Vznešené hodnoty lesů a potoků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vznešené hodnoty lesů a potoků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vznešené hodnoty lesů a potoků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vznešené hodnoty lesů a potoků


Publikace přináší překlad nejvýznamnějšího staročínského traktátu k teorii krajinomalby (spolu se zrcadlovým čínským originálem) a podrobný rozbor tohoto teoretického spisu, doplněný barevnou obrazovou přílohou.

Severosungský malíř Kuo Si se do historie zapsal především svými nástěnnými malbami, paravány a svitky s krajinnými motivy. Zanechal nám i záznam svých názorů na malířskou tvorbu, text Vznešené hodnoty lesů a potoků, který po jeho smrti redigoval a vydal syn Kuo S’. Kuo Si byl malířem samoukem, rád se toulal po lesích a horách, kde studoval různé podoby krajinných scenérií, které se pak staly náměty jeho obrazů. Časem se proslavil tak, že byl pozván do císařského paláce a stal se nejoblíbenějším malířem sungského císaře Šen-cunga.
Snad ještě větší dopad na malířskou tvorbu následujících období měl Kuo Siho traktát Vznešené hodnoty lesů a potoků. V něm se vyjadřuje k filosofickým a estetickým východiskům malířské tvorby, stejně jako k technickým problémům spojeným se zobrazováním krajiny. Tu chápe jako místo, kam vzdělaný člověk uniká ze světa společenských pravidel a závazků a hledá tam odpočinek a vnitřní naplnění. Malbu krajiny pak vidí jako důležitý prostředek ke sblížení člověka se skutečnou krajinou, a to jak v duchovní rovině, neboť zvládnutí umění krajinomalby předpokládá důkladné poznání a pochopení fungování přírodních procesů, tak fyzicky v době, kdy se malíř z nějakého důvodu nemůže vydávat do přírody samotné. Mnohá z těchto ponaučení zůstávají živá po celou dobu dalšího vývoje čínského malířství a dodnes patří k základním pravidlům, která si musí každý student čínské krajinomalby osvojit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vznešené hodnoty lesů a potoků (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.pdf (EUR-0.00)

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.epub (EUR-0.00)

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.doc (EUR-0.00)

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.txt (EUR-0.00)

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vznešené hodnoty lesů a potoků.PDF – (EUR 0.00);

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.MOBI – (EUR 0.00);

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.EPUB – (EUR 0.00);

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.DOC – (EUR 0.00);

  Vznešené hodnoty lesů a potoků.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Vznešené hodnoty lesů a potoků ebook, Kniha Vznešené hodnoty lesů a potoků FB2, Download Vznešené hodnoty lesů a potoků PDF , Download Vznešené hodnoty lesů a potoků MOBI, Online Vznešené hodnoty lesů a potoků kniha, Zdarma Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků IPhone, Online kniha Vznešené hodnoty lesů a potoků PDF, Zdarma Vznešené hodnoty lesů a potoků DJVU, Zdarma Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků TXT, Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků RTF, Online Vznešené hodnoty lesů a potoků FB2 , e-kniha Vznešené hodnoty lesů a potoků stažení TXT, Zdarma Vznešené hodnoty lesů a potoků stažení kniha, e-kniha Vznešené hodnoty lesů a potoků download MOBI, Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků IPad, Číst Vznešené hodnoty lesů a potoků MOBI, Číst Vznešené hodnoty lesů a potoků DOC, Zdarma Vznešené hodnoty lesů a potoků AWZ, Download e-kniha Vznešené hodnoty lesů a potoků iPad , Zdarma Vznešené hodnoty lesů a potoků DJVU, Download Vznešené hodnoty lesů a potoků e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vznešené hodnoty lesů a potoků DVD, Číst Vznešené hodnoty lesů a potoků TXT, Book Vznešené hodnoty lesů a potoků stažení DJVU, Vznešené hodnoty lesů a potoků stažení kniha zdarma, Vznešené hodnoty lesů a potoků stažení kniha pdf zdarma, Vznešené hodnoty lesů a potoků pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vznešené hodnoty lesů a potoků pdf zdarma, Vznešené hodnoty lesů a potoků stažení kniha epub zdarma, Vznešené hodnoty lesů a potoků ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply