Zvěrolékař mezi nebem a zemí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zvěrolékař mezi nebem a zemí


Kniha v českém jazyce!


Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zvěrolékař mezi nebem a zemí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.pdf (EUR-0.00)

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.epub (EUR-0.00)

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.doc (EUR-0.00)

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.txt (EUR-0.00)

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.PDF – (EUR 0.00);

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.MOBI – (EUR 0.00);

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.EPUB – (EUR 0.00);

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.DOC – (EUR 0.00);

  Zvěrolékař mezi nebem a zemí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Zvěrolékař

  Originální název:

  Vets Might Fly / Vet in a Spin (1976)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Práce
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (33)

  Přidat komentář

  KAREL6725

  dnes

  Pro mě Herriot a jeho knihy jsou srdcovou záležitostí. Tohle nikdy nezklame , pohladí po duši. Prostě plný počet hvězd. Psát o čem knihy jsou , tak bych si připadal jako hlupák.

  syskas

  21. ledna

  Nádherne napísané príbehy, plné lásky k zvieratám, ľuďom a životu. Úžasná pokora – nehrá sa na hrdinu, ktorý vždy všetko vie (veď aj od poštára sa naučil liečiť nejakú chorobu). Veľa zaujímavých ľudí a ešte viac zaujímavých psov a mačiek. Každý pes, každá mačka má svoju povahu a na každom zvieratku nájde niečo krásne.
  Presne takéhoto úžasného veterinára sme mali aj my. Staral sa o hospodárske zvieratá na družstvách a u súkromníkov a okrem toho doma liečil drobnosti našich domácich maznáčikov. Stalo sa, že sme boli dohodnutí ráno na pol deviatu. Keď sme prišli, tak nás vítala jeho manželka, že manžel išiel na družstvo k ťažkému pôrodu, ale už je na ceste domov. Čakali sme u nich v kuchyni. Aj s naším psom. Minulý rok mal veterinár 69 rokov. Odišiel na zaslúžený dôchodok a presťahoval sa do svojho rodiska. A my stále spomíname…

  Kája95

  11.11.2017

  Heriot je moje dětství. A jeden z důvodů proč jsem se nestala veterinářem, člověk vidí jak je to náročne a někdy i smutné. A ne jen mazlení se se štěňaty

  Levandulle

  03.11.2017

  Humorná, laskavá kniha, ke které se ráda vracím. Výstižně popsané poměry v armádě v době 2. světové války, kdy je mladý veterinář odvelen k letectvu, charaktery kamarádů i výše postavených šarží, a především příhody z veterinářské praxe z doby před odvedením, na které často na vojně vzpomíná. Když jsem knihu četla poprvé, přímo jsem ji zhltla, ale hodnotila jsem si ji sama pro sebe jen jako příjemnou a jednoduchou oddychovku. Při dalším, už pomalejším čtení více vychutnávám: lehký výstižný styl, láska Herriota ke zvířatům i lidem, krásná krajina a svérázní lidé předválečné doby, laskavý humor.

  emma24

  20.10.2017

  Kdyby bylo ve výzvě téma : "U které knihy jsi se hlasitě smál", tak by to byla rozhodně tahle a ještě další pokračování. Herriot miloval zvířata a potažmo i lidi, to bylo na jeho knihách citelně znát a proto mám jeho knihy tak ráda.

  kh123

  18.07.2017

  Nemá chybu, stejně jako předchozí díly. Čiší z ní nehraná laskavost a tolerance, znalost duší lidských i zvířecích.

  katynais

  18.07.2017

  Jelikož miluju anglii i skotsko, tak to pro me byla trochu srdcovka, uplne jsem si pod autorovym kopírováním krajiny a farmářů, vybavovala tamní krajinu. Řada jsem se ke knize vracela, vždy jsem si u ni odpočinul,pobavila se a cítila klid a mir:)

  TipsyChipsy

  13.06.2017

  Nebýt těchto komentářů, asi bych čekala nějaké povrchní příhody z veteriny. Ale musím uznat, že tohle psal Pan spisovatel. Každou historku ze své praxe si vybrousil jako klenot. Jako sofistikovaný vypravěč dostal čtenáře, kam chtěl, nejdřív připraví kulisy, hráče lidské i zvířecí, vysvětlí svoje postoje, je velice úpřímný, přizná se k nejniternějším pochybám, pak to rozbalí, vybuduje napětí a pak to většinou dopadne dobře a já musela hodněkrát dojatě plakat. Jedna perla za druhou jsou ty povídky.

  Greengrass

  06.02.2017

  S Jamesem Herriotem do oblak i za zvířátky! Kouzelné, milé, vtipné, úsměvné, dojemné….prostě Herriotovo!

  SONP

  21.08.2016

  Herriot zase sype z rukávu příběhy o zvířatech a zemitých anglických zemědělcích. Tentokrát ale přidává ještě zážitky ze svého leteckého výcviku. Pro mě to vše lépe fungovalo, když to bylo v dřívějších dílech čistě veterinární, ale na Herriotovo líčení toho, kterak se ztratil během svého prvního sola na Tiger Mothu lze také jen stěží zapomenout. 80%

  Mercatino

  06.06.2016

  Herriot vzor šlechetnosti, laskavosti, cituplnosti. Kdyby bylo více podobných knih, bylo by i více takových lidí. Z každé povídky je v této knize cítit kus životní poctivosti a radosti ze života, což čtenáři dodá sílu, klid a mír 🙂

  Zania

  07.05.2016

  Kazda kniha od Jamese Herriota me chytne za srdce a pripomene mi jak je laska ke zviratum dulezita.

  Endy17

  06.01.2016

  Smích i pláč čtenáře provázejí knihou podobně jako v životě. Smíchu, nebo možná úsměvů, je ale rozhodně víc. Autorův laskavý pohled na svět pohladí po duši a nutí porozhlédnout se po dalších jeho knihách, až nakonec budete mít jeden nekonečný zvěrolékařův životní příběh.
  Nejsem moc velkým příznivcem povídkových knih, přesto má James Herriot v mé knihovně nezastupitelné místo.

  kalache

  01.12.2015

  …myslím si,že náš veterinář,pan Hrabák,by mohl napsat téměř totožnou knihu,jen místo Yorkshiru by byla Šumava…

  Damato

  19.11.2015

  Tak tohle je to pravé na podzimní deprese, skvělé, občas smutné, ale to asi k životu patří – ale jedna probdělá noc u téhle knihy a člověk má hned lepší náladu

  Kraken84

  16.08.2015

  Čtivě psané mile působící povídky/kapitoly propojené v jeden děj – podané jako vzpomínky na praxi zvěrolékaře. Nenáročné ale hřejivě lidské. Kniha na zlepšení nálady (s vyjímkou některých příběhů se špatným koncem).

  monikaKU

  28.07.2015

  Príjemne odľahčený a zábavný britský humor. Bavilo ma to.

  Skawin

  25.04.2015

  Jemný humor a láska ke zvířatům, které na nás prší z každé věty této úžasné knížky mě naprosto dostaly. Kniha je živá, protože při jejím čtení jsem byla spolu s Jamesem ve všech situacích, ve kterých byl i on… Děkuji pane doktore 🙂

  jaja1989

  17.04.2015

  1. díl vede

  whack

  15.03.2015

  Veterinárove príbehy sú písané s citom, vtipne a láskyplne. Je jasné, že sa venoval zvieratám celý život a mal k nim vzťah. Niektoré príbehy sú veselé, iné zas smutné, najviac sa mi páčili kapitoly s domácimi zvieratami, príbehy s ostatnými zvieratami ma niekedy až tak nezaujali. Možno preto, lebo tie zvieratá boli chované na mäso, alebo na dostihové závody a to mi nie je sympatické. Najviac mi utkveli v pamäti kapitoly č. 10, 32, 35, 40, 42.

  Eremites

  24.02.2015

  Ke knihám pana Herriota se utíkám opakovaně v dobách, kdy mi není veselo, nebo když mě šílené tempo téhle doby příliš zahltí a unaví.
  Je to nádherné čtení, o době a krajině, které jsou mi nesmírně blízké. Laskavý a vlídný venkovský veterinář mne svým úžasným vyprávěním vždy vtáhne do úplně jiného světa. Světa, ve kterém bych chtěla žít.
  U těchto knih se nahlas zasměju, občas popláču a po zavření poslední stránky si většinou připadám jako po důkladné duševní očistě.

  radus3723

  11.11.2014

  hezké počtení

  dasi

  04.11.2014

  Krásné počteníčko, pohlazení po duši.

  Betka175

  11.08.2014

  Moje nejoblíbenější knížka od J. Herriota 🙂

  Felsenberg

  05.08.2014

  Nádhera, nádhera, nádhera. Je tu všechno, co mám rád – Anglie, práce, zvířata, krajiny, tvrdí, ale přímí a nezáludní lídé, humor, překvapení, city, pozitivní náhled na život. Děkuji pane Wight!

  Cella

  06.03.2014

  Neznám hřejivější knihy, než jsou ty Herriotovy. Nádherná, zcela necynická a oddechová díla, jejichž účelem není vyvolat ve čtenáři duševní trauma či pouhé zamyšlení, nýbrž jej vtáhnout do rozporuplného prostředí Yorkshiru a od srdce rozesmát. Když Herriot líčí své podivné reakce na své právě narozené děti, když vypráví, jak se před očima městského průvodu propadl do sklepa či jak se jej někteří rohatí a rozzuření pacienti snažili zlikvidovat, není snad možné se nepobavit. James Herriot je autor, jemuž po přečtení knih toužíte podat ruku a popovídat si s ním.

  fanciulla

  03.12.2013

  Prekvapilo ma ako jednoducho žil pán doktor, obyčajné lavice pri kuchynskom stole, šatníková skriňa, čo držala zavretá len pomocou ponožky, malé izbičky. Ale nikde ani stopa po rozmrzelosti, závisti či reptaní na ťažký život. Dýcha z toho láska k ľuďom i zvieratám a humor. Krásne čítanie, kam sa hrabú trilery a horory a podobné nezmysly. O to krajšie, že sú to reálne príbehy.
  Ale tá obálka, tak tá je jednoducho strašná. Keby som na knihu narazila v knižnici, určite si ju nepožičiam a to by bola škoda.

  Skip

  14.11.2012

  Příjemné a pohodové čtení. Akorát si myslím, že Herriotovi moc nejde popis krajiny, i když si myslí, že ano. V těch popisech zbytečně sládne, jak se začne rozněžňovat, a pokud má být krajina drsná, vyjde mu z toho jen kus holé skály – na to není potřeba víc než dvě slova. Nebo když jsem četl: "Vzduch byl měkký a křehký." To jsem měl docela dost. Naštěstí těch popisů a podivných přirovnání není přespříliš, takže se to dá celkem zvládnout.

  leami

  03.09.2012

  Herriota člověk musí milovat. A všechny jeho knihy jsou tak krásné – veselé, dojemné a plné lásky.

  Lili

  27.05.2012

  Herriot si na pomoc k případu nemocného psa, vezme Tristana…

  „Vzal jsem ho s sebou – poprvé a naposledy, protože když jsme tam dorazili, vyrazil veliký boxer od boku své paní a vydal mimořádně sonorní pšouk, jakoby na pozdrav.
  Tristan okamžitě napřáhl ruku v dramatickém gestu a zarecitoval: „Promluvte, vy sladké rty, jež nikdy neřekly jste lež."
  To byla jediná návštěva. Měl jsem dost trápení i bez něj."
  TAGS:

  Online Zvěrolékař mezi nebem a zemí ebook, Kniha Zvěrolékař mezi nebem a zemí FB2, Download Zvěrolékař mezi nebem a zemí PDF , Download Zvěrolékař mezi nebem a zemí MOBI, Online Zvěrolékař mezi nebem a zemí kniha, Zdarma Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí IPhone, Online kniha Zvěrolékař mezi nebem a zemí PDF, Zdarma Zvěrolékař mezi nebem a zemí DJVU, Zdarma Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí TXT, Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí RTF, Online Zvěrolékař mezi nebem a zemí FB2 , e-kniha Zvěrolékař mezi nebem a zemí stažení TXT, Zdarma Zvěrolékař mezi nebem a zemí stažení kniha, e-kniha Zvěrolékař mezi nebem a zemí download MOBI, Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí IPad, Číst Zvěrolékař mezi nebem a zemí MOBI, Číst Zvěrolékař mezi nebem a zemí DOC, Zdarma Zvěrolékař mezi nebem a zemí AWZ, Download e-kniha Zvěrolékař mezi nebem a zemí iPad , Zdarma Zvěrolékař mezi nebem a zemí DJVU, Download Zvěrolékař mezi nebem a zemí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zvěrolékař mezi nebem a zemí DVD, Číst Zvěrolékař mezi nebem a zemí TXT, Book Zvěrolékař mezi nebem a zemí stažení DJVU, Zvěrolékař mezi nebem a zemí stažení kniha zdarma, Zvěrolékař mezi nebem a zemí stažení kniha pdf zdarma, Zvěrolékař mezi nebem a zemí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zvěrolékař mezi nebem a zemí pdf zdarma, Zvěrolékař mezi nebem a zemí stažení kniha epub zdarma, Zvěrolékař mezi nebem a zemí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply