Návrat na Ostrov pokladů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat na Ostrov pokladů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Návrat na Ostrov pokladů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Návrat na Ostrov pokladů


Nový originální příběh, který po 130 letech úspěšně navazuje na Stevensonův Ostrov pokladů.

Píše se rok 1802. U mokřinatých východních ramen Temže stojí Hispaniola, hostinec Jima Hawkinse a jeho syna. Mladý Jim se celé dny toulá kolem řeky, plní otcovy úkoly nebo poslouchá v nálevně jeho historky: dobrodružné příběhy o plavbách po mořích, o kletbách, vraždách a pomstě, o temných místech a zakopaných pokladech – a také o muži se dřevěnou nohou.
Jedné noci připluje po řece tajuplná dívka jménem Natty. Má pro Jima vzkaz od svého otce – Dlouhána Johna Silvera. Starý pirát navrhuje, aby Jim s Natty odpluli na Ostrov pokladů a pátrali zde po ukrytém pokladu kapitána Flinta. Jedná se o „skvostné stříbrné pruty“, které tu zůstaly před mnoha lety. Silver si již pronajal loď a posádku drsných námořníků a její kapitán teď čeká jen na mapu, která je uschován na Hispaniole.

Jim s Natty opouštějí ve spěchu Londýn a vydávají se po stopách svých otců. Jejich přátelství se s každým dnem cesty upevňuje, avšak po napínavé plavbě oceánem je čeká pořádný šok. Zdá se, že Ostrov pokladů není tak neobydlený, jak býval dřív…

Půvabným jazykem a vytříbeným stylem líčí autor příběh lásky, odvahy i strašlivé krutosti, zápas šlechetných námořníků s krvelačnými piráty. Návrat na Ostrov pokladů je pokračováním Ostrova pokladů, jednoho z největších dobrodružných příběhů naší historie. Mimořádně autentické a imaginativní dílo vzešlo z pera jednoho z největších anglických spisovatelů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat na Ostrov pokladů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Návrat na Ostrov pokladů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Návrat na Ostrov pokladů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Návrat na Ostrov pokladů.pdf (EUR-0.00)

  Návrat na Ostrov pokladů.epub (EUR-0.00)

  Návrat na Ostrov pokladů.doc (EUR-0.00)

  Návrat na Ostrov pokladů.txt (EUR-0.00)

  Návrat na Ostrov pokladů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Návrat na Ostrov pokladů.PDF – (EUR 0.00);

  Návrat na Ostrov pokladů.MOBI – (EUR 0.00);

  Návrat na Ostrov pokladů.EPUB – (EUR 0.00);

  Návrat na Ostrov pokladů.DOC – (EUR 0.00);

  Návrat na Ostrov pokladů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Silver: Return to Treasure Island (2012)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Katefite

  31.08.2017

  Taková spíše dětská pohodová knížka. Pěkně se čte a hezky si u ní odpočinete.

  AmberDrake

  17.08.2015

  Musím říct, že jsem se na čtení těšila a nebyla jsem zklamaná. Úžasně napsaná kniha, úplně bych autorovi věřila, že to všechno prožil. Byla jsem maximálně spokojená – tedy až na konec, ten se mi tolik nelíbil.

  orinka3

  08.06.2015

  Asi je to opravdu určeno mládeži, a to už nejsem. Tohle opravdu není knížka pro mě, i když Stevensonův Ostrov pokladů jsem četla s velkým nadšením několikrát.

  Aniday

  25.02.2014

  kde nic, tu nic…  TAGS:

  Online Návrat na Ostrov pokladů ebook, Kniha Návrat na Ostrov pokladů FB2, Download Návrat na Ostrov pokladů PDF , Download Návrat na Ostrov pokladů MOBI, Online Návrat na Ostrov pokladů kniha, Zdarma Stažení Návrat na Ostrov pokladů IPhone, Online kniha Návrat na Ostrov pokladů PDF, Zdarma Návrat na Ostrov pokladů DJVU, Zdarma Stažení Návrat na Ostrov pokladů TXT, Stažení Návrat na Ostrov pokladů RTF, Online Návrat na Ostrov pokladů FB2 , e-kniha Návrat na Ostrov pokladů stažení TXT, Zdarma Návrat na Ostrov pokladů stažení kniha, e-kniha Návrat na Ostrov pokladů download MOBI, Stažení Návrat na Ostrov pokladů IPad, Číst Návrat na Ostrov pokladů MOBI, Číst Návrat na Ostrov pokladů DOC, Zdarma Návrat na Ostrov pokladů AWZ, Download e-kniha Návrat na Ostrov pokladů iPad , Zdarma Návrat na Ostrov pokladů DJVU, Download Návrat na Ostrov pokladů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Návrat na Ostrov pokladů DVD, Číst Návrat na Ostrov pokladů TXT, Book Návrat na Ostrov pokladů stažení DJVU, Návrat na Ostrov pokladů stažení kniha zdarma, Návrat na Ostrov pokladů stažení kniha pdf zdarma, Návrat na Ostrov pokladů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Návrat na Ostrov pokladů pdf zdarma, Návrat na Ostrov pokladů stažení kniha epub zdarma, Návrat na Ostrov pokladů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply