Psychologie lži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Psychologie lži Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Psychologie lži Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Psychologie lži


Lze najít obecnou a šířeji akceptovatelnou definici lži? Můžeme obelhat sami sebe? Jak lžou děti a jak lžou dospělí? Jaké jsou verbální a neverbální projevy lhaní? Jaké jsou limity a úskalí detekce lži? Na tyto a další otázky hledá odborně podložené odpovědi ojedinělá a komplexní monografie věnovaná fenoménu lži.
Publikace nahlíží problematiku lhaní v sociálním, filozofickém, ekonomickém a neuropsychologickém kontextu. Především však zpracovává lhaní jako sociální fenomén vystupující v situacích vyžadujících odborné psychologické působení – například v psychoterapii, forenzní a školněpsychologické praxi.
Autorka seznamuje čtenáře s jevem lži z hlediska typologie, motivů, frekvence lhaní, ale i z hlediska vývojových, genderových i kulturních souvislostí. Ukazuje, jak se komplexní povaha lhaní projevuje v řeči, v chování i v prožívání. Závěrečná kapitola je věnována pozoruhodným situacím, ve kterých jsou lži ve skutečnosti důsledkem sugestibility, falešných vzpomínek či poruch osobnosti.
Monografie jistě zaujme odborníky z vědních oblastí, jako je psychologie, pedagogika, sociologie, právo, ale přínosná bude také pro učitele, rodiče, speciální pedagogy a forenzní psychology.Kniha v českém jazyce!


Stažení Psychologie lži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Psychologie lži (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Psychologie lži zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Psychologie lži.pdf (EUR-0.00)

  Psychologie lži.epub (EUR-0.00)

  Psychologie lži.doc (EUR-0.00)

  Psychologie lži.txt (EUR-0.00)

  Psychologie lži.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Psychologie lži.PDF – (EUR 0.00);

  Psychologie lži.MOBI – (EUR 0.00);

  Psychologie lži.EPUB – (EUR 0.00);

  Psychologie lži.DOC – (EUR 0.00);

  Psychologie lži.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká, Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Psychologie lži ebook, Kniha Psychologie lži FB2, Download Psychologie lži PDF , Download Psychologie lži MOBI, Online Psychologie lži kniha, Zdarma Stažení Psychologie lži IPhone, Online kniha Psychologie lži PDF, Zdarma Psychologie lži DJVU, Zdarma Stažení Psychologie lži TXT, Stažení Psychologie lži RTF, Online Psychologie lži FB2 , e-kniha Psychologie lži stažení TXT, Zdarma Psychologie lži stažení kniha, e-kniha Psychologie lži download MOBI, Stažení Psychologie lži IPad, Číst Psychologie lži MOBI, Číst Psychologie lži DOC, Zdarma Psychologie lži AWZ, Download e-kniha Psychologie lži iPad , Zdarma Psychologie lži DJVU, Download Psychologie lži e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Psychologie lži DVD, Číst Psychologie lži TXT, Book Psychologie lži stažení DJVU, Psychologie lži stažení kniha zdarma, Psychologie lži stažení kniha pdf zdarma, Psychologie lži pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Psychologie lži pdf zdarma, Psychologie lži stažení kniha epub zdarma, Psychologie lži ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply