Poslední aristokratka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední aristokratka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední aristokratka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poslední aristokratka


František Antonín hrabě Kostka z Kostky je potomek šlechtického rodu, žijící v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se s americkou manželkou Vivien a dcerou Marií (III.) vrací do Čech, aby převzal rodové sídlo. Kromě zámku „zdědí“ hraběcí rodina i personál: zpátečnického kastelána, hypochondrického zahradníka a kuchařku, která si ráda cvakne a občas to přežene.

Chudobný navrátilec, krkolomně navazující na slavný rodokmen, emigrantství, místní zemitost, zámek jako konkurenceschopná atrakce, kníže Schwarzenberg, zpěvačky Cher a Helenka Vondráčková, to jsou motivy, z nichž autor, profesí kastelán, upředl sérii panoptikálně komických situací. V deníku Marie III., posledního potomka rodu, nenajdete sex, násilí, vraždy ani hluboké myšlenky. Má jedinou ambici: pobavit čtenáře!Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední aristokratka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poslední aristokratka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poslední aristokratka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poslední aristokratka.pdf (EUR-0.00)

  Poslední aristokratka.epub (EUR-0.00)

  Poslední aristokratka.doc (EUR-0.00)

  Poslední aristokratka.txt (EUR-0.00)

  Poslední aristokratka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poslední aristokratka.PDF – (EUR 0.00);

  Poslední aristokratka.MOBI – (EUR 0.00);

  Poslední aristokratka.EPUB – (EUR 0.00);

  Poslední aristokratka.DOC – (EUR 0.00);

  Poslední aristokratka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Příhody aristokratky (1.)

  Žánr:
  Humor, Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Druhé město
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (800)

  Přidat komentář

  rakkaus

  18. ledna

  Zábavné 🙂 Ačkoliv je humor stavěnej na karikaturách postav, takže se pořád střílí ze stejnejch věcí, člověka to tak nějak neomrzí 🙂 Fajnový čtení třeba na dojíždění, protože kapitoly (denní zápisky) jsou krátký.

  Sandalkar

  13. ledna

  Příběh se mi moc líbil a zasmála jsem se opravdu od srdce. Už jen úvodní stránka s popisem prabáby sedící v hrobce na schodek, mě moc pobavila. Oproti druhému dílu je tahle Aristokratka svěží, odvázaná a plné dobrého humoru.

  Willandra

  11. ledna

  Začátek mě nadchl, pak měla kniha sestupnou tendenci a dostávala ten "kameňákovský" nádech. Mezi dvěma Vesmírnými odyseami to pro mě byla oddychovka.
  Pobavila mě postava Milady – dělám marketing a po přečtení jsem se chvíli podobně nadchla. Naštěstí mě to brzo přešlo (vyděsila jsem pár kolegů i klientů, takže to hodnotím pozitivně).

  karimatka1

  10. ledna

  Tak jsem čekala, že se budu smát nahlas, ale nějak na to nedošlo. Ale jinak vtipně napsaná nenáročná knížka

  Kitty

  10. ledna

  Čtení na zlepšení nálady, málokdy se směju nad knížkou nahlas.
  Odlehčený román plný vtipu a hlášek.
  Doporučuji

  koniklecka

  08. ledna

  Bavilo mě to a budu číst i další díly, ale nesmála jsem se tolik, jak jsem čekala.

  Konycek

  06. ledna

  Opravdová oddechovka u které se zasmějete – občas je použito humoru jakoby násilně, až je to spíše trpný a vyhrocený. Celkově… pobaví a neurazí.

  makushenka

  05. ledna

  Je to kniha na relax, je opravdu skvělá na zasmání a řekla bych, že je vhodná pro všechny věkové kategorie (krom dětí samozřejmě :-)). E. Boček si drží úroveň stále vysoko a stále je to psané stejným stylem. To taky musí, když je to deník jedné dívky, že jo. Jak už tady ale někdo psal, opakovaný vtip přestává být vtipem a v některých případech jsem si to bohužel říkala.

  NymphMaeve

  05. ledna

  Panebože je vůbec možné něco takového napsat? 😀 Evidentně ano, řehtala jsem se prakticky od přečtení obálky až do poslední strany. Pokud se mnou někdo jezdil metrem ráno a odpoledne, možná mě mohl spatřit svíjející se na sedačce a tlumící smích 😀 původní skladba zámku úžasná, po tom, co přibyla modrá hyperaktivní zombie Deniska je sestava dokonalá. Opravdu super a hned jsem se pustila do druhého dílu, tak snad vtip a humor vydrží, ale také doufám, že se tam nebudou věci opakovat (opakovaný vtip přestává být vtipem). Tak jako tak jsem si o pár týdnů určitě prodloužila smíchem život.

  Roanna

  02. ledna

  Ale tak proč ne. Humor je sice občas zbytečně vyhrocený (Kameňákově trapný), ale některé hlášky mě zase upřímně pobavily, takže se to dorovnalo.
  Nevadilo mi, že děj je monotónně plynoucí, je to psané jako oddechovka s jediným účelem – pobavit – a já jsem se teda bavila od začátku do konce.
  Nicméně další díly mě už ke čtení nelákají, myslím, že to bude pořád na jedno brdo.
  A byla bych ráda, kdyby svůj názor na tuto knihu napsala i Helenka Vondráčková.

  mrkvajda

  30.12.2017

  Dočteno v noci na dnešek. Takhle už jsem se dlouho u žádné knihy nezasmála. Smíchy jsem až brečela. Manžel se po mně jen udiveně díval, co se děje 🙂 Již mám vyhlédnuto, kde si koupím následující dva díly a moc se na ně těším. Doufám, že budou stejně dobré

  Amneris

  29.12.2017

  Knihu jsem přečetla jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Je to velmi příjemné a oddechové čtení, navíc se u toho člověk nasměje. Vřele doporučuji

  Ketesh

  27.12.2017

  Kniha přečtená jedním dechem. Hned na počátku mě upoutala svým vtipem, který mě až do posledního slova nepustil. Lepší četbu na Vánoce jsem si vybrat nemohla.

  Šerďa2012

  26.12.2017

  Jako první jsem četla Aristokratka na koni. Nevěděla jsem, co od knihy čekat. Že ji za jeden večer přečtu mě nepřekvapilo. Ale že se budu celou dobu smát a bavit inteligentní m humorem jsem nečekala. Hned jsem si sehnala první dva díly. Děkuju za takovou oddychovku.

  Vlasta155

  20.12.2017

  Opravdu jsem se zasmála. Je to velmi příjemná oddechovka.

  vlkcz

  16.12.2017

  Humoristický román jak má být. Je pravda, že časem se některé situace stávají předvídatelnými, ale je to napsáno tak vtipně, že se člověk prostě musí smát. Možná by bylo ideální, kdyby si to člověk opravdu četl jako deník po jednotlivých kapitolkách, ale já takovou vůli nemám.
  Kdo má rád staré grotesky, ten musí být nadšen jako já.

  crazyslunicko

  15.12.2017

  Vtipně napsaná kniha, která rozveselí v zimním churavém počasí. Zajímavý námět a skvělá fantazie. Jen tak dál. Určitě si přečtu další díly.

  Dominika21

  13.12.2017

  Tak pokud se budu někdy chtít s chutí zasmát a odpočinout si u knihy, sáhnu opět po této knize. Poslední aristokratka je pro mě opravdu milou a humornou vsuvkou mezi překypujícím množstvím žádaných thrillerů, detektivek apod. Všechny díly aristokratky byly povedené, ale musím říct, že první díl byl pro mě nejlepším, jak to většinou bývá. Poslední aristokratku doporučuji těm, kteří mají chuť na nenáročnou, pohodovou, čtivou a opravdu vtipnou knihu. Za mě plný počet hvězd, protože napsat knihu, kde je notná dávka humoru, a přesto to na čtenáře nepůsobí přemrštěně, je dle mého názoru nelehký úkol – tady se to povedlo.

  adlenka

  05.12.2017

  Asi by bylo lepší dávkovat po kouskách. Zatímco po prvních stránkách jsem místy smíchy nemohla číst, tak ke konci jsem mohla věty sama dokončovat, jelikož je humor založený na stále tomtéž. Čímž neříkám, že jsem se nebavila, nebo že to bylo špatné. Jen příliš jednoduché a trochu bez příběhu. Ale další díl si přečtu, protože kniha účel plní a pobaví.

  Halka2

  30.11.2017

  Úžasná kniha. Začátek a moje představivost mě dohnal až k tomu, že mi tekly slzy smíchu. Už jsem se tak dlouho nezasmála. Takhle jsem se bavila do poloviny knihy. Škoda, že to nevydrželo až do konce. I tak byla kniha zábavná a zároveň i poučná. Určitě si přečtu další díly. Doporučuji.

  Věrka B

  29.11.2017

  Skvělé! Od začátku až do konce vtipné, má to spád, je to čtivé, výborně napsané.

  Eridan

  27.11.2017

  Prvních 5 stránek mě totálně odbouralo, válel jsem se smíchy. Dalších sto stránek jsem se dobře bavil, a něco přes 100 dalších stránek to byla docela nuda s občasným vtipem. Sám si říkám proč? Moje teorie zní: 1) Charaktery jsou dost ploché. Autor si vystačí s jednoslovnou charakteristikou, na které staví všechny vtipy. Otec – skrblík, Spock – hypochondr, matka – Američanka, Josef – nesnáší muflony, apod. Dříve nebo později vás to prostě musí přestat bavit. 2) Chybí něco dramatického – není tam žádný vrchol, vlastně ani příběh, který by se odněkud někam odvíjel. Možná by pomohl pocit ohrožení nebo vztahu (linie s Maxem je totálně nevyužitá).
  Chvílemi to připomíná svou absurdností Pelíšky nebo Saturnina. V obou byl však nějaký příběh, riziko, vztah. To mi u Aristokratky chybělo. Přesto to není špatná kniha a prvních sto stran je úchvatných!

  Rowana

  15.11.2017

  Miluji sarkasmus a nadhled ve vyprávění hlavní hrdinky, která se s rodiči vrací do Čech, aby převzali otcovo rodinné dědictví. Skvělé čtení pro chvíle, kdy si potřebujete spravit nebo pozvednout náladu.

  michaela6503

  15.11.2017

  Knihu jsem vzala do rukou na doporučení kamarádky, která Poslední aristokratkou nakazila celou svojí rodinu a rozhodla se, že bude pokračovat i mimo rodinné kruhy. Tvrdila, že se budu opravdu od srdce smát. Měla pravdu! Od začátku mi přišla kniha lehká na čtení a především mě opravdu rozesmála téměř na každé stránce. Marie III., stále živá, píše knihu formou svého deníku, kde zaznamenává zážitky ze svého života v roli aristokratky v Čechách. Což byl rozhodně dobrý nápad spisovatele. Knihu jsem četla především ve vlaku cestou do školy a ze školy, někdy i mezi hodinami, protože mě opravdu bavila a toužila jsem jí už přečíst už jen kvůli tomu, že mě udržovala v dobré náladě. Kolikrát jsem se neudržela a u knížky jsem vyprskla smíchy, načež se lidé kolem mě ve vlaku většinou dívali směrem, kde vznikl z ničeho nic výbuch smíchu. Rozhodně doporučuji, kniha se četla dobře, docela rychle a především u ní skvěle "zabijete" čas, pokud zrovna nemáte na práci nic lepšího než koukat z okýnka.

  Jaja1981

  14.11.2017

  Super knizka plna humoru

  Radunnie

  12.11.2017

  Nejvtipnější knížka, kterou jsem kdy četla! Tak nějak jsem tušila, že se bude jednat i podle zdejších ohlasů o humornou záležitost, ale že budu slzet smíchy, a to na každé stránce hned několikrát, jsem vážně nečekala!

  Gingerveru

  11.11.2017

  Měla jsem dost nizke ocekavani, ale musim rict, ze knizka je super! Vtipne napsana, dost jsem se pobavila. Takova na odreagovani a ctiva.

  hana.hanigerova

  09.11.2017

  Výborná humorná knížka, u které jsem se velice bavila. Ano, příhody byly absurdní a až neuvěřitelné. Ale já jsem člověk, kterému se podobné trapasy a absurdní situace taky dříve stávaly, a tak vím, že možné je leccos. A důležité je brát to s nadhledem. Trpělivost hlavní hrdinky mě překvapovala. Já už bych ostatním nakopala zadky 😛 Doma už mám kompletní sérii a na další díly se moc těším. Od knihy moc nečekejte, není to žádná složitá literatura. Ale svůj účel – pobavit – splnila na Výbornou! 🙂

  gordon13

  04.11.2017

  Milé, vtipné…prostě k odreagování

  K-afe

  04.11.2017

  Smích, smích a zase jenom smích. Jestli na vás padla podzimní depka, tak tato kniha je určitě nejlepší lék. Tato kniha je pro velké čtenáře i lidé, kteří čtou jen výjimečně a nezáleží na žánru, který čtenář preferuje, je to kniha pro všechny. Doufám, že Marie III bude mít dlouhý život a těším se na další pokračování příběhu její rodiny.
  TAGS:

  Online Poslední aristokratka ebook, Kniha Poslední aristokratka FB2, Download Poslední aristokratka PDF , Download Poslední aristokratka MOBI, Online Poslední aristokratka kniha, Zdarma Stažení Poslední aristokratka IPhone, Online kniha Poslední aristokratka PDF, Zdarma Poslední aristokratka DJVU, Zdarma Stažení Poslední aristokratka TXT, Stažení Poslední aristokratka RTF, Online Poslední aristokratka FB2 , e-kniha Poslední aristokratka stažení TXT, Zdarma Poslední aristokratka stažení kniha, e-kniha Poslední aristokratka download MOBI, Stažení Poslední aristokratka IPad, Číst Poslední aristokratka MOBI, Číst Poslední aristokratka DOC, Zdarma Poslední aristokratka AWZ, Download e-kniha Poslední aristokratka iPad , Zdarma Poslední aristokratka DJVU, Download Poslední aristokratka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poslední aristokratka DVD, Číst Poslední aristokratka TXT, Book Poslední aristokratka stažení DJVU, Poslední aristokratka stažení kniha zdarma, Poslední aristokratka stažení kniha pdf zdarma, Poslední aristokratka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poslední aristokratka pdf zdarma, Poslední aristokratka stažení kniha epub zdarma, Poslední aristokratka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply