Sweeney Todd – Šňůra perel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sweeney Todd – Šňůra perel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sweeney Todd – Šňůra perel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sweeney Todd - Šňůra perel


Román odehrávající se ve viktoriánské Anglii, přesněji v Londýně, který touto dobou není jen líbezným místem k životu. Sweeney Todd, prapodivný pavouk, který si otevřel holičství v Londýně, je poměrně zaneprázdněn svými zákazníky. Přesto si nemůže jeho pomocník Tobias nevšimnout, že několik zákazníků, kteří přišli do oficíny, z ní již nikdy neodešlo. A na holičském křesle již nesedí… Koho by však napadlo, že Sweedy se přišel do Londýna především pomstít.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sweeney Todd – Šňůra perel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sweeney Todd – Šňůra perel.pdf (EUR-0.00)

  Sweeney Todd – Šňůra perel.epub (EUR-0.00)

  Sweeney Todd – Šňůra perel.doc (EUR-0.00)

  Sweeney Todd – Šňůra perel.txt (EUR-0.00)

  Sweeney Todd – Šňůra perel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sweeney Todd – Šňůra perel.PDF – (EUR 0.00);

  Sweeney Todd – Šňůra perel.MOBI – (EUR 0.00);

  Sweeney Todd – Šňůra perel.EPUB – (EUR 0.00);

  Sweeney Todd – Šňůra perel.DOC – (EUR 0.00);

  Sweeney Todd – Šňůra perel.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  String of pearls: the original tale of Sweeney Todd (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Carra

  17.10.2017

  Zajímavější bylo filmové zpracování Tima Burtona. Asi jsem čekala od knihy více, možná proto mě to moc nechytlo.

  DominaCZ

  31.08.2017

  Dobový příběh? ok.
  Pokud má jít ale o vraždění, logicky by neměl být vykreslen jako parodie s přehnanými dialogy.
  Ta atmo má napodobovat asi J.Rozparovače, o čemž se ovšem nedá vůbec hovořit.
  Tohle mi evokuje Příčnou ulici se směšnými krámky a divnými prodavači a osazenstvem.
  Film jsem neviděla, Burtnovu prásklou tvorbu mám ráda, takže myslím, že kniha je vedle toho směšnou fraškou.

  Jako dialog mezi otcem a dcerou "ach tatínku, chtěla jsem o tom mlčet, pochopila jsem však, že sama tak obrovské břímě neunesu. Ráda se vám svěřím, protože vím, jak hluboce mne milujete." je prostě trapnej !!!!

  Nebo slova zákazníka: "co se to ozvalo za ďábelské vřeštění? Proč mi strkáte štětku do úst? "

  Řeč učně " Bojím se, pane, že s tím psem nic nepořídím…podívejte se, jak je rozdováděný a jak doráží na tu skříň….patří gentelmanovi, který se podivoval hodinám u svatého Dunstana, proč tady ještě čeká? "
  Nesnáším trapný jakože vtipný dialogy, fakt ne.

  Takže nelíbilo, zklamání, podle anotace jsem čekala temnej Londýn …a místo toho je to vtipnej dobovej přehnanej klípek plnej nudy..achjo.

  svetlana987

  12.04.2017

  Příběh trochu jiný než filmové zpracování, neměla jsem od této knihy žádné velké očekávání (kvůli srovnání se skvělou Burtonovou verzí), ale příjemně mě překvapila. Napínavé čtení. Dost se mi líbila postava Sweenyho Todda, většího záporňáka si snad ani nejde představit.

  Natali692000

  01.03.2017

  Knížka mě bavila. Líbily se mi autorovy průpovídky a poznámky. Udělalo to na mě dobrý dojem. Kniha se tak pro me stala zajímavější. Udivilo mne, že film, který jsem viděla dříve než jsem četla knihu, je úplně jiný. Zaujaly mě oba příběhy. Jsem spokojená. 🙂 4*

  ladyfromskye

  12.06.2016

  Musím říci, že oproti Draculovi Brama Stokera (fanoušci odpustí) měla tahle knížka švih a spád, skvělou stylistickou úpravu i promyšlenou dějovou linku bez hluchých míst. Přitom je zhruba stejně stará jako toto nejznámější horové dílo. Co se týče filmového zpracování, řekla bych, že se Sweeneym Toddem se to má stejně jako s Nocí na Karlštejně: kniha má něco, film má něco, dohromady se hezky doplňují, žádný nepředčí toho druhého. Tuto knížku rozhodně doporučuji k přečtení, opravdu se povedla.

  dudunka

  07.06.2016

  Celkem mě to zklamalo.. mnohem lepší byl film Tima Burtona.

  Janet11

  23.02.2016

  Mě příběh bohužel docela zklamal. Kniha jako taková je čtivě napsaná, ale už od začátku je téměř jasné, kam že zákazníci onoho holičství mizí, takže žádné překvapení na závěr…

  gigieretino

  06.09.2015

  Napínavý příběh, lepší než ve filmovém podání, ale očekávala jsem od toho víc.

  jorgesob

  16.12.2014

  jelikož mám moc rád různé lidové báchorky a pověsti tak mě samozřejmě uhodil do očí i sweeney. a měl jsem i tu výhodu, že jsem si ji přečetl nějakých pár let před filmem. příběh samotný není složitý a má skvělou atmosféru. a četlo se to opravdu samo jelikož je to i celkem lehce napsané. za mě opravdu poctivé 3 hvězdičky

  Lady Dracula

  08.09.2014

  Ani já se neubráním srovnání s Burtonovským Sweenem a nejspíše jsem se jím přemlsala, že z knižní podoby nějak nejuchám.
  Četla se rychle, o tom žádná (přelouskáno ani ne za 4 hodiny), ale tady mi to nějak vadí. Přijde mi, že kniha je tak nějak osekaná a spousta věcí by šla rozpracovat do skutečně skvělé podoby. Vždyť to je námět jako blázen!
  Ale jako kniha nenáročná, pro "temné" relaxace, zase proč ne.
  Nicméně, nejspíše jsem čekala tak nějak víc….Škoda.

  KiyomiAsuka

  23.06.2014

  Napínavý příběh, který jsem četla jedním dechem. Když jsem se dostala k části jak Tobias zkoumal dům Sweeneyho tak jsem ji dočetla už na jeden zátah. Úžasné a napínavé zpracování. Konec určitě každého překvapí.

  AnneEyre

  30.10.2013

  Promyšlený a napínavý příběh, to ano. Ale jak se to křeslo mohlo pořád obnovovat? Navíc nejde o nijak čtivou knihu a neexistuje jediná sympatická postava. 4 hvězdy, a to přivírám obě oči.

  Lucipher69

  19.08.2013

  Kniha se mi líbila mnohem víc než film a to i přesto, že naprosto miluju tvorbu Tima Burtona. Tenhle příběh se trošku lišil a líbil se mi víc, byl pro mě záživnější a měl šťastný konec.

  tuldas

  08.05.2013

  celkem čtivé a napínave

  marecek1

  03.05.2013

  Možná půjdu proti proudu. Kniha se mi líbila více než film. Po jejím dočtení jsem musel změnit hodnocení filmu a jednu hvězdičku ubrat, protože mi ze zlého Sweeneyho udělali mstící se chudinku.

  Beatris

  26.03.2013

  Krátce a stručně – Je to zajímavé čtení, ale film byl lepší.

  Selinute

  10.11.2012

  Knížku řadím jako slabší průměr. Mám ji v knihovně, ale nemám potřebu číst ji znovu.

  Indilwen

  09.09.2012

  K této knize mě původně přivedl film. Musím nicméně konstatovat, že nebýt úchvatného filmového zpracování, tato kniha by mě vůbec neoslovila. Jako u mnoha dílek, i toto se zakládá na skvělém nápadu, zpracování je však velmi chatrné a nezáživné. K filmu se budu vždy ráda vracet, k této knize však nikoliv.

  muchomurka

  22.08.2012

  Jak píše Lenka13, také jsem ráda, že jsem knížku dočetla. Námět není špatný, ale zpracování bylo zdlouhavé a chvílemi nudné, konec mi přišel utnutý, pořádně nedopsaný.

  Lenka 13

  05.04.2012

  Jsem ráda že jsem knihu konečně dočetla,kniha nic moc,nudná nezáživná.

  Layss

  26.02.2012

  Nejprve jsem viděla film a neměla jsem tušení, že je to i knížka. A musím říct, že se mi také více líbilo zpracování s Johnny Deppem, i když jsem většinou pro knižní zpracování…

  s-reader

  19.09.2011

  Sweeney Todd – Šňůra perel je naprosto dokonale zpracovaná „městská legenda“. Původem a autory je předem určená k osudu kýčovitého příběhu, ale tím, jak dokonale tento příběh ladí s formou, pozvedává se z kýče na pozoruhodný záznam londýnské zkazky. Knize nechybí napětí, přesto, že čtenář nemůže být v pravém slova smyslu dějem překvapen, ten se odvíjí podle jednoznačně daných zákonů žánru. Je v ní nečekaný humor a útržky syrového líčení nelehkého života. Souhrnně řečeno – skvěle sladěná, odpočinková, zábavná a kupodivu nekýčovitá. Uvažoval jsem, zda ji dokonce nemám hodnotit pěti hvězdičkami, ale přece jen jde o zábavnou hříčku, ne o seriózní literaturu. Takže téměř pět hvězdiček, kéž by takových knih, které se netváří jako něco, co nejsou, bylo více.

  Hanyuu-hime

  24.08.2011

  První polovina mi přišla poněkud nezáživná, možná i proto, že Johanna byla nepředstavitelně nudná… Od druhé poloviny mě to začínalo bavit a teprve díky tomu mohu říct, že je to docela povedený příběh.

  evickakyticka

  15.06.2011

  Velice jednoduše zpracovaný příběh Sweeneyho Todda, holiče – vraha. Příběh jako takový se mi líbil, ale snad bych více uvítala podrobnější zpracování děje. To je snad možné ve filmu s J. Deppem. Bohužel bytostně nesnáším muzikály, takže film nikdy neuvidím a do větší hloubky tohoto příběhu se nedostanu. Škoda…

  megi

  Mnohem vic se mi líbilo řešení příběhu ve filmu. Stal se ojedinělý případ…Film se mi líbil víc jak knížka…  TAGS:

  Online Sweeney Todd – Šňůra perel ebook, Kniha Sweeney Todd – Šňůra perel FB2, Download Sweeney Todd – Šňůra perel PDF , Download Sweeney Todd – Šňůra perel MOBI, Online Sweeney Todd – Šňůra perel kniha, Zdarma Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel IPhone, Online kniha Sweeney Todd – Šňůra perel PDF, Zdarma Sweeney Todd – Šňůra perel DJVU, Zdarma Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel TXT, Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel RTF, Online Sweeney Todd – Šňůra perel FB2 , e-kniha Sweeney Todd – Šňůra perel stažení TXT, Zdarma Sweeney Todd – Šňůra perel stažení kniha, e-kniha Sweeney Todd – Šňůra perel download MOBI, Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel IPad, Číst Sweeney Todd – Šňůra perel MOBI, Číst Sweeney Todd – Šňůra perel DOC, Zdarma Sweeney Todd – Šňůra perel AWZ, Download e-kniha Sweeney Todd – Šňůra perel iPad , Zdarma Sweeney Todd – Šňůra perel DJVU, Download Sweeney Todd – Šňůra perel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sweeney Todd – Šňůra perel DVD, Číst Sweeney Todd – Šňůra perel TXT, Book Sweeney Todd – Šňůra perel stažení DJVU, Sweeney Todd – Šňůra perel stažení kniha zdarma, Sweeney Todd – Šňůra perel stažení kniha pdf zdarma, Sweeney Todd – Šňůra perel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sweeney Todd – Šňůra perel pdf zdarma, Sweeney Todd – Šňůra perel stažení kniha epub zdarma, Sweeney Todd – Šňůra perel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply