Zrádný maják Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zrádný maják Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zrádný maják Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zrádný maják


Z pochmurného dětství se zrodilo nezlomné spojenectví.
Newyorský policista Joe Lucchesi přijíždí se svou francouzskou manželkou Annou a synem Shaunem do klidné irské pobřežní vesnice Mountcannonu ve Waterfordském hrabství, aby se zotavil po neúspěšné policejní akci na Manhattanu, kdy matka a její osmiletá dcera zahynuly strašnou smrtí rukou únosce.
Joeova žena, jejíž profesí je design interiérů, renovuje v Irsku starý maják, jejich syn Shaun chodí do místní střední školy a má milou přítelkyni Katii Lawsonovou. Když Katie jednou v noci zmizí a je o pár týdnů později nalezena mrtvá, celý Mountcannon je šokován. Joea pronásleduje jeho newyorská minulost: Duke Rawlins je v Irsku a touží se pomstít za zabití svého přítele. Začíná se odvíjet stylový, velmi dobře vystavěný a poutavý thriller spolu s úchvatným portrétem současného života na irském venkově. Je to kniha, kterou občas prostě není možné odložit. Alex Barclayová ve svém pochmurném příběhu pojímá zápletku a jednotlivé postavy opravdu působivě.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zrádný maják zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zrádný maják (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zrádný maják zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zrádný maják.pdf (EUR-0.00)

  Zrádný maják.epub (EUR-0.00)

  Zrádný maják.doc (EUR-0.00)

  Zrádný maják.txt (EUR-0.00)

  Zrádný maják.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zrádný maják.PDF – (EUR 0.00);

  Zrádný maják.MOBI – (EUR 0.00);

  Zrádný maják.EPUB – (EUR 0.00);

  Zrádný maják.DOC – (EUR 0.00);

  Zrádný maják.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Joe Lucchesi (1.)

  Originální název:

  Darkhouse (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  evasamankova

  03.04.2013

  Hodně průměrná detektivka, spíš horší kvality. Styl vyprávění mi abslutně nesedl.  TAGS:

  Online Zrádný maják ebook, Kniha Zrádný maják FB2, Download Zrádný maják PDF , Download Zrádný maják MOBI, Online Zrádný maják kniha, Zdarma Stažení Zrádný maják IPhone, Online kniha Zrádný maják PDF, Zdarma Zrádný maják DJVU, Zdarma Stažení Zrádný maják TXT, Stažení Zrádný maják RTF, Online Zrádný maják FB2 , e-kniha Zrádný maják stažení TXT, Zdarma Zrádný maják stažení kniha, e-kniha Zrádný maják download MOBI, Stažení Zrádný maják IPad, Číst Zrádný maják MOBI, Číst Zrádný maják DOC, Zdarma Zrádný maják AWZ, Download e-kniha Zrádný maják iPad , Zdarma Zrádný maják DJVU, Download Zrádný maják e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zrádný maják DVD, Číst Zrádný maják TXT, Book Zrádný maják stažení DJVU, Zrádný maják stažení kniha zdarma, Zrádný maják stažení kniha pdf zdarma, Zrádný maják pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zrádný maják pdf zdarma, Zrádný maják stažení kniha epub zdarma, Zrádný maják ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply