Ztracené Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ztracené Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ztracené Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ztracené


Skutečné příběhy žen, které milovaly muslima

Eva Urbaníková ve své nové knize přináší šest životních osudů, které nenechají nikoho lhostejným. Simona, Mona, Maruška, Baška, Renáta, Patrícia – šest žen vypráví o lásce, jakou předtím nezažily, o naději, o stěhování, o konvertování k islámu, o zklamání, o nové rodině, o zmizelých dětech, o podplacených soudech, o samotě a bezmocnosti, o boji proti zvykům a zákonům muslimských zemí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracené zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ztracené (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ztracené zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ztracené.pdf (EUR-0.00)

  Ztracené.epub (EUR-0.00)

  Ztracené.doc (EUR-0.00)

  Ztracené.txt (EUR-0.00)

  Ztracené.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ztracené.PDF – (EUR 0.00);

  Ztracené.MOBI – (EUR 0.00);

  Ztracené.EPUB – (EUR 0.00);

  Ztracené.DOC – (EUR 0.00);

  Ztracené.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Stratené (2014)

  Žánr:
  Romány, Literatura slovenská
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (73)

  Přidat komentář

  monte

  předevčírem

  Čtivé, ale smutné konce naivních holek a žen. Nejvíce je mi líto těch dětí, které se v tomto vztahu narodily

  Garik

  05. ledna

  Príbehy šiestich Európaniek, ktoré si vzali egyptského moslima.
  Autorka do textu vstupuje iba minimálne, samotné príbehy sú z väčšej časti podané formou monológu hlavných aktérok alebo (v jednom prípade) ich nešťastných príbuzných. Opisy prostredia sú zriedkavé a stručné, stručne ale výstižne sú podané aj charakteristiky postáv, takže rozprávanie je sústredené na udalosti, preto sa kniha číta s ľahkosťou a stránky ubiehajú jedna za druhou neuveriteľnou rýchlosťou.
  Piatimi príbehmi sa ako červená niť vinie nešťastie žien, ktoré si kvôli dočasnému poblúzneniu zničili život a čo horšie – zničené či trvalo poznačené sú aj životy ich detí, ktorých otcami sú Egypťania. Jeden príbeh sa vymyká tým, že (už zrelá) žena prišla „iba“ o ilúzie, o nervy, o úspory a možno aj možnosť rozviesť sa.
  Zhoda v opise charakteru moslimov samozrejme nie je náhodná a okrem náboženstva hrá rozhodujúcu úlohu výchova mužov typická pre tamojší svet. Keď sa ale chcete dozvedieť viac o islame a islamskej spoločnosti, treba siahnuť po iných knihách. Toto je iba zopár poučných príbehov, pri ktorých sa miestami zastavuje rozum.

  ocena

  18.12.2017

  Neuškodí přečíst žádné mladé dívce, hodně vás to pohltí, místy opravdu drsné.

  kocourjulie

  14.11.2017

  Aneb: Lidská hloupost je nekonečná…

  i.stefany

  27.10.2017

  Další a další příběhy žen, které propadly lžím a slibům Arabů. Nesnáším je čím dál víc a ještě víc jsem naštvaná na všechny ty naivní ženské, které pro svou hloupost zničí život nejen sobě, ale i těm nejbližším, kteří se jí snaží zachránit. Nemluvě ani o dětech, které mají zničené dětství i celý život. Pro okamžik "štěstí" peklo na zemi.
  Ale čtivé to je.

  Analady

  25.09.2017

  Smutné příběhy žen, které jsou bezmocné v boji proti zvykům a zákonům muslimských zemí, kde muž práva má a žena ne.

  tezzpoletsar

  11.08.2017

  Ztracené & neponaučitelné. Jinak se četla hezky.

  bara9550

  02.08.2017

  No, kde začít. Je to čtivé, je to děsivé, je to naučné, ale…
  … jsou ty ženské fakt tak blbé?

  Kniha která přiblíží kulturu arabských mužů a hrůzných činů, ale co víc, největší ženskou naivitu a blbost o které jsem prozatím četla..

  PS – předposlední příběh – nevím, kde se stala chyba, ale slečna se narodila asi s pilinami v hlavě.. nebo jí je tam nasypal její milý arabášek – Nechápu. Upřímně lituji celé její rodiny, která se jí opakovaně pokoušela zachránit.

  pindorova

  29.07.2017

  První příběh mě příliš nezaujal, druhému příběhu jsem dala šanci a chtěla knihu odložit, nakonec jsem ovšem zhltla příběhy všechny. Podle mě taková rychlovka, která může být dobrým varováním.

  St.Evelin

  23.07.2017

  Přečetla jsem asi na dvakrát. Zpočátku mi kniha přišla neslaná, nemastné. Jasné, prostě zase další hloupé ženské,které se nechaly oblbnout na dovolené sladkými řeči. Zlom nastal v okamžiku, kdy se do příběhů dostaly i děti. V tu chvíli jsem, jako matka 9 měsíční dcerky, měla slzy v očích.
  Je neuvěřitelné, jaká sorta lidí to je. A ještě neuvěřitelnější ke, jak tamní zákony ve 21. století fungují. Nechť je tato kniha výstrahou.

  Jana283

  13.07.2017

  Asi jsou ty kultury a životní styly opravdu neslučitelné. Každá žena, která má dceru jistě takovou knihu čte s obavou, protože je jasné, že zamilovaný mladý člověk nevidí, neslyší, nechápe…. a pak je pozdě. Na druhou stranu věřím, že nic není černobílé a musí existovat i nějaké příběhy s dobrým koncem. V 90.letech vyšla kniha Jarmily Kolárové Láska hory nepřenáší, která velmi citlivě zachytila bolestný vývoj vztahu české dívky k Arabovi.

  zuza58

  01.07.2017

  . . .síla . .
  přečetla jedním dechem . . . .

  Ali88

  04.06.2017

  Pořád stále dokola… "Ten můj je jiný!" "Mě se to stát nemůže!" "On mě opravdu miluje!" …neskutečné co se i dnes v 21. století děje a jak je těžké tyhle situace pak řešit! Budiž tato kniha a jí podobné výstrahou všem ženám, které si myslí, že ten jejich muslim je přece jiný než ti ostatní…

  Aileena

  27.05.2017

  Jak už snad někdo níže zmiňoval, například tato kniha by se měla zařadit do seznamu povinné četby – minimálně pro dospívající dívky. Nedělám si iluze, že by od podobných vztahů odradila všechny, ale každé budoucí "uchráněné" dítě je krok k úspěchu…

  Dimas

  26.05.2017

  Síla…

  Jacinda

  24.05.2017

  Pro mě jasný důkaz odpornosti celého arabského světa. Naštěstí pro mě se mi arabáci natolik hnusí, že šance, že by mě potkal stejný amok, se limitně blíží nule. Knihu doporučuji všem vymatlanejm pseudohumanistům, kteří kážou rovnost rasy a podobné bláboly. Můžou pak těm ženám vysvětlit (jakkoli byly ty ženy samy houpé a svých činů litují), proč jejich dcerám udělaly obřízku…(protože ty děti byly nevinné). Nebo to říct rovnou těm dětem.

  zoew

  26.04.2017

  Naivita a zaslepenost některých žen je až neuvěřitelná.

  JajaCZ

  07.04.2017

  Po knihe som siahla, pretože ma čakala hodinová cesta z práce domov a nechcela som sa nudiť. Prekvapilo ma, s akou ľahkosťou ju hltám a zaujali ma osudy hlavných postáv tak, že som knihu odložila až po dočítaní. Čo som si ale z knihy odniesla, neviem. Možno len to, že rozprávkové vzťahy neexistujú nikde…..

  Jiitush

  21.03.2017

  Kniha, na kterou tři měsíce čekáte v pořadníku v knihovně a kterou přečtete za jeden den. Skvěle se to čte, příběhy jsou čtivé, ale při čtvrtém, pátém už kroutíte hlavou a nechápete ženskou hloupost. Všechny jsou skoro identické, proto už vás ty poslední ani moc nešokují.

  misaa.p

  12.03.2017

  Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Protože se jedná o skutečné příběhy, je kniha o to poutavější a zajímavější. Čtenář pozná realitu a příběh, ač někdy dost krutý jiných lidí. Hodnotím velice pozitivně!

  rozvera

  12.03.2017

  Velmi čtivá knížka, psaná úsporným novinářským stylem, silné příběhy, které si zaslouží, aby byly čteny už proto, že je to krutá a syrová skutečnost .

  zdenkapt

  08.03.2017

  Velice čtivé, drsná ralita .. Možná bych doporučila jako povinnou četbu pro mladé ženy…

  ZuK1

  07.03.2017

  Čtivé, ale jelikož se jedná o skutečné příběhy zároveň docela děsivé …..
  (a naivně a donekonečna s představou "….. ten můj ale takový není ")
  Souhlasím jako povinnou četbu.

  Sarah01

  28.02.2017

  Nejprve ohodnotím formu….takže za měkkou pidiknížku bod dolů, to se mi opravdu nelíbí, tohle si mám zařadit do knihovny?
  Jinak obsah čistá hrůza……je tohleto v 21. století možné? Strašné, nepředstavitelné, nechci za žádnou cenu, aby tohleto dorazilo k nám a budu se snažit všemi silami, aby se tak nestalo. Přijít o vlastní dítě je nepředstavitelné, ať už je to batole nebo dospělá dcera…..ten příběh, který vyprávějí rodiče, mě dostal. Celkově si myslím, že knížka je odbytá, toto téma by si zasloužilo více příběhů, více zamyšlení, ale působí to na mě spíše jako krátké články do novin. I když věřím, že sepsat tohleto všechno musí být velmi náročné.

  MagdaS

  04.02.2017

  Pro mě příjemné překvapení, Suši v duši mě od dalších knih autorky dost odradilo… Ztracené bych doporučila zařadit do povinné četby na střední školy. Jde o příběhy ze života a podle mě je to dnes aktuálnější a čtivěji napsané než Bez dcerky neodejdu.

  Aileena

  11.01.2017

  Na téma "vzala jsem si muslima" jsem četla již více knih, ale Ztracené mě dostaly. Zvláště jeden příběh, mne připravil o noc klidného spánku. Nechápu, že se stále najdou ženy, které nehledí nalevo, napravo, ani na stovky zkušeností a jdou do toho. Knížka je několik skutečných příběhů různých žen, čte se velmi dobře, ale není to nic pro slabé povahy.

  lsisec

  10.11.2016

  Tato kniha se špatně hodnotí. Je to dokument. Dobře udělaný dokument. Žádný literátský zázrak. Zkrátka povídání o životních osudech některých žen, které jsou neskutečné. Uvažování žen nerozumím a tak neodsuzuji, nehodnotím, ale zdá se mi to býti neskutečné . Za osvětu dávám 3 hvězdy.

  Modrásek16

  10.11.2016

  Silné příběhy.

  28401

  10.11.2016

  Tvrdá realita

  Vvvera

  03.11.2016

  Dobře sepsané příběhy evropanek, které se zamilovaly do muslimů. Kniha je tak akorát dlouhá, aby obsáhla to podstatné. Z některých příběhů až mrazí…láska nebo co to je, je fakt slepá, blbá, zabedněná…
  TAGS:

  Online Ztracené ebook, Kniha Ztracené FB2, Download Ztracené PDF , Download Ztracené MOBI, Online Ztracené kniha, Zdarma Stažení Ztracené IPhone, Online kniha Ztracené PDF, Zdarma Ztracené DJVU, Zdarma Stažení Ztracené TXT, Stažení Ztracené RTF, Online Ztracené FB2 , e-kniha Ztracené stažení TXT, Zdarma Ztracené stažení kniha, e-kniha Ztracené download MOBI, Stažení Ztracené IPad, Číst Ztracené MOBI, Číst Ztracené DOC, Zdarma Ztracené AWZ, Download e-kniha Ztracené iPad , Zdarma Ztracené DJVU, Download Ztracené e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ztracené DVD, Číst Ztracené TXT, Book Ztracené stažení DJVU, Ztracené stažení kniha zdarma, Ztracené stažení kniha pdf zdarma, Ztracené pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ztracené pdf zdarma, Ztracené stažení kniha epub zdarma, Ztracené ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply