. Autorka se okrajově dotýká faktu, že ne všichni v Turecku smýšlejí tak, jako muži z příběhů. Při čtení každé kapitoly jsem si sama musela připomínat, že tyto vraždy jsou problémy jednolivců. Sice je k vraždě vždy donutí pomluvy v sousedství a rodina, ale to, co ovlivní skutečné vraždění, není ani víra, ani kultura, ale povaha vraha. Může být prostě slabý, nevzdělaný, nábožensky fanatický… cokoliv, ale rozhodně to není problémy většiny!

  lenkavildomcova

  08.09.2014

  Šílené, nepochopitelné, co muslimové berou jako běžné…

  jindrusa

  15.08.2014

  Drsné příběhy, nad kterými zůstává rozum stát, Turecko znám dobře, tedy jsem si to doposud myslela, než jsem si přečetla knihu, a jen doufám, že se tam podobných zločinů ve jménu cti bude stávat méně a méně a pokud ano, tak budou náležitě potrestány.

  Majdalenka

  13.12.2013

  Pěkná a zajímavá kniha, ale myslím si, že na podobné témata jsou i lepší knihy. Přesto stojí za přečtení.

  Georgine

  05.03.2013

  Ač drsný a krutý obsah, velice dobře se čte.

  D.-e.-e.-

  23.12.2012

  Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale po přečtení této knihy (zvlášť vybraných příběhů z ní) neshledávám jako jedinou oběť skutečně zavražděnou dívku. Obětmi osudu se stávají především sami vrahové. Mnohdy dívku, ať už se jedná o sestru, dceru či dokonce matku, velmi milují a vlastnoručně ji zabít, je to poslední, co by chtěli udělat. Jenže MUSÍ! Víra* a hlavně to, jak ji chápe celá okolní společnost, mu nedovolují zachovat se jinak! A tak se stane MUŽEM, co spáchal „ZLOČIN VE JMÉNU CTI“. Obecně vzato je pak dotyčný chován v úctě a čest celé rodiny je očištěna. Není tomu tak ovšem vždy. – V knize je patrné pokrytectví společnosti, která jedince k vraždě (někdy přímo, jindy nepřímo) donutí a když je pak po všem, truchlí za mrtvou, spílají vrahovi, kterého šmahem odvrhnou, odsoudí a záští, ignorací či netečností ho uvrhnou do věčné samoty vězeňské cely.

  Pozn.: *Víra – nikoli v pravém slova smyslu – Korán tuším nic takového nepovoluje

  renatza21

  09.09.2012

  Nejlepší knížka kterou jsem kdy četla!

  Alca007

  14.07.2012

  Drsná,šokující a nepochopitelná knížka.
  Velmi hezky napsaná, s ohledem na hrůzy popsané je citlivá.

  Daniel-la

  13.01.2012

  Drsná kniha, líbila se mi!  TAGS:

  Online Zločiny ve jménu cti ebook, Kniha Zločiny ve jménu cti FB2, Download Zločiny ve jménu cti PDF , Download Zločiny ve jménu cti MOBI, Online Zločiny ve jménu cti kniha, Zdarma Stažení Zločiny ve jménu cti IPhone, Online kniha Zločiny ve jménu cti PDF, Zdarma Zločiny ve jménu cti DJVU, Zdarma Stažení Zločiny ve jménu cti TXT, Stažení Zločiny ve jménu cti RTF, Online Zločiny ve jménu cti FB2 , e-kniha Zločiny ve jménu cti stažení TXT, Zdarma Zločiny ve jménu cti stažení kniha, e-kniha Zločiny ve jménu cti download MOBI, Stažení Zločiny ve jménu cti IPad, Číst Zločiny ve jménu cti MOBI, Číst Zločiny ve jménu cti DOC, Zdarma Zločiny ve jménu cti AWZ, Download e-kniha Zločiny ve jménu cti iPad , Zdarma Zločiny ve jménu cti DJVU, Download Zločiny ve jménu cti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zločiny ve jménu cti DVD, Číst Zločiny ve jménu cti TXT, Book Zločiny ve jménu cti stažení DJVU, Zločiny ve jménu cti stažení kniha zdarma, Zločiny ve jménu cti stažení kniha pdf zdarma, Zločiny ve jménu cti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zločiny ve jménu cti pdf zdarma, Zločiny ve jménu cti stažení kniha epub zdarma, Zločiny ve jménu cti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply